18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
13-latek z Kisielic w woj. warmińsko-mazurskim nakłaniał młodsze dzieci do uprawiania seksu i nagrywał akt telefonem komórkowym - informuje "Gazeta Olsztyńska" na swoich stronach internetowych.

Jak informuje gazeta, 13-letni chłopiec miał nakłaniać dwoje dzieci w wieku 8 lub 9 lat do uprawiania seksu. Stosunek nagrał telefonem komórkowym. Miało do tego dojść kilka dni temu w godzinach popołudniowych.

Nagranie nie zostało w żaden sposób rozpowszechnione. Sprawą zajęła się już policja. Dyrektor szkoły w Kisielicach zapewnił, że ofiary będą objęte pełną opieką psychologiczną i pedagogiczną.

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,13-latek-namowil-dzieci-do-seksu-i-nag...
Zgłoś
Avatar
Bartoszbe 2011-10-17, 22:30
all in napisał/a:

Płeć aaduch
Przeczytałam "swoje" zamiast "dwoje dzieci"... Łe, jak nie jego to nudne

Masz dzieci?.Ja bardzo lubię pikantne żarty. I mam nadzieje ,że ten to taki właśnie jest.Jeżeli naprawdę tak myślisz to opcje są dwie: doświadczenia z autopsji lub kretynizm.



Skoro Ty all in nie łapiesz dystansu do tego, tzn. że masz jakieś doświadczenia z autopsji...
Zgłoś
Avatar
janekmiszczu 2011-10-31, 22:22
Polański 2.0
Zgłoś
Avatar
goldi07 2012-03-29, 17:41
Nie żebym lubił dzieci ale nastolatki 16+ są fajne a wracając do tematu jak już gdzieś się ma pojawić ten filmik to tylko na Torze tak było z innymi filmikami np. widziałem że był tam filmik z tą małolatą co się z psem zabawiała ogólnie to największe gówno tam można znaleść .
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-04-05, 0:13
markkers napisał/a:


Nagranie nie zostało w żaden sposób rozpowszechnione.


Zgłoś