18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

W skrócie - ciapak podbija do policjanta w uk, informuje go, że opaska, którą policjant ma na nadgarstku, a która ma upamiętniać śmierć brytolskich żołnierzy w iraku i afganistanie, to opaska, która jednocześnie przypomina o typach którzy mordowali tam ciapaków.
niedługo po gadce policjant zdejmuje opaskę.

2015-06-26, 13:00
nie będą mi socjalistyczne mendy mówić co mi wolno a czego nie wolno. Będę chciał to będę miał broń nawet kilka sztuk różnych kalibrów i do różnych zastosowań. Broń można mieć, tylko wy jesteś leniwymi knutami co nie chce im się wyrobić na broń papierów.

2015-06-26, 15:17
EUROPEJCZYK napisał/a:



Tam gdzie jest dostępna broń tam ludzie się strzelają, obywatele nie mogą mieć broni !


A ty nie możesz zabronić mi posiadania jej, lewacka p*zdo. Bo równie dobrze można zabić nożem, kamieniem, widelcem itd.

2015-06-26, 17:34
Tak oto drodzy państwo umiera Anglia, niegdyś dumny silny kraj a dzisiaj... no jak sami widzicie. :samoboj:

2015-06-26, 17:36
@EUROPERJCZYK @sadystycznymirek nie rozumiem, dlaczego wylewacie swoje bóle dupki na sadolu? Tak wam tu źle i tacy się czujecie zagrożeni, to wyjebujcie w podskokach do UK albo Francji :D Toż to wasza Mekka :D

Co...........an
2015-06-26, 17:45
Jestem w szoku patrząc na tło tego filmiku :-|

Potrzebna jest wojna i to szybko.

2015-06-26, 18:16
sadystycznymirek napisał/a:


USA 4.7 na 100 tyś!, Andora 1.3 na 100 tyś!


"tyś" to skrót od tyśąc?

2015-06-26, 18:20
@ramirezi Bo musiałbym się zapisać do jakiegoś j***nego kółka łowieckiego czy innej ch*jni żeby wykazać że to pozwolenie na broń jest mi w pewnym sensie potrzebne. A do takiego klubu nie wchodzi się za darmo i nie każdy ma w okolicy taki klub. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-uzyskac-pozwolenie-na-bron-3080765.html A jak użyjesz broni do obrony przed kimś, to najprawdopodobniej zostaniesz skazany za przekroczenie granic obrony koniecznej i pozwolenie ci odbiorą, a broń zarekwirują, więc jako sposób obrony jest ona bezużyteczna, a do samego strzelania do celu taniej i szybciej wyjdzie kupić wiatrówkę. I wyrabiając to pozwolenie dajesz tym "socjalistycznym mendom" mówić co ci wolno, a czego nie.

2015-06-26, 18:21
Powinien jeszcze temu Policjantowi zdjąć czapkę, nasrać do niej i spowrotem założyć na głowę. Wówczas może by zrozumiał, jaki islam jest wspaniały.

2015-06-26, 18:35
i to w PL jest dobre, że jakby taki ch*joza podbił do policjanta i powiedział mu coś takiego, to by dostał pałą przez ryj w ciągu 2 sekund.

2015-06-26, 18:35
@TheByQ
wiesz co? parę/sporo rzeczy oczywiście powinno być zmienione i wyprostowane ale jakieś minimum - egzamin państwowy ze znajmości obsługi broni i tego nowego prawa raczej mógłby być.

A głupiego prawa jeżeli chodzi o broń jest sporo. Poczynając od "decyzji" wydania pozwolenia, poprzez kwestie dotyczące tłumików aż po możliwość ochrony własnej ziemi.

2015-06-26, 18:37
@sadystycznymirek

A wiesz, że większość przestępstw popełnianych z użyciem broni jest popełniona z niezarejestrowanej i nielegalnie nabytej broni? Nie chce mi się sprawdzać nigdzie indziej, ale w USA jest pewnie podobnie. Człowiek, który legalnie posiada broń, zarejestrowaną, jest po badaniach itd, tak po prostu jej nie używa w sposób niedozwolony.

http://www.ons.gov.uk/ons/rel/crime-stats/crime-statistics/focus-on-violent-crime-and-sexual-offences--2012-13/rpt---chapter-3---weapons.html

Ściągnij sobie PDF'a, jest dokładnie wyszczególnione. Te twoje statystyki, skądkolwiek by nie były, można o kant ch*ja obić.

2015-06-26, 18:48
kiedys dodałem taki temat a propo posiadania broni
http://www.sadistic.pl/bron-vt222563.htm

a tak poza tym jak by taki jeden kacap z drugim hansem w czasie wojny wiedzial ze ktos moze posiadac broń
to zdaje mi się że zastanowił by sie dwa razy zanim by wparował do domu.

2015-06-26, 19:08
W dupach się poprzewracało...

Jakiś czas temu mieliśmy w robocie szkolenie i akurat się to nałożyło, że przyjechało 2 Niemców z centrali coś tam robić z kompami. Ogólnie rdzenni Niemcy, dziadkowie na pewno byli w Wermachcie. Siedzimy z nimi w hotelu, coś tam pijemy i nagle zaczynają w TV napie**alać o zamachach. Dużo nie wypiliśmy, jest spokój. Ale z czasem... Zaczynamy z kumplem klarować naszym kolegom z za Odry jakie to jest wk***iające, że ciapaki tak się rozprzestrzeniają i że ciągle pie**olą głupoty o tolerancji, a sami zakładają pas szahida i idą tam gdzie jest najwięcej ludzi... Na co nasi Niemieccy koledzy odparli, że oni nie widzą problemu. Muzułmanie są częścią ich społeczności i jest ok. Na pytanie czy wiedzą co się stało w Anglii (Birnigham etc), odpowiadają, że ich to nie spotka... My napici i wk***ieni do granic możliwości zaczynamy cisnąć jak fanatycy, w pewnym momencie myślałem, że jeden z nich będzie płakał. Usilnie się bronili, że mają przyjaciół muzułmanów i że oni są bardzo ok. A my im w kółko, że za kilka lat ktoś przełączy im w głowie "switch" i będzie dżihad w Berlinie. Ze 4h ich torturowaliśmy Balantyną, BBC i dżihadem, aż o 3 nad ranem jeden wstał ze łzami w oczach i powiedział: "You are right, minority rule majority, but there are two types of muslims: good ones and bad ones, in Germany we have good ones". Kumpel to chciał mu przypie**olić...

Oni myślą, że tak będzie zawsze i że to jest ok.

2015-06-26, 19:20
Przykro się robi oglądając jak wygląda ulica w brytyjskim mieście... co to za miasto? Bradford?

2015-06-26, 20:23
To nie policjant, tylko Police Community Support Officer (ma niebieskie pagony), czyli taki woluntariusz który sobie patroluje i ma jakieś tam uprzywilejowania i wzywa policje jak jest jakieś przestępstwo. Ten muzułmanski prowokator, który tylko chodzi w grupie inaczej sie boi, to Anjem Choudary, ekstermista, nawołujący do nienawiści, z którym za długo sie cackają. Policja raczej by z ni nie dyskutowała a on by nie podszedł do policjanta. Z tego kolesia robią se jaja bo jest bez autorytetu.