18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Xan666 2013-06-22, 4:57 1
@SundayGrill - nie sąd cię skarze pedofilu! to jest dzieciak (choć ich kurwa nienawidzę) to za szerzenie pedofilii powinni wsadzić cię do kicia i jebać morgenszternem w dupę codziennie. A co by było jakby to była Twoja córka? Rozpędź się, a ściana sama cię znajdzie!!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-22, 5:43
Za takie materiały powinno być W6.
Może nie za sam materiał ale za to " "
Po prostu kurwa bez przesady!
Jechanie po ciapatych czy murzynach jest ok ale nie kurwa walenie konia przy fikołkach 10 latki do kurwy nędzy!
Zgłoś
Avatar
Caribou 2013-06-22, 6:02 51
Albo jesteście niepoważni albo ograniczeni. Autor oczywiście robi sobie żarty, ale nie bezpodstawnie. Pedofilia to zbrodnia, ale czy wy nie widzicie, że ta dziewczynka nie zachowuje się jak dziewczynka? Została przez kogoś (w domyśle nauczycielkę/nauczyciela tańca/rodziców) ubrana wyzywająco i nauczona ruchów, bo ja tego nie nazwę tańcem, które przystoją dziwce pokroju Nicki Minaj, nie małej dziewczynce. Zrozumcie, że to nie autor zasługuje tutaj na potępienie, ale ludzie którzy tak tę dziewczynkę pokierowali, tego ją nauczyli. Ona trzęsie dupą, klatą, wije się i kopiuje ruchy tancerek/wokalistek ze współczesnych topowych teledysków! Ale ktoś jej musiał to pokazać, ktoś musiał ją takich ruchów nauczyć i ubrać w taki strój. I to ta osoba/te osoby są winne propagowaniu pedofilii. Włączcie myślenie!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-22, 6:25 1
Caribou napisał/a:

Albo jesteście niepoważni albo ograniczeni. Autor oczywiście robi sobie żarty, ale nie bezpodstawnie. Pedofilia to zbrodnia, ale czy wy nie widzicie, że ta dziewczynka nie zachowuje się jak dziewczynka? Została przez kogoś (w domyśle nauczycielkę/nauczyciela tańca/rodziców) ubrana wyzywająco i nauczona ruchów, bo ja tego nie nazwę tańcem, które przystoją dziwce pokroju Nicki Minaj, nie małej dziewczynce. Zrozumcie, że to nie autor zasługuje tutaj na potępienie, ale ludzie którzy tak tę dziewczynkę pokierowali, tego ją nauczyli. Ona trzęsie dupą, klatą, wije się i kopiuje ruchy tancerek/wokalistek ze współczesnych topowych teledysków! Ale ktoś jej musiał to pokazać, ktoś musiał ją takich ruchów nauczyć i ubrać w taki strój. I to ta osoba/te osoby są winne propagowaniu pedofilii. Włączcie myślenie!



Ale autor tematu to rozpowszechnia do tego (wali mnie to czy to prowokacja) zamieszcza jednoznaczną emotikonę i nazywa temat "10 letnia dupeczka". Jak dla mnie to już coś nie halo.
Przez rozpowszechnianie takich materiałów dzieją się takie rzeczy. Ktoś ("rodzic") widzi że można na czymś takim zarobić i robi z dzieckiem to co widać na materiale wrzuconym przez autora ale jak coś się temu dziecku stanie to wielki płacz i "jak to się mogło stać". Stary nie jestem, wręcz można powiedzieć że dla niektórych gówniarz ale jak ja chodziłem do podstawówki to coś takiego było nie do pomyślenia a zobaczyć koleżankę w takich ciuchach NIEREALNE! Świat się skurwił!
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-06-22, 22:35 8
ja przewinąłem bo nie lubie takich starych
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-06-22, 22:36 30
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-22, 22:38 5
tak czy siak autorowi udało się wzbudzić dyskusję i zwiększyc popularność tematu
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-22, 22:44 3
troche stara i nie ta plec. tak, czy owak, podam na plebanie. piwo leci!
Zgłoś
Avatar
Lares86 2013-06-22, 22:46 6
Kurwa, ale wy pierdolicie....
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-06-22, 22:50
przyslijcie mi ją za 10 lat..... pojebani amerykańce sami sobie pedofili generują....
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-06-22, 22:54
Nie tylko przewinąłem, ale i wyłączyłem.
Zgłoś
Avatar
stich69 2013-06-22, 22:56 2
Dzisiaj 4chan na fejsa wrzucił coś takiego:
Cytat:

2013: slutty 15 year olds.
2016: slutty 12 year olds.
2019: slutty 7 year olds.
2022: slutty 4 year olds.
2025: slutty fetuses.



niby śmieszne, ale "slutty 7 years old" mogą być już w 2019. Dla mnie niewyobrażalne było zobaczyć coś takiego jak w tym temacie, powiedzmy 3 lata temu. Za huj nie wiem dokąd dojdzie granica za kolejne 3 lata.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-06-22, 23:08
Obejrzałem do końca Ta mała dupeczka jest zajebista
Zgłoś
Avatar
mrwieszkto 2013-06-22, 23:10
Jestem słuchaczem rapu, sam ubieram się jak czarnuch (polskiego rapu nie słucham ale to mało ważne) też irytuje mnie to rozpowszechnianie kultury hiphopowej. Kiedyś nosząc fullcap'a i szerokie ciuchy było się odmieńcem, teraz to część 'mody'. Podobało mi się kiedyś bycie innym... Teraz? Żeby być innym niż wszyscy muszę być punkiem czy kim? Muszę być sobą. Czemu wiec wszyscy upodobniają sie do mnie? Jestem aż tak zajebisty? Chyba nie. Wiec po chuj to? Najebołem się nie wiem co piszę. TO BE CONTINUESD
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2013-06-22, 23:15 1
ciekawe czym z zawodu zajmuje się jej matka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie