18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Rumuński kiblarz
misiekdiablo1 • 2024-03-28, 21:10
w tunelu

2024-03-28, 21:25
Powiem szczerze, strasznie mi ich nie szkoda.
Tylko debil jeździ z debilem za sterami.

Jedynie czego mi szkoda, to że pasażer/ka a nie "kierownik" mocniej oberwał/a.

2024-03-28, 21:35
No ch*jowa próba, ale.... Przede wszystkim- o ile dobrze widzę- pasażer/pasażerka zj***ła równowagę motocykla, zaburzyła przechył. Kierownik wychylił się w prawo, a pasażerka w lewo. To k***a nie mogło się udać. Dlatego "plecaczka" trzeba k***a zawsze przeszkolić. Ma się ZAWSZE wychylać jak kierowca.

2024-03-28, 21:38
Will70 napisał/a:

No ch*jowa próba, ale.... Przede wszystkim- o ile dobrze widzę- pasażer/pasażerka zj***ła równowagę motocykla, zaburzyła przechył. Kierownik wychylił się w prawo, a pasażerka w lewo. To k***a nie mogło się udać. Dlatego "plecaczka" trzeba k***a zawsze przeszkolić. Ma się ZAWSZE wychylać jak kierowca.



Zacznijmy od tego, że z plecaczkiem się nie odpie**ala na drodze

2024-03-28, 21:43
Widać?



bartini6 napisał/a:

Zacznijmy od tego, że z plecaczkiem się nie odpie**ala na drodze



No to napisałem. Zwłaszcza takim niedouczonym. Ale kto nigdy nie odj***ł na drodze nic motocyklem, niech pierwszy rzuci rękawicą. Pedalów na kolarkach nie pytam.

2024-03-28, 21:58
Will70 napisał/a:

Widać?

No to napisałem. Zwłaszcza takim niedouczonym. Ale kto nigdy nie odj***ł na drodze nic motocyklem, niech pierwszy rzuci rękawicą. Pedalów na kolarkach nie pytam.



A moge Cie pie**olnac kamieniem? Nie odjebujemy nic w tunelu, tylko jedziemy grzecznie. Ciezko zrozumiec? To az tak wiele by jechac kilkaset metrow grzecznie? I z plecaczkiem tez nie swirujemy. Chociaz swirujcie.. im mniej kretynow na drodze tym lepiej, sami sie eliminujcie.. byle nie w tunelu.

2024-03-28, 22:23
KosmatyHui napisał/a:

A moge Cie pie**olnac kamieniem? Nie odjebujemy nic w tunelu, tylko jedziemy grzecznie. Ciezko zrozumiec? To az tak wiele by jechac kilkaset metrow grzecznie? I z plecaczkiem tez nie swirujemy. Chociaz swirujcie.. im mniej kretynow na drodze tym lepiej, sami sie eliminujcie.. byle nie w tunelu.



Kamieniem to możesz j***ć się w łeb, aż wykrzesasz odrobinę impulsu w tych dwóch zwojach, tępy fiucie.

2024-03-28, 22:46
No niestety, ale wygląda na to, że przeżyli.
Szkoda.

2024-03-28, 22:54
Will70 napisał/a:

o ile dobrze widzę- pasażer/pasażerka zj***ła równowagę



W filmie Wielki Szu jest taki krótki cytat z takiego jednego gościa, co to tworzył dzieła bez obrazków.
I to szło mniej więcej tak, że patrzysz, widzisz, ale nie rozumiesz.

Przyczyną wypadku było dwóch idiotów* na tym motocyklu.
Z tym że ten z przodu groźniejszy...

(*-j***ć to, jakiej płci)

2024-03-28, 23:07
SkoPio1 napisał/a:

W filmie Wielki Szu jest taki krótki cytat z takiego jednego gościa, co to tworzył dzieła bez obrazków.
I to szło mniej więcej tak, że patrzysz, widzisz, ale nie rozumiesz.
Przyczyną wypadku było dwóch idiotów* na tym motocyklu.
Z tym że ten z przodu groźniejszy...
(*-j***ć to, jakiej płci)



Weź nabierz powietrza. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. I jeszcze raz. I jeszcze. Aż k***a zobaczysz pierwsze zdanie.

2024-03-28, 23:25
KosmatyHui napisał/a:

A moge Cie pie**olnac kamieniem? Nie odjebujemy nic w tunelu, tylko jedziemy grzecznie. Ciezko zrozumiec? To az tak wiele by jechac kilkaset metrow grzecznie? I z plecaczkiem tez nie swirujemy. Chociaz swirujcie.. im mniej kretynow na drodze tym lepiej, sami sie eliminujcie.. byle nie w tunelu.


A czemu nie w tunelu? Ciekawi mnie ten strach przed tunelami. Przecież droga węższa nie jest i co za różnica czy przypie**olisz w ścianę, czy barierę? Ale jak, przecież tunel... Uuuuu!

2024-03-29, 00:00
TwójCzarnyPan napisał/a:

A czemu nie w tunelu? Ciekawi mnie ten strach przed tunelami. Przecież droga węższa nie jest i co za różnica czy przypie**olisz w ścianę, czy barierę? Ale jak, przecież tunel... Uuuuu!



On się boi, że się usmaży lub udusi w tunelu. Naoglądał się kina akcji. Może reżyser jaki....

2024-03-29, 01:50
japie**ole jaki debil

2024-03-29, 02:05
TwójCzarnyPan napisał/a:

A czemu nie w tunelu? Ciekawi mnie ten strach przed tunelami. Przecież droga węższa nie jest i co za różnica czy przypie**olisz w ścianę, czy barierę? Ale jak, przecież tunel... Uuuuu!



On się boi, że się usmaży lub udusi w tunelu. Naoglądał się kina akcji. Może reżyser jaki....

A co tu się odj***ło? Ej no. Nic nie pisałem drugi raz

2024-03-29, 03:48