18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Natel 2012-07-23, 4:02 6
Na National Geographic oglądałem dokument o tej masakrze i ogólnie o zamachu. Ogólnie wszystko fajnie, tylko, Breivik strzelał nie do tych co powinien. Zbyt dużo młodych ludzi zginęło...
Zgłoś
Avatar
jep_z_dzidy 2012-07-23, 4:49 1
Zwycięstwa czy początku klęski?

youtu.be/xSw3XfPq3zE

PS: Daje link bo nie mogłem dodać filmu
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-07-23, 7:24 4
@wiktor4024
jakich dzieciaków? Młodzieżówka partii socjalistycznej. Nie dzieciaki, a młodzież, w wieku największej sprawności fizycznej jaką osiąga człowiek. I 77 tych sprawnych ludzi zostało zabitych przez jednostkę.
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-07-23, 7:41
Magik2501 napisał/a:

@wiktor4024
jakich dzieciaków? Młodzieżówka partii socjalistycznej. Nie dzieciaki, a młodzież, w wieku największej sprawności fizycznej jaką osiąga człowiek. I 77 tych sprawnych ludzi zostało zabitych przez jednostkę.


Jak dla mnie nie ma sensu się wykłócać o takie sprawy, bo nikt z Polaków(prócz jednego) nie wie kto tam naprawdę był i kim były te dzieci. Dyskusja polega na tym, co podadzą wam na tacy media. Tac jest kilka, wszystko to mieszacie i idzie zwymiotować waszymi kłótniami.
Spodziewałem się po sadolu, że jakiś hołd zostanie złożony Breivikowi .
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-07-23, 10:06
@CopRobo Już kiedyś była dyskusja na ten temat gdzieś na hardzie i jeden użytkownik podawał argumenty właśnie odwrotne. Polecam poszukać.
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-07-23, 10:30
Ci którzy popierali multi-kulti, kiedy zaczynało się stawać popularne to dokładnie ten sam typ stadnych bezmózgów, którzy teraz klaszczą Breivikowi. Pieprzą że bronią czegoś (kultury...???) a nie umieją uszanować najprostszych wartości, na których ta kultura była od tysiącleci zbudowana.
Zgłoś
Avatar
trane1 2012-07-23, 11:01
Teraz sie cieszy odsiadujac 21lat na wyspie z konikami
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-07-23, 11:05
I ten żal w sercu, że Ciebie przypadkiem tam nie było.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-07-23, 11:19
Anders pamiętamy! Oddał życie za wasze lewackie grzechy... Jezus XXI wieku.
Zgłoś
Avatar
sarumo 2012-07-23, 11:33 5
Dobrze strzelał. To nie arabów wina, że pchają się tam gdzie jest łatwiej, bo to leży w ich naturze. Winni są ci, którzy to ścierwo tam wpuszczają, jednocześnie zdradzając swoją kulturę i kraj
Zgłoś
Avatar
Kasuczi 2012-07-23, 12:10
Dobry typ, przynajmniej miał odwagę to zrobić.
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-07-23, 13:52 4
To jest człowiek, który został kilkakrotnie sponiewierany przez arabusów czy innych ciapatych. Wskutek tego poszedł wysadzać i strzelać nie do tych, którzy to zrobili ani tych, którzy to umożliwili, ale do tych do których mógł bezkarnie i łatwo strzelać. Nawet do tego żeby strzelać do nastolatków musiał brać koksy (jedyny skutek-czoło jak delfin, bo dalej zbudowany jest jak pedał, nawet pasuje do tego krowiego przylizu ala "wychowywała mnie babcia"). Wiedział że albo zginie albo go złapią i dostanie śmieszny wyrok. Poddał się od razu jak pojawili się prawdziwi przeciwnicy. Teraz macha piąstkami na sali sądowej tylko dlatego że jest chroniony. Rozumiem że miał swoje powody, na pewno wymagało to więcej charakteru niż ma większość. W dużej mierze popieram wartości, o które twierdzi że "walczy", ale dla mnie to nadal słaby frustrat, który postawiony przed prawdziwym przeciwnikiem popuści po nogawce. Nigdy nie dam go swoim dzieciom za przykład odwagi. Ci co go sławią to chorzy z nienawiści ludzie niezdolni do konstruktywnych działań. Przez takich każda sprawa, nieważne jak dobra, nieważne czy prawa czy z lewa sceny politycznej, upada. Swołocz.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-23, 15:09
A najlepsze jest to, że od znajomych tyle słyszałem przed tym zamachem, że Norwegia taka wspaniała, Polska powinna się uczyć od tego kraju bo tak sprawnie tam wszystko działa, tak dobrze się żyje. A tu gówno prawda. Specjalna jednostka policyjna nie mająca swojego lotniczego środka transportu dociera na miejsce po 50 minutach od wezwania. Breivik nie mógł się poddać, bo linie telefoniczne zajęte. System łączności między policjantami rozpieprzony i nie powstała żadna alternatywa na czas przechodzenia ze starego na nowoczesny. Najważniejsze budynki administracji rządowej nieodpowiednio chronione.
Zgłoś
Avatar
ramallah125 2012-07-23, 18:34 1
Breivik zrobił po prostu odwet za to co przez swoje lata wyprwaił SPEDALONY STALIN i jego wierni obciagacze. STOP COMMUNISM!
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2012-07-23, 22:10
kurwa, uśmiechnąłem się, źle ze mną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie