18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Świebodziński Jezus nie czuwa nad swoimi owieczkami.

"W niedzielny poranek 1 stycznia doszło do tragicznego wypadku koło Świebodzina. Kierujący jaguarem ściął drzewo, następnie pojazd stanął w płomieniach. W wyniku wypadku zginęło dwóch nastolatków. Według nieoficjalnych informacji, to 15-latek, który zabrał rodzicom kluczyki od jaguara oraz jego 17-letni kolega."

Lokalne media podają, że w momencie uderzenia na liczniku mogło być nawet 170 km/h.

"Siła uderzenia była ogromna, ponieważ ciała wypadły z jaguara i znajdowały się poza pojazdem, który został kompletnie zniszczony. Natomiast silnik auta zatrzymał się 100 metrów dalej od miejsca, gdzie auto uderzyło w drzewo. Przez kilka godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciała młodych osób były w takim stanie, że ciężko było ustalić ich tożsamość. Dlatego też zostały zabezpieczone do sekcji zwłok."








2023-01-05, 23:54
Chcieli żyć szybko? Żyli. Umarli młodo? Umarli.
Mi tam pasuje :-)

2023-01-06, 00:35
ch*j im w dupę. Mogli się na części do szpitala oddać. Brakło elementarnego rozumu i instynktu żeby tak zapie**alać Nie byłoby mi szkoda młodego, który miał za nic gadanie ojca.

2023-01-06, 03:12
Zdolne bestie... Nawet nie widać jaki to model Jaguara był :-D

2023-01-06, 03:47
Było więcej niż 170 bo przy tyłu tak auto nie wygląda

2023-01-06, 14:45
Marian_Koniuszko napisał/a:

Zdolne bestie... Nawet nie widać jaki to model Jaguara był



Teraz to Jaguar S-Lim

:mrgreen:

2023-01-06, 19:16
Redys64 napisał/a:

Było więcej niż 170 bo przy tyłu tak auto nie wygląda



Może ten jaguar był z niemiec od "dziadka". Moze to nie pierwszy taki jego dzwon więc nie ma co oczekiwać że się nie rozpadnie

2023-01-07, 16:03
razak napisał/a:

asfalt by sie topił i koleiny by były, a tak drzewko rzuca cień



To jest gepard.... jaguar wygląda tak nieuku.


2023-01-07, 21:37
seeed71 napisał/a:

Jaguar xjr, czy xj358 ? Poznaje ktoś ?



To chyba XF 3.0