18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
baronturbina 2024-04-13, 19:17
trytodie napisał/a:

@baronturbina widzę że odkryłeś sztuczną inteligencję do generowania obrazów, witamy w 2024


Tak i nie bo szedłem sobie przez las i patrzę, a tam sztuczna inteligencja leży między igliwiem a ściółką (pragnę dodać że to był las iglasty jak byś się nie domyślił). Poczułem radość a do tego jest rok 2024. Więc pomyślałem sobie że odkryłem sztuczną inteligencję, ale z drugiej strony musiała tam być wcześniej.
Zgłoś
Avatar
konarjg 2024-04-13, 19:28
Moherowy ninja- zna wszystkie ciosy i wszystkie uniki.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-13, 19:50 12
Były bokser, widać po lekkości w unikach.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-04-14, 9:19
Veni_Vidi napisał/a:

Niekwestionowany mistrz w walkach o materac w noclegowni



Nigdy nie wiesz, czy kiedyś nie znajdziesz się po tej gorszej, drugiej stronie. Życie jest przewrotne i pełne niespodzianek.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-14, 9:38
Antoni79 napisał/a:

Nigdy nie wiesz, czy kiedyś nie znajdziesz się po tej gorszej, drugiej stronie. Życie jest przewrotne i pełne niespodzianek.



Dlatego trenuje...
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-04-14, 9:44
baronturbina napisał/a:

Może być tak ze jedna za mało dla niego będzie. Ale dał bym mu trzy za złożenie mahoniowego napinacza.



Bardzo ładnie rysujesz. Teraz napisz piosenkę o tym
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-14, 10:31
trytodie napisał/a:

@baronturbina widzę że odkryłeś sztuczną inteligencję do generowania obrazów, witamy w 2024



Ja jeszcze nie odkryłem...

dajcie jakiegoś linka czy coś

poproszę
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-14, 12:56
psotny_fiutek napisał/a:

Ja jeszcze nie odkryłem...
dajcie jakiegoś linka czy coś
poproszę



Instalujesz bing i tam jest „copilot”
gemini.google.com/app
Albo:
talkai.info

Baw się dobrze synu ku chwale.
Zgłoś
Avatar
i 2024-04-16, 15:04
Widać veteran wojenny z Wietnamu. Bezdomny i umie się napierdalać więc wszystko się zgadza
Zgłoś