18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
5$ microphone
uookie • 2012-10-15, 12:23
skoro nie ma jeszcze zbiorczego na felixa, dorzucam swoje 12 groszy



pierwsze słowa felixa po pobiciu rekordu wolnego spadania:
- szczhhsczcshshshczhzc
Zgłoś
Avatar
socjodrwal 2012-10-16, 15:38 1
snik0 napisał/a:

Jakbyście zapierdalali 900km/h to też byście szumieli do mikrofonu. Jebana gimbiaza, jedyną prędkość jaką znają to 50km/h w autobusie podczas jazdy do szkoły.



Gwoli ścisłości to on zapierdalał ponad 1300km/h
833.9 mph (1,342.8 km/h) - takie info podają na oficjalnej stronie tegoż projektu, co nie zmienia faktu, że masz rację
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2012-10-16, 16:02
LooC napisał/a:



Haha, zniszczyłeś system. Może zamiast wymądrzania potrenowałbyś umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nikt nie wspominał o jakimkolwiek wietrze.

Ciekawe co ty byś z siebie wydusił gdybyś zapierdalał te 900 km/h, działałyby na ciebie przeciążenia i dodatkowo adrenalina?

Dosłownie - gówno.



Poczytaj po co był jego kombinezon potem pisz, on nie miał tylko ładnie wyglądać...
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2012-10-16, 16:54
snik0, LooC

Jakbyście oglądali relację z tego, o czym mowa w temacie, to wiedzielibyście że gówno było słychać jeszcze zanim skoczył. Ale niee kurwa, przyjdziemy hejtować tu bo serwery kwejka przeciążone.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-10-16, 18:25
snik0 napisał/a:

Jakbyście zapierdalali 900km/h to też byście szumieli do mikrofonu. Jebana gimbiaza, jedyną prędkość jaką znają to 50km/h w autobusie podczas jazdy do szkoły.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Fale_radiowe

poczytaj trochę... ponadrabiaj braki... a gimbaze zostaw specjalistom...

a poza tym to gimbazą nazwał bym ludzi który dali ci piwo ale to już prywatna sprawa..
Zgłoś
Avatar
LooC 2012-10-16, 18:46
socjodrwal, jego kombinezon był zapewne po to by uchronić go przed fizycznymi skutkami podróżowania z tak szybką prędkością w tak nienaturalnych dla człowieka warunkach. Zgadłem? Chyba, że powiesz mi o jakichś innych zastosowaniach tego kombinezonu.

achujciwcycki, co jak co, ale powinieneś poznać termin "hejtowanie" jak już zacząłeś go używać. Mi to nie robi czy mikrofon był zepsuty czy sprawny. To już jest problem ludzi którzy to organizowali i nie wiem właśnie po co wy wszyscy kurwa ich "hejtujecie"? Wasza sprawa? Wy narażaliście życie? Mi się podobało widowisko, a to że mikrofon był rozjebany to już mam w dupie bo nie oczekiwałem od skoczka pozdrowień.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-10-16, 18:50
Każde jakieś wydarzenie nigdy nie wychodzi na 100%, a to, że akurat tu się zepsuł mikrofon, czy były zakłócenia to co? Czepiacie się pierdół szanowni Sadyści.
Zgłoś
Avatar
wrocek 2012-10-16, 18:55
Miałem mokre dłonie jak to oglądałem tuz przed skokiem... xD
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-10-16, 20:36
snik0 napisał/a:

Jakbyście zapierdalali 900km/h to też byście szumieli do mikrofonu. Jebana gimbiaza, jedyną prędkość jaką znają to 50km/h w autobusie podczas jazdy do szkoły.


Człowieku TV potrafiło wyciszyć wuwuzele podczas Pucharu Narodu Afryki, a tu był problem?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-10-16, 21:33
Szczerze mówiąc to nie rozumiem całego zamieszania wokół tego skoku. Wynieśli faceta prawie na orbitę, co żadnym wyzwaniem w dzisiejszych czasach nie jest, a potem skoczył, pospadał trochę i otworzył spadochron. Można powiedzieć klasyka skoku dostosowana jedynie technicznie do większej wysokości i prędkości, a tymczasem jarają się tym, jakby co najmniej na Marsie wylądował. Marketingowo rozdmuchane.
Zgłoś
Avatar
LooC 2012-10-17, 21:44
ellsworth, jest w tym co mówisz trochę prawdy ale chyba chodzi o to jak zachowa się ciało człowieka po przekroczeniu prędkości dźwięku no i jak ludzkie ciało zachowa się gdy skoczysz z tak wielkiej wysokości
Zgłoś