18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
500+ działa
BrunerOvned • 2016-09-20, 18:09
"W szpitalu w Kielcach 12-latka właśnie została mamą. Dziewczynka urodziła przez cesarskie cięcie. Ojcem dziecka jest 29-latek – prawdopodobnie partner dziewczynki. Usłyszał już zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej 15 lat do obcowania płciowego.

Choć 12-latka rodziła w Kielcach, to sprawą zajęła się prokuratura w Wałbrzychu. To stamtąd pochodzą zarówno dziewczynka, jak i 29-letni Józef J., domniemany ojciec dziecka. Tam też miało dojść do "czynu zabronionego". Jak informuje Marcin Witkowski z prokuratury rejonowej w Wałbrzychu, z ustaleń śledczych nie wynika, by dziewczynka zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. Jednak i tak 29-latkowi grożą poważne konsekwencje, bo za doprowadzenie nieletniej do obcowania płciowego grozi od 2 do 12 lat więzienia".

Jebać patologię, grunt, że dają kasę!

Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2016-09-21, 13:46
mam_racje napisał/a:

Cygan zgwałcił cygankę a Ty to łączysz z 500+
Zapisz się do nowoczesnej i zostań suflerem Richi'ego z takim darem "intelektu".


Wierzysz we wszystko, co Sadole piszą w komentarzach pod tym tematem? A gdyby ktoś napisał, że to ruda żydówka i czarnuch z KKK to też byś łyknął? Skoro tak to widzisz, to won do Antka, do podkomisji. Tam sama prawda!
Zgłoś
Avatar
SłodkiMarcel 2016-09-21, 13:59
I po raz kolejny ktoś zapomniał dodać iż para jest ze społeczności ROMSKIEJ
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2016-09-21, 18:56
@IOI
ale się zajebiście skompromitowałeś.
debilu.
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2016-09-21, 19:58
Wałbrzych. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
OMEGAB5 2016-09-22, 0:57
to ciarwesy są, u brudasów to norma
Zgłoś
Avatar
JMWagner 2016-09-22, 8:52
A panowie z pewnej partii "na którą nie głosowałem" mówią że to jest dar życia więc dlaczego ona jest pokrzywdzona
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2016-09-22, 14:37
Dobry cygan to nieobecny cygan.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2016-09-22, 20:34
To daje razem okrągły tysionc!
Zgłoś