18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Według opisu pakistański muslimski kierowca, który wiózł chińskich pracowników elektrowni odpalił ładunek wybuchowy, który uprzednio zamontował do pojazdu. Nagranie z okolic miasta Besham w brudnostanie. Akcja w pierwszysch 20 sekundach, potem już tylko opadanie pyłu.


2024-03-28, 14:40
Wystarczyło zjechać ze skarpy a nie się pie**olić w podkładanie bomby pod swoją własną dupę

2024-03-28, 14:57
smiejemy się że Indie to kraj gównem płynący. Jak dla mnie pakistan to najbardziej zj***ny kraj z najbardziej zj***nymi obywatelami. To prawdziwie kraj głópotą i gównem płynący

2024-03-28, 15:11
I w poszło w p*zdu. I wszystkie żółte też w p*zdu.

2024-03-28, 15:12
dancio1978 napisał/a:

smiejemy się że Indie to kraj gównem płynący. Jak dla mnie pakistan to najbardziej zj***ny kraj z najbardziej zj***nymi obywatelami. To prawdziwie kraj głópotą i gównem płynący

Aby porównanie było równe, wystarczy popatrzeć na statystyki przestępczości w Brytfanii, tam i hindusów i pakich multum. Ci pierwsi, przykładni obywatele. Ci drudzy zaś nie potrafią przejść obok samochodu bez skakania po masce, zostawić dziewczynkę bez niewyciętej łechtaczki czy przechodnia nie pobitego. Rasa ta sama, kultura oryginalnie ta sama, jedyną różnicą jest islam.

2024-03-28, 15:16
dancio1978 napisał/a:

smiejemy się że Indie to kraj gównem płynący. Jak dla mnie pakistan to najbardziej zj***ny kraj z najbardziej zj***nymi obywatelami. To prawdziwie kraj głópotą i gównem płynący



Pakistan = Hindusi + Islam, więc masz kombo. Podobnie jak murzyn + muzułamnin. Nie dość, że głupi i agresywny to jeszcze mściwy i zadziorny.

2024-03-28, 16:43
Krzyknął se Allah Akbar? :-D Wyczekał na odobowkę sadysta jeden.

2024-03-28, 17:10
Co chińczyki robią w pakistanie??

2024-03-28, 19:56
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Co chińczyki robią w pakistanie??



pracuja w elektrowni :D

2024-03-28, 21:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Co chińczyki robią w pakistanie??






xiro napisał/a:

pracuja w elektrowni




To samo co w RPA?