18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
4-latka zginęła w pralce
Ąpisław • 2010-02-20, 15:00
"Tragicznie zakończyła się zabawa rodzeństwa w USA. 15-miesięczny chłopczyk włączył pralkę po tym, jak jego czteroletnia siostra weszła do bębna. Dziewczynka nie przeżyła.
Według wstępnych ustaleń miejscowej policji, w ostatnią niedzielę czteroletnia Keil Ishii podczas zabawy weszła do pralki. W tym czasie jej brat przypadkowo nacisnął przycisk startu prania. - Wówczas drzwi pralki się zatrzasnęły, a bęben zapełnił się wodą. Dziewczynka nie miała szans na przeżycie - mówi prasie sekretarz szeryfa okręgowego w Orange Jim Amormino.

Po dwóch minutach matce dziecka udało się wyłączyć pralkę. Niestety dziewczynka była już nieprzytomna. Lekarze przez kilka godzin walczyli o życie dziecka. Bezskutecznie. W poniedziałek w nocy dziewczynka zmarła. Jak ustalili lekarze, doznała poważnego urazu czaszki.

Według policji, przycisk, który okazał się śmiertelny znajdował się na wysokości zaledwie 50 cm od podłogi i nie posiadał żadnego zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem."

Źródło - tvn24.pl

Wiem, wiem - trochę stare.
Zgłoś
Avatar
s................t 2010-02-20, 20:36 5
swoja droga juz widze pierwsza strone faktu. Zabojcza pralka zabila mi dziecko!!!
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-02-20, 20:51 2
ale ten "braciszek" będzie miał zrytą psyche na pewno zostanie gothem albo emo
Zgłoś
Avatar
g................n 2010-02-20, 22:27
15 miesięczne dzieci mają świadomość? : > Zawsze myślałam, że do 5 roku życia nie mówią, nie chodzą, a potem nagle takie pstryk! i mamy już mniej-więcej człowieka.
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-02-20, 23:20
"Matce udało się wyłączyć pralke po dwóch minutach"...

Nie dało się odłączyc prądu ?
Zgłoś
Avatar
18kamel 2010-02-21, 0:59
konio167

to samo pomyslalem... durna ameryka
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2010-02-21, 2:04
konio167, 18kamel a nie pomyśleliście o tym, że dopiero po ok. 2 minutach matka to zauważyła?
Co oczywiście nie zmienia tego, że jest idiotką zostawiając dzieci w takim wieku bez nadzoru.
Zgłoś
Avatar
Tom'Ash 2010-02-21, 3:13
może brudna ta mała była.... nieczysta:P

ja mojej siostrze kiedyś wepchałem mydło do gardła bo sie do mnie brzydko odezwała. stwierdziłem że ma nieczysty język..... :|
Zgłoś
Avatar
mishkov 2010-02-22, 15:47
w życiu już prania nie zrobię....
Zgłoś
Avatar
s................t 2010-08-06, 18:01 2
Zgłoś
Avatar
marna 2010-08-06, 20:34 2
teraz jak ten chłopczyk powie do mamy, że chce mieć rodzeństwo to ta z czystym sumieniem będzie mogła powiedzieć " po co Ci? Jakbyś siostry nie zabił to byś miał.."
Zgłoś
Avatar
pavert 2010-08-12, 0:25
ja kiedyś wyprałem krawężniki, ale nie uznali gwarancji bo stwierdzili że pralka krzywo stała. Złodzieje i oszuści
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2011-06-29, 1:34
303 napisał/a:

Jest już proces przeciwko producentowi pralki, np bo nie było info że nie można prać 4 letnich dziewczynek, czemu włącznik nie był na suficie plus zabezpieczenie kodem?



Powinni jeszcze zrobić na klucz, że dwie osoby na raz muszę przekręcić i odliczanie powinno się rozpocząć oczywiście za zgodą listową nadaną tylko i wyłącznie przez pocztę polską z Matjuszki Rosyji...
Zgłoś
Avatar
Danna 2011-06-30, 20:17
Amerykanka - pewnie samo wstanie z fotela zajęło jej 5 minut.
Zgłoś
Avatar
kikoks 2011-07-03, 11:53
Danna napisał/a:

Amerykanka - pewnie samo wstanie z fotela zajęło jej 5 minut.



Ehh.. Wyłączyła pralkę po 2 minutach, więc jak mogła wstawać 5 minut ?
Zgłoś
Avatar
M................e 2011-07-18, 10:42
Mały sadysta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie