18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cytat:

Stołeczna policja zatrzymała 71-letniego mężczyznę, który po południu rzucił słoikiem z nieczystościami w tablicę na Pałacu Prezydenckim, upamiętniającą katastrofę samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.

Jak powiedział Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, mężczyznę zatrzymali strażnicy miejscy i to oni przekazali go policji. - Jest teraz w naszej dyspozycji. Próbujemy ustalić motywy jego działania - dodał.

Mężczyzna nie był wcześniej karany. Jak zaznaczają policjanci, w chwili incydentu prawdopodobnie nie był też pijany. Będzie to jednak sprawdzane.





dobry wariat
Zgłoś
Avatar
Avan 2010-08-17, 21:51
Armia Rydzyka zrobila nalot na tablice ;]
Zgłoś
Avatar
s................t 2010-08-17, 22:07 1
Diesel9.1, nie masz większych zmartwień?
Zgłoś
Avatar
Dr.den 2010-08-17, 23:26
Ciekawie się zrobi kiedy tam jakiś staruch pierdolnie z wyczerpania i media to podchwycą Nie chce prorokować ale to więcej niż pewne ze stanie się jakaś krzywda kiedy Ci ludzie się zorientują ze rząd ma na nich wyjebane i są pośmiewiskiem.
Zgłoś
Avatar
masejj 2010-08-17, 23:27
I teraz bedzie nowy tekst : W tramwaju nie potrafi ustać 5 minut a do słoika potrafi sie zesrać ...
Zgłoś
Avatar
Centurion 2010-08-17, 23:30 4
1. Podjechać szambowozem pod pałac prezydencki
2. Otworzyć "ogień" w stronę krzyża
3. ???
4. PROFIT
Zgłoś
Avatar
Pavulon 2010-08-17, 23:49
Hunter562 napisał/a:

Zamiast w tablice, mógł rzucić w ten cały krzyż lub w te mohery pod nim.

Sądzę że najbardziej podgrzało by atmosferę pod krzyżem zaimplementowanie do owego słoika wysokooktanowej benzyny ...
Efekt wizualny między zniczami niezapomniany
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-08-18, 0:25 1
Bo nie ma, kurwa, ważniejszych spraw. Świeżo zaprowadzony burdel w podatku VAT, obiecywane od lat zniesienie senatu, powódź - to wszystko chuja warte, cała uwaga mediów skupiona na bandzie quasi-wierzących oszołomów, na szczęście już usunięta spod Pałacu Prezydenckiego.
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-08-18, 1:36
Goregoregore, obawiam się, że temat powodzi jak i zniesienia senatu jest równie niewart uwagi co kupa na tablicy.
Zgłoś
Avatar
fitzcarraldo 2010-08-18, 1:37 1
one man, one jar.
Zgłoś
Avatar
grigori 2010-08-18, 3:00
generalnie to to gowno na tablicy wygladalo jak sztuka wspolczesna
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-08-18, 9:25
To pewnie nasz user. W końcu użył śmiercionośnego słoika.
Zgłoś
Avatar
Tommek_k 2010-08-18, 11:20
Pytanie brzmi jak on zebrał tyle kupy, i to rzadkiej!?
Zgłoś
Avatar
Jakuś 2010-08-18, 11:27
Tommek_k napisał/a:

Pytanie brzmi jak on zebrał tyle kupy, i to rzadkiej!?


Zjadł coś i się wysrał. A tu masz wizualizacje


[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-08-18, 11:33 ]
Oddziel na przyszłość wideło od tekstu ęterem.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-08-18, 12:33
Mackie, zwróć uwagę na fakt, iż pisałem o skupieniu uwagi mediów, nie zaś portalu sadistic.pl (na którym sprawy takie, jak zniesienie senatu, rzeczywiście nie mają najmniejszej racji bytu).
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
tomeczeg 2010-08-18, 15:44
Młodzi Polacy uciekają do innych państw ze względu na kiepską sytuację ekonomiczną kraju, brak perspektyw, pracy -> takie zdania zazwyczaj słyszymy od starszych ludzi w wieku 60 lat wzwyż, a prawda jest zupełnie inna. Ludzie uciekają tylko dlatego że mają dosyć zaściankowości, zacofania, wojny Polsko-Polskiej, walki o krzyż, wyzywanie wszystkiego od żydów głównie przez katolików(Jezus był żydem) brak szacunku dla drugiego człowieka, pojebanych z nienawiści polityków głównie tych z PiS na czele z Jarkiem. Mam 19 lat i uwierzcie mi nie chciałbym nigdy wyjechać z Polski, ba, nawet rodzinnego miasta nie chcę opuszczać bo mam do niego straszny sentyment ale będę musiał wybrać mniejsze zło czyli spierdolić do Anglii nawet na zmywak, byleby z dala od tej katolickiej hołoty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie