18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
3 Maja w USA
CrazyChocolate • 2013-05-03, 15:19
Święto 3 maja w Kalifornii i Chicago

3 Maj 2002r.


3 Maj 2011r. Zdjęcia do 01:00 potem Film.
Zgłoś
Avatar
sati696 2013-05-04, 10:00
Tam mają święto flagi a w Polsce urządzają akcję wmawiającą nam że Polacy to zrzędy i smutasy.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-05-04, 11:08
Ja chcę do usa. U nas nigdy tak nie będzie, póki ludzie nie mają co do gara włożyć. Bo z czego się cieszyć. Niech nikt nie porównuje przejazdu pokojowego i radosnego do manifestacji arabusów. Temu naszemu raczej nie towarzyszyło rozsadzanie i podpalanie samochodów
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-04, 11:47
maxprojekt napisał/a:

@bisfhcrew

A no to już w US nie mają internetu, nie wiedzą co się dzieje. Nic, jebana ciemnota tak ? Weź ty się pierdolnij w łeb zanim coś napiszesz bo pierdolisz jak potłuczony.


Z internetu korzysta tylko część, reszta to co najwyżej odpala Skype czy jakieś filmiki z kotami.
Nawet czytając serwisy informacyjne nie dowiesz się jak się żyje w kraju i zawsze obraz będzie przekłamany.

Coś cie boli, sam wyjebałeś za granicę kilka lat temu ale chodzisz na wybory jakbyś tu żył?
Zgłoś
Avatar
mszczurek 2013-05-04, 13:46
Ja to wolałbym żeby machali tymi flagami w Polsce.
Zgłoś
Avatar
kondzio1c 2013-05-04, 14:48
Popielniczka napisał/a:



Patriotyzm? Pozostawanie za granicą tylko dla pieniędzy?
( bo Ci którzy mieli trudną sytuacje, dorobili się i wrócili ,a jest ich niemało, to patrioci!)



Nie ważne za czym pojechali ważne że pamiętają o swoim narodzie , i to na pewno nie są ludzie którzy pojechali tylko dla kasy dużo jest takich ludzi którzy np maja firmy , żony , albo jakąś rodzine za granica i żeby to się nie rozpadło muszą wyjechać.
Zgłoś
Avatar
DiQblo 2013-05-04, 17:41
__FRIX__ napisał/a:



nope

Kod:
13 - "Omnibus (Radio Edit)" - Laut Sprecher

Słuchałem tego w gimnazjum



Dzięki za tytuł
Zgłoś