18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
masabitumiczna 2012-10-16, 9:37
Ranger napisał/a:


Taka prawda, osiągnięcie Joe'go zrealizowano dla wiedzy, rekordów i przełamywania barier, a Felixa głównie dla kasy...


Pierdolisz... Felix żadnych rekordów nie bił, rejestratory przeróżnych parametrów nic nie rejestrowały tylko księgowy siedział i liczył dolarki...
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-10-16, 9:43
"Który ma większe jaja", "Który bardziej odważny", "Któremu piwo a któremu orzeszki"

Ale z was pokurwy, rzygać mi się chce jak to czytam. Najłatwiej komentować sprzed monitora, nie? Już widzę kurwa całą grupę odważnych userów z sadola skaczących z 39 km, bo przecież w tych czasach to no-big-deal :/
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-16, 9:58 1
Proponuje zapytać obu panów. Z tego co widziałem niesamowicie darzą się szacunkiem i raczej we dwóch czują się zajebiści, bez wyznaczania który bardziej. Maluczcy ludzie lubią mówić kto jest lepszy i o ile od drugiego. Wielkim wystarczy, że są wielcy. Tylko dwie osoby pierdolnęły z wysokości powyżej 30km.

Szacun dla obu!
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-10-16, 10:53 11
co ja skacze
Zgłoś
Avatar
Fett 2012-10-16, 11:37 1
BrunerOvned napisał/a:

Ja zaproponuję przyjrzeć się obrazkom. Joe leciał w otwartym koszu, Felix w przyjaznej dla życia kapsule. Jeden ma pod sobą chmury i kij wie gdzie wyląduje, drugi widzi (przynajmniej teoretycznie) dokąd leci. "Komfort" jednego i drugiego nieporównywalny.
Moim zdaniem większe jaja ma Joe. Pomijam wiek i obwisłość wora . Piwo dla Joe, Felixowi orzeszki



Ty byś kurwa z drabiny nie zeskoczył, wiec z łaski swojej przestać oceniać.

I kij wie gdzie ląduje... a gdzie miał kurwa wyląować? W Koeri Północnej?
Zgłoś
Avatar
maciejmss 2012-10-16, 13:08
up@ Fett nie wyszla ci riposta
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-16, 15:38 6
Felix to ciota przy tym kolesiu (Travis Pastrana wypił red bull i wyskoczył bez spadochronu ):

Szacun dla Joe, bo skakał "dla nauki"(nie dla reklamy) i w gorszym sprzęcie.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-10-16, 16:15
@up

gdyby doleciał do ziemi bez spadochronu to wtedy bym to uzna.ł za wyczyn
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-10-16, 16:49
Fett napisał/a:



Ty byś kurwa z drabiny nie zeskoczył, wiec z łaski swojej przestać oceniać.

I kij wie gdzie ląduje... a gdzie miał kurwa wyląować? W Koeri Północnej?



Nie spinaj się tak. Proponuję ustawkę na 200km rowerem, po ziemi i po płaskim Możesz SE wypić RedBóla nawet przed startem, hardkorowcu
Zgłoś
Avatar
kielek 2012-10-16, 16:52 1
Oj gdybym ja się znalazł w takim miejscu jak który kolwiek z nich, potrzebował bym drugiego członka załogi żeby mnie z tej kapsuły wypchnął, i klapkę na dupie żeby móc zostawiać brązowy ślad spadając chociaż pewnie wypróżnił bym się ze strachu na etapie wznoszenia. Nie ma co porównywać który ma większe jaja, bo jakby nie patrzeć oboje są hardkory.
Zgłoś
Avatar
Fett 2012-10-16, 22:01
BrunerOvned napisał/a:



Nie spinaj się tak. Proponuję ustawkę na 200km rowerem, po ziemi i po płaskim Możesz SE wypić RedBóla nawet przed startem, hardkorowcu



Jedyną aktywność fizyczną jaką wykonuje to otwieranie drzwi do lodówki
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-10-16, 22:35
Do opisu wdarł się błąd...



Joe Kittinger wykonał skok, ale na bungie.
Zgłoś