18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
🔥 Przystanek na żądanie - teraz popularne
1.Mictian :
Cytat:

Był czczony przez Azteków jako bóg śmierci.



2.Asmodeus :
Cytat:

Lubujący się w orgiach demon, który powoduje, że ludzie schodzą z właściwej drogi i wchodzą na ścieżkę zła. Jego misją jest czynienie zła na Ziemi. W religii znanej jako zaratusztrianizm znany był jako przywódca wszystkich demonów.



3.Cimeries :
Cytat:

W popularnej siedemnastowiecznej księdze demonologicznej "Lemegeton", która opisuje m.in. anioły i demony, przedstawiany jest jako jeden z "najpiękniejszych" demonów i wojownik ujeżdżający czarnego konia. Sprawuje kontrolę nad wszystkimi duchami Afryki.



4.Mormo :
Cytat:

Znana też jako Mormolyke. Kobieta-upiór, która była królową duchów pustynnych. Przedstawiana jako bogini podziemia, która wysysała krew z mężczyzn. Wywodzi się ze starożytnej Grecji, gdzie często przedstawiano ją na jako towarzyszkę Hecate



5.Azazel :
Cytat:

Dzięki niemu człowiek miał się dowiedzieć, jak wyrabia się broń. Jest jednym z upadłych aniołów. Zgodnie z hebrajskimi podaniami postanowił dołączyć do Lucyfera, ponieważ nie chciał oddać pokłonu Adamowi.



6.Dagon :
Cytat:

Wśród ludów semickich uchodził za najważniejszego boga. Wśród ludów filistyńskich uznawany był za władcę mórz. W Biblii przedstawiany jest jako demon.



7.Damballah :
Cytat:

Występuje w religii voodoo. Ukazywany jest jako bóg-wąż, który jest stwórcą kosmosu oraz ludzi. Jest też ojcem duchów loa, czyli bytów, które w religii voodoo dysponują największą siłą. Ci, nad którymi Damballah zyskuje władzę, tracą zdolność mówienia i zaczynają wić się niczym węże.



8.Behemot :
Cytat:

Demon, który ukazywany jest pod postacią słonia lub hipopotama. Wzmiankuje o nim m.in. Księga Hioba. Według interpretatorów Starego Testamentu, niemożliwe jest jego pokonanie. Ujarzmić go może jedynie sam Jahwe.



9.Astaroth :
Cytat:

Demonologia przedstawia Astaroth, jako wątpliwej urody postać, która dysponuje skrzydłami, a w ręku trzyma żmiję. Według różnych pism posiada ogromną władzę, która pozwala dowodzić czterdziestoma legionami duchów w zachodnim piekle.



10.Belzebub :
Cytat:

Dosłowne znaczenie tego imienia, to "Pan much i komarów". To on stoi na straży wrót piekielnych. Określany jest "przybocznym generałem piekła". Był uważany za głównego przeciwnika Boga Abrahama.




zródło : niewiarygodne.pl/gid,11872834,img,11872845,kat,1017185,title,Kaplan-Ko...

To polecam

Zgłoś
Avatar
i................y 2013-09-01, 1:52 11
maciora12 napisał/a:

7.Damballah

Dumb allah
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-09-01, 7:35
behemot wycisnął ze swojej demonicznej dupy kakę demona.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-09-01, 10:30
Cytat:

Był uważany za głównego przeciwnika Boga Abrahama.



Kogo, kurwa?
Zgłoś
Avatar
midnightc 2013-09-01, 11:18
maciora12 napisał/a:

1.Mictian :
Obrazek



Co to kurwa jest Mictian??? Mictlan to kraina umarłych wg podań Azteków, Mictlantecuhtli to władca krainy umarłych, ale za chuja nie wiem co to Mictian.

Szczerze mówiąc nie chce mi się poprawiać całej reszty, bo pisała to osoba, która zapewne dostała nagrodę za nieprzeczytanie ani jednej książki w swoim życiu. Nie wiem kto daje piwa za takie coś, czy należy teraz dopisać do maksymy "sadistic bawi, sadistic uczy" kolejną część "sadistic uczy jak nie korzystać z mózgu"?

Poproszę o bana dla wstawiającego, bo mnie krew zalewa.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2013-09-01, 11:58
Troszkę źle sklejone, nie wiem skąd masz informacje. Ale lubię takie klimaty - piwo.
Zgłoś
Avatar
Seraff 2013-09-01, 12:25
co do Belzebuba, to jego imię powinno brzmieć Baal-Zebula (ew. Bhaal-Zebul), czyli Pan Podziemi. Belzebub (Baal-Zevuv) to jedynie obraźliwe przeinaczenie imienia, by owego demona upokorzyć. Gość nie ma nic z muchami związku.
Zgłoś
Avatar
maciora12 2013-09-01, 12:27
midnightc napisał/a:



Co to kurwa jest Mictian??? Mictlan to kraina umarłych wg podań Azteków, Mictlantecuhtli to władca krainy umarłych, ale za chuja nie wiem co to Mictian.

Szczerze mówiąc nie chce mi się poprawiać całej reszty, bo pisała to osoba, która zapewne dostała nagrodę za nieprzeczytanie ani jednej książki w swoim życiu. Nie wiem kto daje piwa za takie coś, czy należy teraz dopisać do maksymy "sadistic bawi, sadistic uczy" kolejną część "sadistic uczy jak nie korzystać z mózgu"?

Poproszę o bana dla wstawiającego, bo mnie krew zalewa.



Może dla ciebie ban ?

Po 1 ja nie pisałem te informacje
Po 2 Widzisz zródło skąd wziąłem -.-
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-09-01, 14:45
Jeśli o egzorcyzmy chodzi to ten jest najlepszy.http://www.youtube.com/watch?v=l7komXx8yzg
Zgłoś
Avatar
g................6 2013-09-01, 15:48
Ja trzymam w piwnicy takiego :



A tutaj tatuś, którego tu brakuje.



Zgłoś
Avatar
bartmoon 2013-09-01, 16:17
Ciekawy post, aktualnie czytam goecje i jak ktoś lubi takie tematy to polecam.
Zimny browar
Zgłoś
Avatar
Voidereles 2013-09-01, 17:08 1
Ten dagon był w wiedźminie jedynce
Zgłoś
Avatar
maciora12 2013-09-01, 18:31
Websterthe1 napisał/a:

Jeśli o egzorcyzmy chodzi to ten jest najlepszy.http://www.youtube.com/watch?v=l7komXx8yzg



Jest tam dagon
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2013-09-02, 13:44
Wzruszyłem się
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-09-03, 14:35
czego to ludzie nie będą wymyślać, ążeby usprawiedliwiać swoje przewinienia
Zgłoś