18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Skoczek z Pucka, przy próbie złapania po 6 godzinach sam skoczył na poduszkę..








No teraz słono zapłaci za swój lot życia....

Puck Skoczek z dachu

Po 6,5 godz. koniec akcji ratowniczej w Pucku na ul. ul. Przebendowskiego (30.05.2022). Strażacy z Pucka, Gdyni, Wejherowa i Chłapowa oraz mundurowi walczyli życie 53-letniego pucczanina, który z mieszkania wszedł na dach bloku. Mężczyzna skoczył na specjalną poduszkę i jest pod opieką policjantów oraz medyków.


Linki

Puck Nadmorski

Puck Dziennik

2022-05-31, 15:51
k***a 6h k***a stać i czekać aż on się zdecyduje skoczyć ... :roll: k***a wejść tam sprzedać mu kopa w plecy i tyle .... A nie k***a stać tam i czekać i potem następny proszę

2022-05-31, 17:46
Gdyby chciał się zabić to by się powiesił w ustronnym miejscu a nie samobój na pokaz.

2022-05-31, 17:50
freddy.krueger napisał/a:

Napisał bym że wariat ale może właśnie w taki sposób zachowania krzyczał "pomocy" jedni idą do psychiatry /psychologa inni robią takie akcje ... skakanie z 4 piętra jest jak robienie k***ie minety ... totalnie nie ma sensu ...



Ma sens (skakanie z 4 piętra), jeśli faktycznie skoczysz, a nie jak ta p*zda stoisz 6 godzin na dachu i robisz zamieszanie i jeśli skoczysz na blachę, to nie ma ch*ja we wsi, że przeżyjesz taki skok z 4 piętra.

Co do trzaskania minety kurewce, to też można, jak fajna i o ile masz pewność że nie ma hiva i stado murzynów ją nie r*cha codziennie...

:mrgreen:

2022-05-31, 19:26
Moze gosc byl po prostu chory; czesto w przypadkach schizofrenii paranoidalnej czlowiek w swojej glowie walczy ze swoim drugim ja, mysli samobojcze są od razu konfrontowane z rozsądkiem i świadomością "zdrową". Jedna jego czesc jest skrzywiona, nieszczesliwa, złą, a druga jest zdrowa, chce zyc ale nie jest "decyzyjna" i stad potrzebny jest bodziec ktory pomoze zrobic krok w którąś ze stron. Wiadomo, ze wiekszosc przypadków jak ten z filmu to ludzie pijani/z zaburzona swiadomoscia albo szukających uwagi i zainteresowania, albo jedno i drugie. Generalnie to nawet zachowania psychopatyczne w schizofrenii to jedno, a zwykly stan psychiczny albo nawet stopien wrazliwosci spowodowany takim a nie innym dziecinstwem lub backgroundem to drugie XD

2022-05-31, 23:11
Makreks napisał/a:

Moze gosc byl po prostu chory; czesto w przypadkach schizofrenii paranoidalnej czlowiek w swojej glowie walczy ze swoim drugim ja, mysli samobojcze są od



Hm... ponoć żona go zostawiała i zabrała kasę tak ludzie gadali.....

2022-05-31, 23:23
Hetman_Wielki napisał/a:

Hm... ponoć żona go zostawiała i zabrała kasę tak ludzie gadali.....



Jedni gadają a drudzy słuchają i jedni i drudzy siebie warci bo się człowiek powinien sobą zająć

2022-06-01, 21:26
nie ja nagrywałem ale jest materiał :D

2022-06-06, 18:48
raszpla napisał/a:

nie ja nagrywałem ale jest materiał



Gdzieś tam jest na fb z jakieś gazety filmik jak skacze na poduchę