18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Nourgab 2011-01-11, 16:36
Powinni strzelac w nich, a nie w powietrze.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-01-11, 16:56
Koniu HH napisał/a:

jeśli piszesz że te laski się dobrze biją i wpierdoliłyby niejednemu kolesiowi to wnioskuje że wymyśliłeś to na swojej podstawie...i tu kolejny wniosek, jesteś pizdą.



JA pierdole kolejny napinacz :|
Więc wypierdalaj streetfighterze tam gdzie się rozmnażacie i nie wkurwiajcie innych swoją "ociekającą zajebistością".

Pizdy szukasz? Ściągnij stringi.



ps. Wykurwiaj jak nie umiesz czytać, niejednemu znaczy nie mi tylko np. komuś takiemu jak tobie.

Edit: Pisałem niejednemu spinerowi zza monitora, brawo! Spiner sam sięujawnił

______________

Zgłoś
Avatar
kassper92 2011-01-11, 17:35
juz chcialem pisac biali górą
Zgłoś
Avatar
kiceq 2011-01-11, 18:02 1
nie wmówisz mi że dostałbym w morde od czegoś co ma cycki !!
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-01-11, 18:06
Kolejny się ujawnił?

Ludzie czytajcie uważnie :c bo tracę wiarę w naród.

______________

Zgłoś
Avatar
base 2011-01-11, 21:08
@kiceq
akurat każdy człowiek ma cycki
Mój fiut nie ma cycków więc na ryja byś przyjął
Zgłoś
Avatar
R................8 2011-01-12, 1:09
IMHO laski są dobre, i nie jeden spiner zza monitora dostałby w mordę, enjoy!

no ja raczej nie bo bym tego hudielca poskladal jak pudelko od zapalek i by sie juz nie wiercila
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-01-12, 14:51 1
Rico08 napisał/a:

IMHO laski są dobre, i nie jeden spiner zza monitora dostałby w mordę, enjoy!

no ja raczej nie bo bym tego hudielca poskladal jak pudelko od zapalek i by sie juz nie wiercila



Wypierdalaj do szkoły najpierw.

______________

Zgłoś
Avatar
Koniu HH 2011-01-12, 15:51 1
@ dr. ness
twoje kontrargumenty to coś w stylu ,

-jesteś głupi
-wcale nie , sam jesteś głupi !

to Ty stwierdziłeś że te dwie tażające się w gównie brudne świnie mogłyby napierdolić jakiemuś facetowi , myśle że masz troche racji i istnieją takie pojedyńcze pizdy ale no kurwa litości... to baby! mają stały życiowy minus do siły i inteligencji dlatego są zawsze na niższym lvlu niż my faceci ( napisałem to tak żeby muły komputerowe łatwiej zrozumiały). Pozatym bab się nie bije , baby się rucha! pozdro.

______________

Ojej...nie mam tu niczego super
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów