18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Erni 2009-08-06, 10:14 1
O ile postów już jest, widać ile homosiów sie odezwało.
Zgłoś
Avatar
sonar 2009-08-06, 11:50 2
swój swojemu zawsze wypomni :DDDD
Zgłoś
Avatar
Pooshkins 2009-08-06, 13:02 3
tip.top napisał/a:

ale nikt mi nie wmowi ze dwoch gosci zapinajacych sie w kiche to jest normalne!


nie jesteś specjalnie oczytany ani inteligentny, prawda? nie wspominając o przykładach ze świata zwierząt, weź to na czystą logikę... wyobraź sobie okupowanie przez Rzymian jakiegoś miasta. Kolesie siedzą tam 6 lat praktycznie w miejscu, myślisz co oni tam robią? zapinają w dupy i nie ma w tym nic dziwnego. Swoją drogą pierwszą orientacją był biseksualizm, poczytaj trochę, jeśli nie umiesz, to chociaż pomyśl...
co do tematu, bardzo kurwa mądrze! nie ważne czy powiedziała pedał, czy chvj wie co, bycie tępionym za to co się działa w łóżku (czy też na pralce) o ile nie turlają się tam tabuny dzieci.
niedługo, kurwa, na ulicach będą wytykane palcami osoby, które uwielbiają kobiece stopy...
kurna, kto mnie nazwie jebanym heterosem i da mi 15 tysi?
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-08-06, 16:30
precz z pedałami!
Zgłoś
Avatar
Gondone 2009-08-06, 17:09 3
ktos tam piał, ze heterycy nie marszuja i nie manifestują swojej orientacji.
ale oni tez nie dostaja wpierdol za to, ze są hetero.

a mnie najbardziej na swiecie wkurwiają stare baby co sobie w środku miasta pielgrzymki robią kościelne.
i nawet o pozwolenie nie muszą prosic!
kilka razy w roku mają jakies śmieszne święto i wyłażą takie prukwy i się ślimacza, wyjąc przez poł miasta.
te to dopiero maja nasrane do łba.
Zgłoś
Avatar
justeen 2009-08-06, 17:45
rany :O taka kasa za zniesławienie? Kto chce troche mnie pozniewazać?^^

tip.top napisał/a:

ten proceder ciagnie sie od wiekow, ale poki siedzieli cicho bylo wszystko ok! teraz qrwa wylezli spod kamienia i domagaja sie rownosci, tolerancji, slubow i wychowywania dzieci... w tej sprawie jestem nieugiety! i nie ma czegos takiego jak "homofobia"!!


a niech sie dymaja po ciemnych kątach... ale dać takim na wychowanie dziecko... porażka.
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2009-08-06, 17:51 1
"ale dać takim na wychowanie dziecko... porażka."

a czemu nie pozwolić?? jak uda im się zrobić to prosze bardzo
Zgłoś
Avatar
rambo_killer 2009-08-07, 1:14 4
Nie wiem co wasobchodzi kto kogo w co zapina. A jak są lezbijki to full tolerancja ze strony mężczyzn. Bądźcie kurwa konsekwentni - jak jesteście homofobami, to ani lezbijek ani homo nie tolerujcie.
Zgłoś