18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
k................r 2012-01-16, 23:38 10
Smierdzi mi FEJKIEM na poczatku sie pzrewracal a pozniej bez jakania czysto mowil FEJK jak CHUJ
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-01-16, 23:57 4
Kurwa mistrz imprezy. Przychodzi i po 5min najebany.

Pozatym nie wiem czym tu się chwalić. Dopiero dowodzik odebrałeś z urzędu miasta i trzeba przyszpanować przed kolegami z klasy?

PS> Jeśli to faktycznie na pusty żołądek było pite to nie ma bata aby nie było poźniej rzygania przy takim chudym szczurze i nie ma pierdolenia ,że twarda psychika itp. Organizm i tak zrobi swoje.
Zgłoś
Avatar
Markiz Stalker de Marcus 2012-01-17, 0:19 3
Do Wielkiego Maga!

Ty na prawdę nigdy nie piłeś alkoholu i nie wiesz jak się po nim zachowuje człowiek, czy po prostu takim słabym aktorem jesteś?
Zgłoś
Avatar
aroborat 2012-01-17, 0:51 2
fejk ! nie wygonił diabła przed otwarciem
Zgłoś
Avatar
HanzoHasashi 2012-01-17, 5:50
wódka to zło więc lej ją w mordę
szacun
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-01-17, 7:26 3
@aroborat
W jakiej osadzie Ty żyjesz murzynie, że waść Pana szaman nakazuje szatana wyganiać o poranku z domu? Tosz to nie grzecznie ta z samego rana Belzebuba psioczyć!
Zgłoś
Avatar
zernix 2012-01-17, 7:50
Śmierdzi ale FEJKIEM. Według mnie wypił wode a wodke wczesniej wylal do jakiegos naczynia. Tak kurwa wiem "banderola" byla nienaruszona, ale przecierz mogles najpierw oderwac akcyze wylac, nalac wody zakrecic i "banderole" nakleić z powrotem, no ale co ja moge wiedziec.
Zgłoś
Avatar
svenson 2012-01-17, 8:17 9
Co do zarzutów:

" na poczatku sie pzrewracal a pozniej bez jakania czysto mowil FEJK jak CHUJ" - jak jestem pijany, lub zaczynam czuć alko we krwi to nie panuję nad głosem i zmysłem równowagi, czasem mi się wspomni, że gadam jak idiota, więc staram się unormować - mówić i stać w miarę przyzwoicie. Osoby, które ze mną piły większe ilości o tym wiedzą.

"Według mnie wypił wode a wodke wczesniej wylal do jakiegos naczynia. Tak kurwa wiem "banderola" byla nienaruszona, ale przecierz mogles najpierw oderwac akcyze wylac, nalac wody zakrecic i "banderole" nakleić z powrotem" - nie wydaje mi się, żeby szło ją tak łatwo oderwać.

Filmik jest w 100 % prawdziwy, nic nie było ustawiane, macie 100 % mojej gwarancji. Na następne posty typu 'fake' nie będę odpowiadał, bo od teraz wisi mi to. Ja wypiłem 0,5l i wiem, że to wykonałem, a reszta głupich postów, że fejk, że oszustwo już mi wisi. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-17, 8:23
up@ a na chuj mie twoja gwarancja ? po Co ci to ? urzygales sie pozniej zapewne zmarnowales kase na wode i czas na wrzucanie filmu .
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-01-17, 8:48 4
angel napisał/a:



Dobrze wyglądasz jak na nie 101 lat



Wódka konserwuje.
Zgłoś
Avatar
b................n 2012-01-17, 9:10
Czego się nie robi dla internetowej sławy...
Zgłoś
Avatar
niejakub 2012-01-17, 9:14
Szacun! Ja po drugim łyku wale po firankach... jakoś z gwinta nie idzie.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2012-01-17, 9:22 12
wchodzi czlowiek po ciezkim weekendzie, a tu chlaja od samego rana. co za kraj, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
pisage 2012-01-17, 9:49
Widać, że ci zimno, bo pocierasz ręce. Wcale się nie dziwię, że chciałeś się rozgrzać...
Zgłoś
Avatar
p................z 2012-01-17, 9:55
Czego to ludzie nie zrobią by zabłysnąć na sadolu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie