18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
gazo 2013-11-05, 23:28
wszystko spoko, święto jak najbardziej cool, ale data zdeka nie odpowiednia.
Zgłoś
Avatar
iCracked 2013-11-05, 23:44
Spider man to mój bohater
Zgłoś
Avatar
_kwiatek_ 2013-11-06, 0:10 1
tak ogólnie rzecz biorąc...
niewiedza "szeregowego" polaka na temat historii naszego kraju jest najlepiej zauważalna kiedy pytasz kogoś (albo nawet siebie) czyje nazwiska zdobią drogowskazy na ulicach miasta w którym mieszkasz?
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-06, 0:12 3
iCracked napisał/a:

Spider man to mój bohater



Idź włóż swe rurki i leć wąchać kije swoim męskim koleżankom bo tu dorośli rozmawiają
Zgłoś
Avatar
jaa140 2013-11-06, 1:01 1
Słucham głosu : D Patrze na nią ...
Ruchałbym
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-11-06, 1:26
@premium122
Niemiecka formacja, ale służyły tam wszystkie narody Europy. Była masa Francuzów, Hiszpanów, Belgów, Holendrów, Litwinów, a najwięcej Rosjan i Ukraińców.
Zgłoś
Avatar
hubi96 2013-11-06, 7:41
2:16 ruchałby
Zgłoś
Avatar
kwass1 2013-11-06, 7:48 3
Śmiejecie się...

Po 11 zachodnie media będą się rozpisywać jaki to u nas faszyzm jest i jak się łamie prawa człowieka.
Niedawno wojsko dostało nowe uprawnienia, policji będzie cała masa ( do Warszawy mają sprowadzić dodatkowe bataliony ), a wszystko to zasługa zjazdu klimatycznego. Otóż - w nasze najważniejsze święto, zjadą się tabuny zielonych, lewaków i eko-oszołomów i mają jeździć komunikacją miejską za frajer...
Ot taki prezencik na 11 listopada...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-11-06, 8:38
Co tu świętować? Kto szanuje wyrodną matkę? Tak samo jak można oczekiwać szacunku do wyrodnej ojczyzny?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-11-06, 10:11 2
Dobrutro napisał/a:

Co tu świętować? Kto szanuje wyrodną matkę? Tak samo jak można oczekiwać szacunku do wyrodnej ojczyzny?



Tą ojczyzną rządzą ludzie, których wybraliście. Do siebie miejcie pretensje, że ojczyzna wyrodna.

Jakbyście się bardziej interesowali sprawami swojego kraju to byście nie musieli na zmywak na wyspy uciekać.
Zgłoś
Avatar
Kickarse 2013-11-06, 10:18
I to jest właśnie specyfika polskiego patriotyzmu. Wieczna martyrologia i przypominanie żołnierzy i husarzy. W filmie jest mowa tylko o takich wartościach jak duma, podziw, szacunek. Nie ma ani SŁOWA o godności życia, bezpieczeństwie wychowania potomstwa, kulturze. Ludzie na filmie zamiast skupiać się na tym O CO walczyli ich idole, skupiają się na tym JAK walczyli, a to błąd.

Należy się oczywisty szacunek walczącym, ale teraz powinno się skupić na kontynuacji ich pracy, czyli aktywnego zainteresowania mechanizmami, które funkcjonują naokoło, aktywnego zainteresowania polityką (przynajmniej na tyle, żeby świadomie wybierać) i uczciwa praca. I powoli, stopniowo starać się o lepszy byt dla siebie i dzieci.
Zgłoś
Avatar
yogi1962 2013-11-06, 10:48
hahahahaha prawdziwi Polacy z NSZ - to niech mi ktoś pokaże ich spektakularną akcję przeciwko hitlerowcom oprócz współpracy z nimi i otrzymywania od nich zaopatrzenia
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2013-11-06, 12:00
polska martyrologia ssie pałę.
Zgłoś
Avatar
Tester 2013-11-06, 13:53
Dziękuje! Znowu płakałem. Ruszają mnie takie filmiki. Ale to były łzy nadziei bo wiem że są ludzie, którzy czują się nadal prawdziwymi Polakami.

Cała rozlewnia piwa za to!
Zgłoś
Avatar
jendrula 2013-11-06, 20:53
walczyli wywalczyli a dzisiaj wszyscy spierdalają za granice za chlebem bo Tuski i jemu podobne robią wszystko zeby nas zniszczyć chciałbym miec karabin i jego na muszce zadna różnica zastrzelic jego czy gestapowca i ten i ten nas dłamsił tyle ze obecny dłamsi dalej tfuu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie