18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
gandioh 2012-11-08, 2:47 10
Co tu dużo pisać, jak czytam te posty to mam się ochotę na was wyrzygać pseudo znawcy pokera...
To jest Flippo Candio. Jedna z największych ciot i fartów jaka się dostała na finałowy stolik
MAIN EVENT WORLD SERIES OF POKER w 2010 roku rozgrywanym w Vegas.
Wpisowe do tego turnieju wynosi 10 000$ i zazwyczaj rozgrywa go około 7000 graczy tworząc przy tym pule około 70 milionów dolarów. Tak te 26 milionów to jest waluta turniejowa a nie prawdziwa (na start każdy gracz dostaje około 50k żetonów, tego nie jestem pewien). Candio skończył ten turniej na 4 miejscu zgarniając nieco ponad 3 mln dolców. Jego przeciwnik Joseph Cheong skończył ten turniej na miejscu 3. Za pierwsze miejsce było coś koło 8 milionów dolców. Pozdro znawcy, jesteście zajebiści.
PS. Jak ktoś ma ochotę pooglądać filmiki z pokera zapraszam na yt, są nawet już filmy z finału roku obecnego.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-11-08, 3:19 5
@gandioh tak jakby ktos kto trenuje prawdziwe sztuki walki jaral sie wreslingiem. Na Twoim czy jakimkolwiek innym smiesznym kanaliku, tak jak w TV beda pokazane tylko medialne zagrania, najczesciej trash hand vs. nuts, gdzie trash hand wygrywa, wiec nie ma co tego ogladac zeby sie czegokolwiek nauczyc. WSOPa mozna sobie poogladac w wolnych chwilach od czasu do czasu w ramach rozrywki, tak jak "M jak Milosc". Gdybys faktycznie byl uber, pr0 graczem to na NL500 w czasie uploadowania bylejakiego gowna z WSOPu zrobilbys 5BB, a gdybys chcial faktycznie sledzic cala gre graczy na tym turnieju to przez 90% czasu ogladalbys foldowanie pre flop i 5% akcji went to show down.

Wiec przestan kozaczyc wiedza z encyklopedii, bo zarabiajacy gracze olewaja cieplym moczem ta medialna szopke jaka jest WSOP.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-08, 4:15
jak oglądam poker chanell to mam wrażenie że poker face przerodził się dzis w mię downa, oni wszyscy kurwa trybią co tu zrobić ale wyglądają jak autyści
Zgłoś
Avatar
lasyk 2012-11-08, 6:57 2
Saint Spear napisał/a:

Wiecie ze Dzoana Krupa tez hardcorowo napierdala w pokera?

Obrazek



Nie nie wiemy i gówno nas ten pusty,kurewski ryj obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-11-08, 7:05
Jestem ekspertem, potwierdzam film zajebisty. Czekam na pytania
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-11-08, 8:50
Nie rozumiem opisu - ktos majacy pojecie o pokerze nigdy by tego nie scallowal fartuch jebany
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-11-08, 9:30 1
z czego tu sie cieszyc ? gosc ma pare piątek, karta nierozwojowa (chyba ze ma sie mega farta, jak wyzej), sprawdza All Ina, chociaz kazda nastepna karta na stole oznacza klopoty, bo prawdopodobnie bedzie wyzsza od 5 (chyba ze ma sie mega farta, jak wyzej). Pozatym gosc moze miec (jak się okazało miał) overpare na rece. Ten co wygral mial ochydnego farta, nie ma tu nic ciekawego, jakis zasrany donk jedzie na turniej i fuksem rozbija porzadnego gracza. Chociaz ten all-in to, tez moim zdaniem bylo za wysoko. Jest wiele ciekawszych akcji w pokerze. U mnie w chacie ostatnio spotkaly sie Poker, kareta i dwa najwyzsze kolory. Poker zostal wczesniej spasowany. To sa dopiero rozdanka, a nie jakies fuksiarskie all-iny bogatego dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-11-08, 10:21
Wszystko pięknie tylko że to są nałogowi gracze i dla nich 26m to nie kasa za którą można żyć jak król do końca życia tylko fundusze do grania które można zużyć w tydzień
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2012-11-08, 10:33
mi sie dzis snilo ze zul z mojego miasta wygral 50mln
Zgłoś
Avatar
matol 2012-11-08, 10:34 1
@up śnij dalej żulu
Zgłoś
Avatar
skeletonboy 2012-11-08, 10:37
Pierdolony River!!
Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-11-08, 13:20
FryzjerZG napisał/a:

z czego tu sie cieszyc ? gosc ma pare piątek, karta nierozwojowa (chyba ze ma sie mega farta, jak wyzej), sprawdza All Ina, chociaz kazda nastepna karta na stole oznacza klopoty, bo prawdopodobnie bedzie wyzsza od 5 (chyba ze ma sie mega farta, jak wyzej). Pozatym gosc moze miec (jak się okazało miał) overpare na rece. Ten co wygral mial ochydnego farta, nie ma tu nic ciekawego, jakis zasrany donk jedzie na turniej i fuksem rozbija porzadnego gracza. Chociaz ten all-in to, tez moim zdaniem bylo za wysoko. Jest wiele ciekawszych akcji w pokerze. U mnie w chacie ostatnio spotkaly sie Poker, kareta i dwa najwyzsze kolory. Poker zostal wczesniej spasowany. To sa dopiero rozdanka, a nie jakies fuksiarskie all-iny bogatego dzieciaka.



Mogę się uśmiać? czy to jeszcze nie ten moment? gracz miał spore szanse na strita, na fulla, a co najwazniejsze miał 2pary na stole. I miał dużo większe szanse na wygraną od tych AA.
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2012-11-08, 13:59 1
up
Koles z AA tez mial dwie pary i tak samo mogl miec fulla.
Zwyciestwo dla typa z 75 dawala tylko 4,5,9 a kazda inna karta oznaczala by zwyciestwo dla typa z AA ktory zagral dobrze.
I jezeli 77<23 to worc do podstawowki.
Zgłoś
Avatar
uyvu 2012-11-08, 15:33
Gdybyś miał odrobinę wiedzy o pokerze, to wiedziałbyś, że ilość żetonów w puli nie przekłada się na dolary.
Zgłoś
Avatar
Cygan93 2012-11-08, 16:03
MogeCieZjeść napisał/a:



Mogę się uśmiać? czy to jeszcze nie ten moment? gracz miał spore szanse na strita, na fulla, a co najwazniejsze miał 2pary na stole. I miał dużo większe szanse na wygraną od tych AA.


przepraszam, ale to co piszesz jest śmieszne... obok kart masz % wygranej z takim układem, pierw było 87% do 13% na na korzyść AA, potem 77% do 23% na korzyść AA...

uyvu napisał/a:

Gdybyś miał odrobinę wiedzy o pokerze, to wiedziałbyś, że ilość żetonów w puli nie przekłada się na dolary.



Wiem o tym, ale jak już ktoś wcześniej wspomniał, manipuluję tytułami jak onet
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie