18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Bandzior z tarczą
Duda1992 • 2018-08-01, 00:39
Pan bandzior ze swoją tarczą i nożem nie słucha poleceń panów z pistoletami, przez co ginie on sam i niczemu winna kobieta.


Film można obejrzeć cały, żeby zapoznać się i wczuć się w historię, ale jak wiadomo "czas to pieniądz", więc akcja zaczyna się od 1:08

2018-08-01, 00:57
W jakim mieście ta akcja się rozegrała? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej

2018-08-01, 01:03
Wszystko się działo w mieście aniołów jakieś 2 tygodnie temu.

Oryginalny opis:
Cytat:

Woman stabbed to death by man killed in Van Nuys police shooting
Authorities Friday released the name of a woman who police say was stabbed to death by a man fatally shot by police officers during a brief standoff in Van Nuys.

Officers were sent to the 6400 block of Tyrone Avenue about 1:10 p.m. Saturday on a report that a man was holding a knife to a woman, the Los Angeles Police Department said.

The officers shot Guillermo Perez, 32, a transient, who died at a hospital about 40 minutes afterward, said coroner’s Assistant Chief Ed Winter.

“Officers were forced to take action,”.

The woman, identified Friday as 49-year-old Elizabeth Tollison, died at a hospital about 11:20 p.m. Monday, Winter said. She is believed to have been a transient, Winter said.

A witness said the attack was near a church that feeds the needy.


2018-08-01, 01:09
Przecież widać że kobieta pada po ostrzale. Po dźgnięciu nie padła by jak kłoda. Odj***li manianę i tereaz próbują to tuszować.

2018-08-01, 02:03
Zamiast jebnąć w łeb raz. To ci kretyni napie**alają jak poj***ni i jeszcze ze strzelby w kierunku zakładnika. Ja k***a nie wiem czego oni się tam na akademii uczą, na pewno nie myślenia...

2018-08-01, 02:41
Zabili ją. Ciekawe w jakim celu tak napie**alali do tego nożownika.

os...........wo
2018-08-01, 04:31
Powinni go odstrzelić dużo wcześniej. Co do głupiej baby bardzo dobrze, że zdechła. Cholerna gruba świnia bez instynktu samozachowawczego. Od początku stała na linii strzału. Ludzie się rozpierzchli po pierwszych komendach oraz widoku broni.
To wielki pokaz miłosierdzia policjantów. Dałbym nawet tytuł świętego za życie temu, który się zlitował i wpakował jej kulkę w świński łeb. Sytuacja praktycznie bez minusów. Na jej śmierci skorzystał zapewne każdy jej bliski, służba zdrowia a w efekcie całe społeczeństwo.

2018-08-01, 08:52
Jak w CS'ie!

2018-08-01, 10:36
W Polsce gorzej bywało. Jak kiedyś z cyrku tygrys uciekł to weterynarza zastrzelili.

2018-08-01, 10:51
Cytat:

i jeszcze ze strzelby w kierunku zakładnika


To, że ją zastrzelili to widać ale ta strzelba była na gumowce czy coś w tym rodzaju. Mówią "bean bag ready" co oznacza właśnie taką amunicję.

2018-08-01, 10:52
Skuteczność 200% k***a pogratulować

2018-08-01, 12:10
osztyk***o napisał/a:

Cholerna gruba świnia bez instynktu samozachowawczego. Od początku stała na linii strzału. Ludzie się rozpierzchli po pierwszych komendach oraz widoku broni


Hmmm, może dlatego że poruszała się o balkoniku?

2018-08-01, 12:42
Wydaje mi się, że w takich sytuacjach dochodzi do negocjacji z porywaczem, a nie wymiany ognia. Skoro i tak ją zabili to mogli z tym poczekać może udało by się ją uratować.

2018-08-01, 21:12
jeżeli do niego celuje z broni on idzie z nożem nie strzela w powietrze tylko drze mordę (drop it) nie robię nic nikt z tych ludzi nie wie jak posługiwać się bronią. ja tez

2018-08-02, 10:32
Wszystko profesjonalnie do momentu otwarcia ognia :/ swoją drogą i tak długo byli cierpliwi. Technicznie rzecz biorąc mogli go odstrzelić jak szedł w ich stronę nie stosując się do poleceń i w tym momencie ktoś go powinien ostrzegawczym w ramię potraktować. No i ciekawe gdzie tasery mieli, bo widać, że gumowe kulki nie spełniły funkcji i raczej przyczyniły się do eskalacji problemu. Za dużo na filmie nie widać, ale strzelałem z broni krótkiej i życie to nie film akcji - kobieta jak nic została przez nich rozstrzelana, fakt faktem mogła też dostać nożem, ale praktycznie niemożliwe jest ustalenie czy przed czy po otwarciu ognia.