18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
j................3 2014-12-27, 11:34
wszystkich 24 brawo
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-12-27, 12:06 1
cieżki ,niemobilny ,wielki -co oznacza że wchuj niemodernizowalny tir ze smigłem -czasy sie zmieniaja i pole walki też



A słyszałeś może o czymś takim jak superhind. Niemobilny to on nigdy nie był. Mi 24 to jeden z najszybszych śmigłowców świata. Polacy chcą kupić blackhowk-i tylko po to by się pochwalić, tylko przed kim.
Zgłoś
Avatar
KOLABORACJONISTA 2014-12-27, 12:16 2
@up
Jaki kurwa blackhowk?
Zgłoś
Avatar
Karwi2992 2014-12-27, 12:31
Wielkie propsy dla chłopaków, i oby z każdej misji wracał pełen skład.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-12-27, 15:28
Jakby ktoś był zainteresowany, to utwór: Rob Zombie - Dragula Piwko i za muzykę i za całokształt
Zgłoś
Avatar
6kemot 2014-12-27, 15:39 2
A co wy takiego dla tego kraju wywalczyliście? Tylko siedzicie na ciepłej diecie i marnujecie ciężko zapracowane obywatelskie pieniądze w posłudze hamburgerom. Dla mnie większym patriotą jest pani Henia z biedronki wychowująca piątkę dzieci niż najemnik w posłudze Ameryce.
Zgłoś
Avatar
Lagrosse22 2014-12-27, 22:11
Czym Wy się podniecacie? To zwykli najemnicy, gdzie tu jest walka za ojczyznę? Ujebało jednemu z drugim nogę i teraz każą sobie renty płacić z cudzej pracy. Siedzieć w domu, a usługiwać amerykanom.
Zgłoś
Avatar
spmat 2014-12-27, 22:41 4
6kemot:

Więcej takich pań Heń z Biedronki z piątką dzieci a nasz kraj będzie silny i wspaniały....

Lagrosse22:
Idioto kompletny, najpierw sprawdź co znaczy słowo najemnik. Poczytaj o Czadzie, o Kosowie. Jak wysyłali ludzie właśnie do Iraku, bez żadnych dodatkowych świadczeń i na rozkaz z dnia na dzień.
A to że jesteśmy zaangażowanie w takie konflikty to podziękuj politykom a nie żołnierzom, bo oni wykonują tylko swoją pracę.
Zgłoś
Avatar
lalak 2014-12-28, 0:13 1
powiem Wam trochę marny filmik jak na 25 BkPow byłem tam i wiem, że stać Was na więcej pozdro
Zgłoś
Avatar
6kemot 2014-12-28, 10:39 1
"Więcej takich pań Heń z Biedronki z piątką dzieci a nasz kraj będzie silny i wspaniały...." Zapomniałem dopisać, że oprócz dzieci musi jeszcze utrzymywać polityka, urzędnika, księdza, żołnierza przez co musi żyć w skrajnej nędzy a jej dzieci skłaniają się bardziej do emigracji.

Zapytam się co dzięki waszemu poświęceniu i walce zyskał obywatel Polski, który was utrzymuje ?
Zgłoś
Avatar
KOLABORACJONISTA 2014-12-28, 11:05 1
Wymiernie, dla każdego z osobna? Nic. Tylko po co zadajesz bezsensowne pytania na które sam sobie umiesz odpowiedzieć? A jak Ci nie pasuje to zmień Konstytucję albo obywatelstwo. Tylko się potem nie zdziw.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-12-28, 13:11
Rozjebali cywilizowany kraj w imie amerykańskich "idei", jeszcze kręcą filmy. Jakby mieli powód do dumy.
Zgłoś
Avatar
Velea 2014-12-28, 18:41
Powód do dumy chłopaki mają - dla nie jednego żołnierza wyjazd na misję to spełnienie marzeń, poza tym robią tam swoją dobrą robotę. I nie, nie jest to cywilizowany kraj, niestety.
Zgłoś