18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
To jest tak lekko tak ooooo... 5 facetów przez rok
Kod:
Bogate życie seksualne 13-latki z Przelewic sprowadziło kłopoty nie tylko na nią i jej rodzinę. Jak podaje "Głos Szczeciński" pięciu mężczyzn, którzy obcowali z nią płciowo zostanie oskarżonych o współżycie z małoletnią. Sprawa wyszła na jaw, gdy gimnazjalistka urodziła dziecko w toalecie obok szatni.<br> <br> Dziewczyna początkowo utrzymywała, iż została zgwałcona przez dwóch mężczyzn z sąsiedniej wsi. Jednak badania wykluczyły ich ojcostwo. W końcu dziewczyna przyznała do utrzymywania dobrowolnych kontaktów seksualnych z pięcioma mężczyznami w wieku od 16 do 29 lat. Ojcem dziecka jest najmłodszy z oskarżonych. Młoda matka będzie mogła ubiegać się o alimenty w momencie, gdy ojciec dziecka ukończy 16 lat.<br> <br> W toku śledztwa policjanci ustalili, iż mężczyźni uprawiali seks z małoletnią w okresie od września 2008 do września 2009. Do momentu urodzenia w szkolnej toalecie (29 października 2009) nikt nie zauważył, że nastolatka jest w stanie błogosławionym.<br>


źródło
Zgłoś
Avatar
sakara87 2010-03-31, 20:25
I wez tu kurwa miej dzieci... pewnego dnia ktos przychodzi i mowi ze 12letnia cóka ma 5 kochanków, jeden nawet 3razy starszy; japierdole.
Zgłoś
Avatar
Joe 2010-03-31, 21:04 4
Bylby anal, nie byloby problemu..
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-31, 21:41 3
Po1. To facetów się w tej sytuacji powinno gnoić, bo 29 letni facet z łatwością okręci sobie wokół palca 14-latkę.
2. nie napisali, że współżyli z nią na raz, więc może dziewczyna eksperymentowała ( jak to w dzisiejszych czasach jest w modzie), czego nie pochwalam, żeby była jasność.
3. Wcale nie musiała być gruba. Moja przyjaciółka urodziła na początku 2 klasy gimnazjum ( jest z marca, więc miała wtedy 13 lat) i też nikt nie wiedział. Oczywiście były ploty, ale nawet u niej w domu dowiedzieli się 2 miesiące przed porodem. Nosiła luźne ciuchy, a że z natury jest szczupła to nawet brzuch nie był za duży i ubrania to ładnie ukrywały.
4. Przesrane ma ( i miała, skoro nie było u niej nikogo, do kogo mogłaby się zwrócić i rodziła pod pierdoloną szatnią) do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Rafq 2010-03-31, 22:29
Wilczex napisał/a:

Po1. To facetów się w tej sytuacji powinno gnoić, bo 29 letni facet z łatwością okręci sobie wokół palca 14-latkę.



Nie zapomnij że to ten najmłodszy wpierdolił. Starsi wiedzieli jak się nie wpakować w gówno.
życia.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2010-03-31, 22:33 4
koleś tak samo zrobił dzieciaka jak i ona.

wiecej pierdolenia i sponsorowania katechezy zamiast zajęć o bezpiecznym seksie przez ministerstwo edukacji i bedzie mnóstwo ludzi, którzy beda na moja emeryture robić.
jestem za.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-31, 22:36 8
Wilczex napisał/a:

Po1. To facetów się w tej sytuacji powinno gnoić, bo 29 letni facet z łatwością okręci sobie wokół palca 14-latkę.



To nie był palec.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-31, 22:52
Rafq napisał/a:

Nie zapomnij że to ten najmłodszy wpierdolił.



Nie zapominam. Dlatego tym bardziej uważam, że ci starsi po prostu zrobilo jej gówno z mózgu i ona tańczyła jak im zagrają. Starszy facet, który okaże zainteresowanie małolatą zwykle jest przez nią uwielbiany i pójdzie za nim w ognień. Jeśl jednak spała z kolesiem ze swojego przedziału wiekowego to świadczy o tym, że jednak była zdolna do normalnych uczuć i w końcu się zakochała. Ty nie miałes dziewczyny jak miałeś 16lat?

Rhox napisał/a:

To nie był palec.



Czyżbyś zaniżył sobie wiek w profilu? ;>
Zgłoś
Avatar
kanarinho 2010-03-31, 22:55
Dokładnie, po kiego chuja są w tygodniowym planie dwie religie? nie lepiej wdrążyć wychowanie sexualne zamiast słuchania kretynów, katechetów, i pingwinów.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-31, 23:07
A nie lepiej zająć się osobiście wychowaniem własnych dzieci a nie zwalać to na innych ( czyt. szkołę, środowisko, nauczycieli, media, gry komputerowe, Sadistica itd) ?!?!
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-31, 23:12
Wilczex napisał/a:


Czyżbyś zaniżył sobie wiek w profilu? ;>



JA?! Nic z tych rzeczy...
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-31, 23:18
To dobrze, bo już się bałam, ze masz 29 lat
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-31, 23:40
Wilczex napisał/a:

To dobrze, bo już się bałam, ze masz 29 lat



W artykule też może dojść do pomyłki...
Zgłoś
Avatar
mypi 2010-04-01, 1:06
puszczalska a nie ze eksperymentwala czy zakochana, zygac mi sie chce jak to czytam ze takie male dziwki wogule na swiecie istnieja

jedyne czego wspolczuje to temu dziecku bo pewno do konca zycia beda sie nasmiewac ze matka nie dosc ze kurwa to jeszcze urodzila w szatni

a tych facetow za kratki powinno sie wsadzic, sory ale ruchanie 13latki? jaj sobie niech nie robia, juz lepiej by normlanej dziwce przynajmiej pelnoletniej zaplacili, to wola malolaty wykorzystywac
Zgłoś
Avatar
Gondone 2010-04-01, 7:22
@Wilczex,
niestety, nie wydaje mi sie, żeby tacy rodzice z wioski byli w stanie wyedukować swoje dzieci w tej dziedzinie...

a i w miastach jest z tym problem.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-04-01, 7:41
mypi napisał/a:


a tych facetow za kratki powinno sie wsadzic, sory ale ruchanie 13latki?


Przecież wsadzą :]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie