18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
andreas_k 2014-07-01, 20:52 3
Arab w Niemczech na zasiłku, nie pracuje to ma i czas na ćwiczenia
Zgłoś
Avatar
Huntard 2014-07-01, 21:04 1
Darex napisał/a:



gówno z dupy to wlasnie wycieklo, chyba z bólu dupy.

"robienie nadziei zerom które mysla ze przez 40 dni moga cokolwiek zmiernic"

Czyli innymi słowy twierdzisz, ze nie warto nic robic przez 40 dni

przegrywasz kiedy przestajesz walczyc, ty nawet nie zaczales



Czyli innymi słowy nie ma chuja, że zrobisz taką rzeźbę w 40 jebanych dni. Teraz "rozumisz"?
Zgłoś
Avatar
Grabarz1750 2014-07-01, 21:22 22
Ta sylwetka to conajmniej 12 miesięcy całkowitej dyscypliny w jedzeniu i ćwiczeń 3 razy w tygodniu + areoby. Nie ma opcji żeby zgubić wagę i zbudować masę, to jest fizycznie niemożliwe. Z wagi 93kg i 23% tłuszczu musiałby zbić do 83kg (w zdrowy sposób czyli 1 kg na tydzień w dół) to okres ok 10 tygodni. Patrząc na sylwetkę koleś waży teraz jakieś 90kg czyli musiałby zbudować 7kg suchej masy. Bez sterydów nieosiągalne w tak krótkim czasie Nawet wrzucając HMB + BCAA i kreatyne to zajmie co najmniej 6-7 miesięcy przy intensywnym treningu. Nie mówiąc już o tym, że po cyklu masowym musiałby znowu wskoczyć na redukcję żeby zrobić rzeźbę
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-07-01, 21:30 3
koleś pod tłuszczem miał uż mieśne, koleś miał porzadną masówke i niezłego trolla zrobił wszystkim. Wystarczyło że spalił tłuszczyk i miesnie idealnie się wyrzeźbiły
Zgłoś
Avatar
Darex 2014-07-01, 21:30 2
Huntard napisał/a:



Czyli innymi słowy nie ma chuja, że zrobisz taką rzeźbę w 40 jebanych dni. Teraz "rozumisz"?



"robienie nadziei zerom które mysla ze przez 40 dni moga cokolwiek zmiernic"

Jak innymi słowy, ty Polskiego nie znasz ? Nie interpretuj mi na autora korzysc, tylko zrozum to co on napisal, Polski nie jest specjalnie trudny

"Cokolwiek zmienic" ! czyli ze nic nie mozna zmienic przez 40 dni cwiczen.

Ja nie mowie ze to co koles zrobil przez 40 dni jest mozliwe, albo ze jest niemozliwe, nie wiem, to sie nie bede wypowiadac w tej kwesti

ale na pewno cos zmienisz cwiczac przez 40 dni

Czytajmy ze zrozumieniem bo z tego biora sie nieporozumienia. a jak nie to wypierdalac
Zgłoś
Avatar
J................r 2014-07-01, 23:58 2
Moj kolega Dietetyk, zaprawiony w silce, typowy mezomorfik, wykupujac 20 kg lososia(zamrazarka) w Carrfure na promocji narazajac sie na wsicieklosc innych ludzi zrobil 8 kg suchej masy miesniowej w rok i to jest bardzo duzo. A 40 dni to w dupe sobie niech wsadzi po paru takich treningach to tyle czasu to moze sie zregeneruje, nic mu nie przybedzi bo pozrywa wlokienka miesniowe. Ktos kto nie cwiczyl tylko moze w to uwierzyc
Zgłoś