18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Zubaaa 2013-06-21, 15:37
Apropo Niesporczaka to po 10 dniach nie umiera do końca. Po 10 dniach podlewasz go wodą np na ziemi jak spadnie i ozywa na nowo. Zabić go można jedynie podgrzaniem do momentu zwęglenia lub napromieniować dawką kilkaset razy mocniejsza niż wytrzyma człowiek.
Zgłoś
Avatar
kuba661998 2013-06-21, 17:47
Cytat:

Apropo Niesporczaka to po 10 dniach nie umiera do końca. Po 10 dniach podlewasz go wodą np na ziemi jak spadnie i ozywa na nowo. Zabić go można jedynie podgrzaniem do momentu zwęglenia lub napromieniować dawką kilkaset razy mocniejsza niż wytrzyma człowiek.



Z tą wodą to ,żeś dojebał. Prosto od wiki : ,,...potrafią również przeżyć ponad 100 lat bez wody, a nawet w przestrzeni kosmicznej"
Zgłoś
Avatar
novez1 2013-06-21, 19:57
piweczko za ten koncowy opis ; D
Zgłoś
Avatar
Adder 2013-06-21, 21:33
Mojito napisał/a:



Albo jestem kurwa mać Moderatorem i wypada mi do końca przeglądać takie wypociny...



Nie wiem czy to dobrze przypominać takie rzeczy:D Tylko patrzeć jak pojawią sie tony wypocin tylko dla was moderatorów

Ratilt napisał/a:

@haqer

"99% zasobów złota znajduje się w jądrze" a potem "jądro to kula litego żelaza". De fak 2?. Żelazo to nie złoto. I fakt, w jądrze ziemi mamy kulę żelaza, ale nie złota.



Te 2 rzeczy się nie wykluczają. Nie mówię, że się mylisz ale można przyjąć, że 99% zasobów złota na ziemi są w jądrze ziemi, a tam stanowią powiedzmy 1% zawartości jądra.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2013-06-24, 16:14
oho, cenzura jak na onecie. sadistic schodzi na psy.

@up już to pisałem, ale cenzura zadziałała :/
Zgłoś