18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
1,5 roczna dziewczynka znaleziona w bagażniku. Była więziona od urodzenia



Szokujące odkrycie we Francji. Naga i odwodniona dziewczynka została znaleziona i uratowana przez mechaników samochodowych. Okazało się, że dziecko było przetrzymywane przez rodziców od urodzenia w bagażniku ich samochodu. Gehenna dziewczynki trwała przez około półtora roku - donosi portal Russia Today.

Z relacji mechaników wynika, że z bagażnika dochodziły jęki oraz silny zapach odchodów. Kobieta, która przyprowadziła auto do warsztatu starała się ich uspokoić i tłumaczyła, że przez przypadek pewnie włączyły się zostawione tam zabawki. Mężczyźni jednak w to nie uwierzyli i otworzyli bagażnik. Ich oczom ukazała się mała dziewczynka. Była przytomna i bardzo brudna.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Lekarze ocenili jej wiek na ok. 15 miesięcy do dwóch lat. Dodali, że jest opóźnione w rozwoju

Źródło wp......Prawdziwi sadole
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-30, 16:01
@PatrolZG: No tak, jakby to byli ciapaci to byłby hejt na ogół ciapactwa. A że katolicy to już nie będzie uogólniania? Jebie hipokryzją...
Zgłoś
Avatar
Kamil_Cidry 2013-10-30, 16:07
Amatorzy, jak się oddaje auto do mechanika to się przekłada dziecko do piwnicy...
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2013-10-30, 16:13 2
Jakbym miała upośledzone dziecko, to bym je w przepaść zrzuciła, a nie trzymała w bagażniku. Jeszcze by mi napaskudziło
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-10-30, 16:38 2
@up A zobacz, że Twoi rodzice nie wyjebali swojego upośledzonego dziecka z przepaści. Chcesz być od nich gorsza?
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-10-30, 17:08
Oddali debile samochód z dzieckiem w bagażniku. Debilizm totalny... Nie, spoko, nikt się nie zorientuje, że coś tam jest
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-30, 17:36
daleko szukać nie trzeba, nie tak dawno w Polsce ktoś odkrył że dwoje dzieci rodzice trzymali w klitce za szafą przez ileśtam lat. no kurwa życie.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-10-30, 17:37 1
Zarammoth napisał/a:

@PatrolZG: No tak, jakby to byli ciapaci to byłby hejt na ogół ciapactwa. A że katolicy to już nie będzie uogólniania? Jebie hipokryzją...



Nie rozumiem. Albo coś źle przeczytałeś, albo w sposób nie jasny przelewasz myśli na monitor.
Zgłoś
Avatar
Jackofspam 2013-10-30, 18:05
Kurwa czemu ja nie moge czegoś ciekawego znaleźć , albo kałasze albo szmaty jakieś tylko leżą , raz jebało trupem w aucie i kupe ziemi było w bagażniku ale nic godnego sadola , zgroza
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-10-30, 18:58
Matka do piachu, co tu więcej gadac....
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-10-30, 20:11
PatrolZG napisał/a:



Jak tam ? Rzeczy w kartonach ? Po wszystkich świętych dogadamy sie jakoś, powiedzmy że firma przeprowadzkowa na mój koszt.



interesy z Tobą to dla mnie czysta przyjemność
Zgłoś
Avatar
dth 2013-10-30, 20:50
ciekawe skąd wiedzą że od urodzenia tam siedziała. Powiedziała im?
Zgłoś
Avatar
YourFuckinNightmare 2013-10-31, 4:32
Kurwa, takich popierdoleńców, tylko wykastrować a szmaty wyczyścić z organów rozrodczych, co by się nie pomnażali.

Francja - cywilizowany kraj, a nie jeden szczur ma lepsze warunki od dzieci.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-11-01, 23:14
Kurwa mać, ja rozumie zamknąć bachora w piwnicy, na strychu lub w komórce, ale żeby w bagażniku ???
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-11-05, 16:56
PatrolZG napisał/a:



Jak tam ? Rzeczy w kartonach ? Po wszystkich świętych dogadamy sie jakoś, powiedzmy że firma przeprowadzkowa na mój koszt.


gdzie moje mieszkanie?!
Zgłoś