18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Tak się sprawy mają w UK. Ciekawe, czy po zastrzeleniu ciapaka na ulicy pomoże stwierdzenie, że tak uczyli w szkole.

Cytat:

Muzułmański pedofil skazany na... 9 miesięcy w poprawczaku

Brytyjski sąd skazał oskarżonego o gwałt na trzynastolatce Adila Rashida. Osiemnastoletniemu pedofilowi za ten czyn groziło od 4 do 7 lat pozbawienia wolności, jednak skończyło się na 9 miesiącach pobytu w zakładzie poprawczym, zawieszonych warunkowo na 2 lata oraz dozorem kuratora. Rashid swoje postępowanie usprawiedliwia naukami wyniesionymi z islamskiej szkoły religijnej do której uczęszczał.

Muzułmański imigrant poznał swoją ofiarę na facebooku. Po dwóch miesiącach wymiany wiadomości i telefonów postanowili się spotkać. Miejscem był zarezerwowany przez Rashida hotelowy pokój w Notthingam. Tam doszło do gwałtu, po którym pedofil jak gdyby nigdy nic udał się do meczetu.

Dziewczynka nie opowiedziała o tym wydarzeniu nikomu poza swoją koleżanką. Ta postanowiła jednak powiadomić o sprawie nauczycieli. Stamtąd doniesienie trafiło na policję, która nie miała problemów ze znalezieniem sprawcy (głównie dzięki zachowanym archiwum rozmów na facebooku).

Rashid nie uważa się jednak za winnego zbrodni. Uważa, że był przez dziewczynę kuszony. W samym gwałcie również nie widzi nic niezgodnego z prawem. W szkole islamskiej nauczono go bowiem, że "kobieta nie jest warta więcej niż lizak upuszczony na ziemię". Za karygodny ze swojej strony uważa natomiast przedślubny stosunek seksualny, którego się dopuścił mimo zakazu Allaha.

Adwokat gwałciciela usprawiedliwiał postawę swojego klienta nieznajomością brytyjskiego prawa a także życiem w zamkniętej społeczności. Sądowi najwyraźniej to wystarczyło, gdyż skazał Rashida na 9 miesięcy pobytu w zakładzie poprawczym w zawieszeniu. Dodatkowo przydzielił mu nadzór kuratora.



Źródło: narodowcy.net
narodowcy.net/europa-i-swiat/9377-muzulmanski-pedofil-skazanya

I w oryginale:
dailymail.co.uk/news/article-2268395/Adil-Rashid-Paedophile-claimed-Mu...

I jeszcze dla potwierdzenia sprawy:
examiner.com/article/britain-court-frees-rapist-he-didn-t-know-it-was-wrong
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-30, 22:06 4
Taaa... Zgwałcił. Przetłumaczę to co mniej kumatym z propagandowego na polski:
Koleś lat 18 poznał laskę, która mu powiedziała, że ma ~ 3 lata mniej. Poszli do motelu. Bara-bara i się rozeszli. Dziewoja cała szczęśliwa, że zaliczyła i to nie pryszczatego kolegę, a kilka lat starszego pochwaliła się koleżance, która zazdrosna rozgadała wszystko. A że była nieletnia, to z automatu facet ma 'gwałt'.
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-03-30, 22:31
Ciekawe kiedy w mojej szkole zaczną uczyć, że zabijanie ciapaków i cyganów jest OK... Będę miał wymówkę przed sądem, ech zaraz zaraz... nie jestem ciapakiem, więc mi dopierdolą drugie tyle.
Zgłoś
Avatar
KTORY.PIERWSZY 2014-03-30, 22:38
@ellsworth dobrze mowi! To jest smieszne, ze tak samo traktuje się 50 latka co jebnie trzynastke, a 18 latka, co walnie 13stke.
Zgłoś
Avatar
Maynn 2014-03-30, 23:16
O kurwa Mieszkam w Nottingham
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-03-30, 23:50
Właśnie dlatego uważam że baby powinno się odsunąć od nauczania (do poziomu liceum włącznie) oraz od mediów informacyjnych. Skąd nagle pojazd po kobietach? Bo faceci wymyślili "nieznajomość prawa szkodzi" i chuj. Oddanie nauczania kobietom i danie im możliwości na mimowolne 'zcipianie' facetów w trakcie kształtowania ich osobowości powoduje że potem taki sędzia zamiast kurwa zastosować przepisy z kodeksu karnego bierze pod uwagę jakieś pierdoły jak typowa baba.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2014-03-31, 13:03
Ignorantia iuris nocet

Pojadę do Anglii, okradnę sklep, napadnę na bank i ucieknę pijany skradzionym samochodem, a potem pwiem, że nie znałem prawa i że dla mojej kultury to nic takiego.

Czy oni w ogóle wiedzą, do czego służy sąd? Do czego służy prawo? Do czego służą przepisy?

NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI. Tę zasadę uczą się dzieci w podstawówce, gimnazjaliści i licealiści na WOS'ie. Uczą się od małego. Nie wiedziałeś, jak u nas jest? Trudno. Następnym razem będziesz wiedział.
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2014-03-31, 17:40
Jebie wałem na kilometr.
Poszła do hotelu to chyba wiedziała, że nie będą grać w statki, tylko się rżnąć.

Może po prostu nie chciała brać do ryja czy do dupy, a ciapaty ją do tego po swojemu przekonał.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-31, 18:53
Co to kurwa jest
Zgłoś