18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Regulamin Sadistic.pl

I. Zasady ogólne korzystania z serwisu Sadistic.pl1.1. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, określa zasady korzystania z serwisu Sadistic.pl.

1.2. Z serwisu może korzystać każda osoba zarejestrowana, zwana dalej Użytkownikiem. Rejestracja w serwisie wymaga akceptacji Regulaminu, a nie stosowanie się do zawartych w nim wytycznych grozi zablokowaniem lub usunięciem konta Użytkownika.

1.3. Sadistic.pl jest serwisem rozrywkowym, jednak Użytkownicy, pisząc w odpowiednich działach, mogą poruszać wszystkie ich nurtujące tematy.

1.4. Regulamin może zostać zmieniony, o czym Administracja zobowiązuje się do poinformowania Użytkowników przed pierwszym ich logowaniem po zmianie Regulaminu. Odmowa akceptacji Regulaminu jest równoznaczna z brakiem możliwości korzystania z konta.

1.5. Serwis Sadistic.pl udostępnia dla Użytkowników forum internetowe, zwane dalej Forum, które jest przeznaczone do wymiany opinii, informacji i treści dostępnych w sieci Internet.

1.6. Administracja szanuje prywatność swoich Użytkowników. Serwis nie rozsyła niechcianych maili (SPAMu), a hasła Użytkowników są kodowane nieodwracalnym algorytmem i przechowywane w bazie danych na serwerze Sadistic.pl.

1.7. Administracja zastrzega sobie możliwość modyfikacji serwisu, także jego likwidację.

II. Rejestracja w serwisie Sadistic.pl2.1. Rejestracja w serwisie Sadistic.pl jest bezpłatna.

2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail, hasło, płeć oraz datę urodzenia. Podanie nieprawdziwego wieku w celu uzyskania dostępu do działu dla dorosłych skutkuje blokadą konta.

2.3. Aktywację konta dokonuje się przez uaktywnienie linku, przesłanego na podany adres e-mail. Link jest ważny 3 dni od dnia jego wygenerowania.

2.4. W wyniku rejestracji tworzone jest konto, z którego Użytkownik może korzystać po zalogowaniu. Użytkownik w każdej chwili może zmienić lub usunąć własne dane, umieszczone w swoim profilu. Nie dotyczy to jedynie jego nazwy i daty urodzenia.

2.5. Jedna osoba może posiadać w serwisie Sadistic.pl tylko jedno konto.

2.6. Użytkownik może nieodwracalnie usunąć swoje konto po upływie przynajmniej 30 dni od daty rejestracji. W tym celu należy wejść do edycji profilu Użytkownika i potwierdzić usunięcie konta. Usunięcie konta nie powoduje automatycznego usunięcia wszystkich treści, jakie Użytkownik zamieścił w serwisie Sadistic.pl.III. Działy i funkcjonalności serwisu Sadistic.pl3.1. Serwis Sadistic.pl składa się z Forum, galerii zdjęć oraz strony głównej (początkowej), zwanej dalej Portalem.

3.2. Na Portalu automatycznie pojawiają się najpopularniejsze ostatnio dodane wątki na Forum. Oglądanie Portalu nie wymaga rejestracji.

3.3. Forum składa się z następujących działów: Czarny humor niekoniecznie serio, Kreskówki, Poczekalnia, Sadystyczne dyskusje. Każdy z działów posiada podfora, na zawartość których wskazuje ich nazwa (np. podforum Czarne fotki przeznaczone jest głównie dla rysunków i zdjęć).


3.4. Podforum Humor hard i dział Humor dla dorosłych są przeznaczone wyłącznie dla pełnoletnich Użytkowników. Użytkownik winien podać datę urodzenia w profilu oraz ponownie ją potwierdzić przy wejściu do w/w podforum i działu.

3.5. Na stronie głównej Forum znajduje się shoutbox. Jest to forma czatu dla zarejestrowanych Użytkowników. Zasady korzystania z shoutbox'u: zakaz obrażania innych użytkowników, zakaz reklamowania towarów, usług oraz innych stron internetowych, zakaz umieszczania treści dla dorosłych, niewskazane jest prowadzenie rozmów na tematy prywatne oraz spamowanie.

3.6. Osoby szczególnie aktywnie uczestniczące w życiu forum zostaną zaproszone do specjalnej grupy ~Sadyści.


IV. Zasady tworzenia nowych wątków oraz pisania komentarzy4.1. Tworzyć nowe wątki na Forum i komentować mogą jedynie Użytkownicy serwisu.

4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa.

4.3. Zdjęcia i pliki wideo należy dodawać wyłącznie przez odpowiedni formularz na stronie forum. Przed dodaniem zdjęć należy usunąć z nich wszelkie dane identyfikacyjne osób znajdujących się na zdjęciu.

4.4. Umieszczając w serwisie zdjęcia i filmy użytkownik zgadza się na uczynienie ich ogólnodostępnymi w sieci Internet, włączając w to ich pobieranie i dalszą modyfikację przez innych Użytkowników oraz osoby trzecie.

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

4.7. Administracja nie odpowiada za treść zamieszczanych przez Użytkowników wątków i komentarzy. Administracja jedynie udostępnia narzędzie do komunikacji, jakim jest Forum. Autor wątku lub komentarza powinien upewnić się, że umieszczana przez niego treść nie łamie praw autorskich oraz prawa RP.

4.8. Użytkownicy rozpoczynający nowy wątek powinni w odpowiednim polu wpisać co najmniej 2 tagi określające zawartość wątku. Jako tagi należy używać: rzeczowników (np. śmiech, pajac), czasowników (np. śmiać się, pajacować), przymiotników (śmieszny, śmieszna) lub nazw własnych, bezpośrednio związanych z tematem. Tagi powinny być pisane w języku polskim przy użyciu polskich liter (ź, ć, ń i in.).

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa. Wymuszanie wirtualnych 'piw' jest zakazane.

4.11. Zakazana jest reklama usług, produktów, lub innych stron internetowych bez zgody Administracji.


V. Rola Administracji oraz Moderatorów serwisu Sadistic.pl5.1. Przestrzegania zasad na Forum pilnują Moderatorzy. Moderatorzy są uprawnieni do usuwania komentarzy niezgodnych z Regulaminem oraz dawania ostrzeżeń Użytkownikom, którzy nie przestrzegają Regulaminu. Wielokrotne ostrzeżenia skutkują blokadą konta.

5.2. Administracja zastrzega sobie prawo usuwania lub zablokowania kont Użytkowników notorycznie łamiących Regulamin lub działających na szkodę serwisu Sadistic.pl.

5.3. Osoba stwierdzająca naruszenia swoich praw (np. do wizerunku, autorskich), bądź prawa RP powinna to zgłosić Administracji lub Moderatorowi.