18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2023-03-28, 19:09 1
Zawsze mnie to bawi, jak prostakom wydaje się, że maja jakiekolwiek pojęcie o statystyce, a nie są w stanie ogarnąć nawet tak elementarnych rzeczy jak kryterium doboru próby. W przypadku przestępczości, nie jest nim kolor skóry, tylko pochodzenie społeczne. To tam jest prawdziwa zależność przyczynowo-skutkowa.
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-03-28, 19:12 19
ellsworth napisał/a:

Zawsze mnie to bawi, jak prostakom wydaje się, że maja jakiekolwiek pojęcie o statystyce, a nie są w stanie ogarnąć nawet tak elementarnych rzeczy jak kryterium doboru próby. W przypadku przestępczości, nie jest nim kolor skóry, tylko pochodzenie społeczne. To tam jest prawdziwa zależność przyczynowo-skutkowa.



Rozwiń myśl Chodzi Ci o to że przestępcy pochodza z getta? że są słabo wyedukowani? Może dlatego że zamiast uczyć się robili w szkołach burdy albo je rzucali żeby wstąpić do gangu, może dlatego że zamiast pracować chcieli szybko sie dorobić obrabowując sklepy Getta nie tworzą się przez system a przez mentalność ludzi
Zgłoś
Avatar
argen64 2023-03-28, 19:16
Wielokrotni mordercy, zabójcy.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-03-28, 19:16 4
ellsworth napisał/a:

Zawsze mnie to bawi, jak prostakom wydaje się, że maja jakiekolwiek pojęcie o statystyce, a nie są w stanie ogarnąć nawet tak elementarnych rzeczy jak kryterium doboru próby. W przypadku przestępczości, nie jest nim kolor skóry, tylko pochodzenie społeczne. To tam jest prawdziwa zależność przyczynowo-skutkowa.



Czy chcesz powiedzieć, że biały biedak tak samo często popełnia przestępstwa jak czarny biedak?
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-03-28, 19:16 5
ellsworth napisał/a:

Zawsze mnie to bawi, jak prostakom wydaje się, że maja jakiekolwiek pojęcie o statystyce, a nie są w stanie ogarnąć nawet tak elementarnych rzeczy jak kryterium doboru próby. W przypadku przestępczości, nie jest nim kolor skóry, tylko pochodzenie społeczne. To tam jest prawdziwa zależność przyczynowo-skutkowa.

te, staśko, idź robić zamęt gdzieindziej.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-03-28, 19:22
Typ z prawej, jedenasty od góry. Ryj jak z "Kingpina".

Zgłoś
Avatar
gen1r2 2023-03-28, 19:45 3
ciekawe czy jak będzie tak w polsce z kosami pod żebro i ukraincami to też powiedzą że russka propaganda
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-03-28, 20:11 5
@up nie zdziw się jak będzie jakaś akcja Ukr Lives Matter a w TVNach będą się przebierać, malować i wykrzykiwać, że każdy dziś jest Ukraińcem
Zgłoś
Avatar
G2411 2023-03-28, 20:20
Ale tu czerno
Zgłoś
Avatar
G2411 2023-03-28, 20:20
Ale tu czerno
Zgłoś
Avatar
KundiKrzywus 2023-03-28, 20:53 2
Siriuz napisał/a:

@up nie zdziw się jak będzie jakaś akcja Ukr Lives Matter a w TVNach będą się przebierać, malować i wykrzykiwać, że każdy dziś jest Ukraińcem



I jeszcze im stopy całować w ramach przeprosin, czy coś...
Zgłoś
Avatar
Morty999 2023-03-28, 21:31 2
tłumacze mass shooter = murzyn
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-03-28, 21:34
Jako lewak, uczciwie przyznam że pociemniało jednak trochę
Zgłoś
Avatar
arkulik 2023-03-28, 21:40
Czarno to widzę.
Zgłoś
Avatar
kowboj 2023-03-28, 23:22
Te jebane czarne małpy jedyne do czego się nadają to do nawożenia gleby
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie