18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Z serii Sadistic uczy i bawi. Filmik przedstawia możliwości prototypu nowoczesnej kamery montowanej do bezzałogowych samolotów zwiadowczych. Niedługo będą w stanie powiedzieć, czy masz brudne pazury lecąc 10km nad nami.

Zgłoś
Avatar
butcherfl 2013-01-29, 11:52
na chuj te 1.8 Giga skoro jest 10FPS?
co do magazynowania to na potrzeby wojskowe i tak nie jest duzo.
Zgłoś
Avatar
Jackus 2013-01-29, 12:19
Kamera sramera. Nazwisko babeczki rozwala system
Zgłoś
Avatar
Tomoyo 2013-01-29, 14:06
Media Player Classic <3
Zgłoś
Avatar
fab3r 2013-01-29, 14:46
Jak w GTA I, II
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-01-29, 14:56 1
mmichal napisał/a:

I sie zaczyna, ciekawe kiedy do okien beda te ustrojstwa zagladac i zakażą zawieszania firanek.


RutQ napisał/a:

Inwigilacja pełno paro !


sopeluk napisał/a:

Pierdolą że to niby na szlachetny cel. Jeszcze wieksza kontrola ludności. Zjeby.


Tyle się pierdoli o kontroli, inwigilacji, że każda nowa technologia czy broń wynaleziona przez wojsko ma nas kontrolować. Ja jakoś zwiększonej kontroli nie zauważyłem i nie zauważam nadal. No ale niektórzy lubią najwyraźniej utożsamiać samowole z wolnością osobistą, a to pierwsze nigdy nie było, nie będzie i nie powinno być dozwolone. Jestem ciekaw czy ktokolwiek byłby w stanie podać przynajmniej jeden przykład, gdzie taka technologia przyczyniła się do uciszenia kogoś, kto głosił "prawdę" o "masonach" czy chuj wie co tam sobie ludzie wymyślają bo źle im się żyje.

butcherfl napisał/a:

na chuj te 1.8 Giga skoro jest 10FPS?
co do magazynowania to na potrzeby wojskowe i tak nie jest duzo.


A po chuj więcej?
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-01-29, 14:57
2:36... prezydent?
Zgłoś
Avatar
mewta 2013-01-29, 15:32
jedynie co mi sie nasuwa to słowo ,,AHA ''
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-29, 16:02 1
Juz w latach 60 mozna bylo odczytac ze zdjec satelitarnych nagłowek gazety. Polecam nie sugerować się zdjeciami udostepnionymi prasie np. kubańskich instalacji jądrowych.

Technologie wojskowe US są przynajmniej 20-30 lat do przodu od tego co pokazują publice.
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-01-29, 17:57
Gus napisał/a:

@up Prawda kobitka dobrze mówi, trzeba będzie wynieść się do oceanu albo chuj wi gdzie. Na razie jedyne pocieszenie to fakt że BAE nie robi na cywila, także póki co to może być jedynie wojskowa technologia.


Gdyby to była wojskowa technologia to byś o niej nie wiedział, wojskowi maja pewnie jeszcze lepsze.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-01-29, 20:58
Bedo fotoradary, bedo
Zgłoś
Avatar
NietoperzowyToperz 2013-01-29, 23:57
od dzisiaj trzepie przy zasłoniętych oknach...
Zgłoś
Avatar
gumol 2013-01-30, 1:50
llort napisał/a:


Najwyższa pora zacząć je czyścić.

A nie, zaraz - wystarczy wyczyścić tuż przed startem, skoro mają sprawdzać pazury u tych, co lecą 10km nad nami.



uuuu, a żeś mi pojechał po składni, niech Cię dunder świśnie!
Zgłoś
Avatar
NietoperzowyToperz 2013-01-31, 13:09
gumol napisał/a:



uuuu, a żeś mi pojechał po składni, niech Cię dunder świśnie!



Mnie już świsnął !
Zgłoś