18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ferro 2011-04-06, 17:17
tedwaha napisał/a:

na pewno umiecie, debile zapraszam do mnie daje wam piwo prosto ze sklepu 50 płyt i próbujcie, jak otworzycie stawiam skrzynke, jak nie robicie pałke. Nawet widac ze to jest otwierane piwo, a pozatym trzyma ta płyte jak srajtaśme przed podtarciem dupy. Szkoda gadać... I te komentarze "też tak umiem", "łatwizna" Wytrzymałość płytki w płaszczyznie poziomej to ok 1,25kg, do otwarcia piwa potrzebna jest dzwignia o sile conajmniej 4kg wiec jak to mozliwe?

PS umyjcie zemby zanim przyjedziecie

A i zapomniałem dodać najważniejszego: Sadystyczne jak sam huj, wypierdalać na spryciarzy z takim czymś



a gdzie mieszkasz? z chęcia Ci zademonstruje. Jak Ty nie umiesz to nie znaczy, że ktoś inny też nie umie.
Jak złapię trochę chęci to dostaniesz filmik z dedykacją.
Zgłoś
Avatar
Constrictor 2011-04-06, 17:22
Prawdziwy facet otworzy butelke z piwem wszystkimi dostepnymi rzeczami w pokoju. Wliczając w to pokój.
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-04-06, 17:26
@up

to nakręć filmik jak otwierasz browca o psi odbyt
Zgłoś
Avatar
Constrictor 2011-04-06, 17:33
@up

Jeśli pierwsze co skojazyło ci sie z pokojem, piwem i facetem to psi odbyt, to boje sie wdawać w jakakowiek dyskusje
Zgłoś
Avatar
Gokuzz 2014-04-20, 23:07 5
10 sposobów na otwarcie piwka .

Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2014-04-20, 23:13 5
kurwa,co to za huj?
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-04-20, 23:17 3
Brak słów do opisania tego filmiku, że ludziom chce się tracić czas na takie gówno.
Zgłoś
Avatar
Chadan1 2014-04-20, 23:24 2
ja pierdole wez z tym spierdalaj, żałosne szkoda czasu
Zgłoś
Avatar
Farley 2014-04-20, 23:39 2
spierdalać z tym na kwejka
Zgłoś
Avatar
kolborano 2014-04-20, 23:47 1
Dwa pedały, otwierają sobie piwko przy głupich nawet jak na warunki "piwka", żarcikach. Filmik jak nic trafi na główną. Wielkie odkrycie dwóch zjebów na pewno przyczyni się do rozwoju ludzkości. Piwo można otworzyć praktycznie czymkolwiek...
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-04-20, 23:50 3
Sorry bardzo, ale filmików z różnymi sposobami na otwieranie piwa jest w necie tysiące.
Ni to zabawne, ni to pouczające.

Weźcie się lepiej za normalną robotę, a nie wkurwiacie ludzi i zaśmiecacie internet tymi pierdołami.
Mówię Wam prosto z serca bo, się o Was martwię.
Później dorośniecie założycie rodziny a Wasze dzieci znajdą ten filmik w sieci i powiedzą Wam:
"Tato a dlaczego traciliście czas na nagrywanie takich pierdół zamiast się wziąść za robotę? Może wtedy byśmy nie chodzili w dziurawych spodniach, a dzieci w szkole by się z nas nie śmiały ,że nasi ojcowie robią z siebie pajaców w internecie."

Chcecie się wybić na tych jebanych vlogach? Mam dla Was pomysł. Nagrywajcie jak sprzątacie śmieci. Głupie? Nie kurwa genialne. Nawet jak się nie wybijecie to przyjamniej zrobicie coś dobrego dla świata. A takimi filmikami tylko wkurwiacie ludzi. Bo człowiek ma nadzieje ,że się pośmieje czy się czegoś dowie a dostaje gówno które już widział. Odgrzany stary kotlet. A potem traci czas na pisanie wywodów takich jak ten z nadzieją ,że zrobicie coś ze swoim życiem po przeczytaniu tego.

W sumie edytuje post bo obejrzałam do końca i widze ,że to jakaś akcja społeczna w stylu tej całej Grażyny Żarko. Kolesie celowo wypuścili filmik żeby wkurwić ludzi, a potem powiedzieć ,że w internecie panuje nienawiść. Podejrzewam ,że to coś w tym stylu. Tak czy inaczej zamiast robić głupie akcje społeczne które nic nie dają to weźcie się do roboty normalnej
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-04-21, 0:03
próbowałem - jestem w tej dziedzinie (przyznaję się bez bicia!) jakiś nie rozgarnięty ale jakoś poza otwieraczem i solidnym kantem metalowej/marmurowej konstrukcji ni chuja warki strong ani czarnego okocimia nie dałem rady otworzyć...

kant biurka mam przez to rozjebany w jednym miejscu, zapalniczki złamałem 2x, telefonu było mi szkoda bo nowy.

pozostanę przy otwieraczu/kluczach/nożu bo tylko te 3 przedmioty dały radę. Może te piwa co "otwieram" mają jakieś zjebane kapsle i nie dają rady inaczej albo coś...
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2014-04-21, 0:16
Polecam otwieracz... A nie kombinowanie czym by tu dzisiaj sobie browara otworzyć.
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2014-04-21, 0:18 1
Zjeby zabrały się do otwierania już wcześniej otworzonych piw weź wypierdalaj z tym syfem.
Zgłoś
Avatar
TYMB4R`k 2014-04-21, 0:38
Okiem hahaha tak jasne, może jeszcze językiem , albo napletkiem !?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie