18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Arashi91 2022-10-03, 0:12
bolego napisał/a:

Tak do 70% twojego wpisu sie zgadzalem, ale pozniej to juz poplynales.. Naprawde uwazasz, ze to co sie dzieje jest wynikiem "zdziecinienia" albo kultu Pilsudskiego? Serio w to wierzysz? Przeciez Polska to jest kolonia zachodnia, kraj bialych murzynow podbity bez jednego wystrzalu. Amerykanie moga miec w Polsce bron, zydzi moga miec w Polsce bron. Tylko Polacy nie moga. Obce sily tu stacjonuja i nie podlegaja pod polskie prawo. Zachodnim firmom daje sie ulgi i dofinasowania a dla obywateli jest Polski Lad. Przeciez to nie trzeba byc Einsteinem zeby sie polapac w tym, ze nic tutaj nie dzieje sie przez przypadek. Polska ma byc krajem dostarczajacym tania sile robocza i tyle. Polacy maja miec bardzo male szanse na zakladanie biznesow, ktore w przyszlosci moglby konkurowac z tymi zachodnimi. Nie ma znaczenia, ktore stronnictwo wygra. To sie dzieje od 30 lat z drobna przerwe na czas uwlaszczenia i tyle. Polacy po komunie pokochali komunizm co widac przy urnach wyborczych. Takim narodem latwo sie steruje. Do tego stosowana jest taktyka czysto marksistowka a mianowicie "dziel i rzadz" w tym celu skloca sie rodzicow z dziecmi, kobiety z mezczyznami, mieszkancow wsi z miastowymi, sasiadow z sasiadami. A to wszystko po to, zeby w momencie kryzysu nie miec nikogo - zadnego poczucia wspolnoty. Jedynym "wybawca" w takim rownaniu zawsze musi okazac sie panstwo



Ja myślę, że to są wymówki... Suweren jest jeden - naród. Nasze rządy są jego lustrzanym odbiciem i tyle. Tacy właśnie jesteśmy. Naiwni, bezmyślni i banalni w sterowaniu. Nasi rodacy nawet się z tym nie kryją - z dwóch głównych grup jedna da się pokroić za Berlin, druga za Waszyngton. No jeszcze są te moskiewskie karaczany z SLD, ale to już wymiera. Tak czy inaczej sami sobie to piekło zafundowaliśmy, a zwalanie tego na obce wpływy, kler, Żymian, czy układ planet nie ma tu nic do rzeczy. Pewnie, że każdy gracz chce mieszać w sprawach wielu państw, ale to tylko od tych państw zależy czy sobie pozwolą. My pozwalamy. Plujemy na targowicę, bo sprzedała się za gruby hajs i utrzymanie swoich przywilejów, a sami opierdoliliśmy Polskę za dotację do ścieżki rowerowej...
Zgłoś
Avatar
Lechulec 2022-10-03, 8:16
Kormork napisał/a:

Spiskowy rząd i łopozycja od 7 miesięcy całuje ruskich i rozdaje kase na lewo i prawo. Ponad połowa z tych ukrów ni chuja nie mówi po ukraińsku. Osadnictwo homosovieticus na pewno wyjdzie nam na dobre.



Dodać warto, że teraz "łopozycja" wbrew stanowisku "spiskowego rządu" chce przyjmowac uciekającyc przed wojną homosovieticus maksumus ścierwus z rosji. To ZNACZNIE bardziej niebezpieczne. Końfederacja za czy przeciw? Mużna Brauna dopytać bo on już agitował za wznowieniem całowania w dupę putina.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-10-03, 12:04
kris1978 napisał/a:

O kim ty piszesz? Bo widzę, że po sobocie, całkiem ci się w łepie pojebało. Jedyna patriotyczna partia w Polsce, to był PiS. Był, bo już nie jest. Cała reszta to chłam, może jeszcze z wyjątkiem Kukiza, choć i w jego przypadku też straciłem nadzieję.
Co do lizania dupy, to znowu partia rudego Tuskacza wiedzie prym i z podium nie schodzi. Ten za parę euro, wyliże dupę każdemu, nie patrząc na to, czy to ruski, Niemiec, czy obsrany Francuz. Dodatkowo sprzedał Polskę i zrobił z nas niewolników zachodu. Nie do wybaczenia.
Masz jeszcze zdjęcia, pokaż mi takie z kurduplowatym kaczorem.



Hahaha w pisie tacy patrioci że chuj. Każdy polityk to kurwa i każda ta kurwa powinna wisieć.
Zgłoś
Avatar
LubelskiCebularz 2022-10-05, 14:46
Kormork napisał/a:

Spiskowy rząd i łopozycja od 7 miesięcy całuje ruskich i rozdaje kase na lewo i prawo. Ponad połowa z tych ukrów ni chuja nie mówi po ukraińsku. Osadnictwo homosovieticus na pewno wyjdzie nam na dobre.



Idź obciągnij Korwinowi i nie pierdol tutaj farmazonów. Myślenie już dawno zapewne włączyłeś
Zgłoś