18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wiekowemu człowiekowi przydarza się utrata panowania nad samochodem przez co następuje uczynienie potrącenia dwóch spokojnie drepczących kobiet, a następnie uderzenie w jadący samochód zakończone przydzwonieniem w ścianę. Jechane było hondą, a kierowca 92 lata miał na karku.

ukryta treść

Wstrząsające i drastyczne nagranie zarejestrowane kamerą monitoringu przy Rzeczpospolitej. Kierowca hondy potrąca dwie kobiety, doprowadza do zderzenia z audi i uderza w ścianę budynku. Policja ustala okoliczności wypadku.

Za kierownicą terenowej hondy, z automatyczną skrzynią biegów, był 92-latek. Gdy wjechał na parking przy Rzeczpospolitej, nic nie wskazywało na dramatyczne sceny. Mężczyzna chciał zaparkować. Zamiast tego najpierw wjechał na chodnik, następnie zaczął gonić piesze. Kobietom nie udało się uciec. Jedna z nich doznała poważnego urazu nogi. Honda kierowana przez 92-latka wpadła jeszcze na audi i przepchnęła je z impetem, uderzając na koniec w ścianę budynku. Przerażone kobiety nie wiedząc co się dzieje uciekły do pobliskiego biura. 92-latka z auta wyprowadzili świadkowie wypadku. Nie umiał wyjaśnić co się stało. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Wraz z poszkodowanymi w wypadku pieszymi trafił do szpitala.


Zgłoś
Avatar
SzalonyCietrzew 2017-11-22, 17:23
Jebany gówniarz!
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-11-22, 18:51
Jak to co się stało - sprzęgło chciał wcisnąć na parkingu. W automacie
Się dziadunio zapomniał, że sejciaka już sprzedał
Zgłoś
Avatar
psysutra 2017-11-22, 20:03 1
Sonal napisał/a:


to tak samo do 35 roku życia też - tylko młodzików badałbym psychiatrycznie. W niektórych za mało dojrzałości - a za dużo dziecka i mylą kierownicę - z padem od konsoli.
Drogi - to nie gra komputerowa.


Z chujem na czerepy się chyba pozamieniałeś. Rozumiem, że pomiędzy 35 a 60 wszystko pod deklem i z koordynacją jest OK?
Argumentacja po prostu z dupy mongoła wzięta
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2017-11-22, 21:21
Ja skasowałem samochód na dziadku lat 90...wymusił i nie miałem szans....jak wyjebało mu poduszki to się pytał co za szmata wisi z kierownicy.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-11-22, 22:14 1
Największym problemem ludzi starszych jest posiadanie automatu. W manualu jak się pogubisz, spanikujesz to samochód Ci co najwyżej szarpnie i zgaśnie. Automat nie gaśnie i potencjalnie jest to zabójcza maszyna w rękach takiego dziadka albo spanikowanej kobiety.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-11-23, 10:11
psysutra napisał/a:


Z chujem na czerepy się chyba pozamieniałeś. Rozumiem, że pomiędzy 35 a 60 wszystko pod deklem i z koordynacją jest OK?
Argumentacja po prostu z dupy mongoła wzięta



Ciebie na pewno powinni przebadać jak nie zrozumiałeś tekstu.

Szydziłem z pomysłu badań powyżej 60 lat - bo mają tyle samo sensu jak te zaproponowane przeze mnie.

Natomiast tak serio - mogli by dać uprawnienia Policji do kierowania na badania psychiatryczne. Byłbym ZA.
Zgłoś