18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
raziel331 2012-01-20, 1:56 1
A może chodzi o to, że koleś w ogóle nie zapłacił? Nie korzystam, to nie wiem, ale nic innego nie przychodzi mi tu do głowy.
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-01-20, 4:51
Pojadę dzisiaj i spraktykuję.

a nie bo u nas w Polsce bynajmniej jak podjedziesz do okienka to czekasz godzinę zanim ci wydadzą albo proszę poczekać tam za kilka minut doniosę -.-
raz mi się w takiej sytuacji zdarzyło że dziwka o mnie zapomniała...
Zgłoś
Avatar
Cotomabyc 2012-01-20, 9:46
FIlmik przedstawia jak za darmo zjeść w McDrive bo ten filmik jest tylko urywkiem z całosci . a mianowicie Koles pyta sie o pozwolenie czy mógłby przejechać. oczywiscie zgodzila sie kasjerka wiec pojechal zaraz za okienko i poczekał trochę aż ten za nim złoży zamówienie zaraz po tym podjechał do kolejnego okienka odebrał zamówione jedzenie i srru Free szama
Zgłoś
Avatar
Nihilus 2012-01-20, 10:15
Czekał pewnie godzinę jak to się czeka w Polskim MacDrivie a filmik pocieli i wyszło że mega szybko coś zabrali. Ale nie było ani broni, ani strzałów ani uderzeń... w sumie to nic nie było....
Zgłoś
Avatar
foster111 2012-01-20, 11:32
Suddenly Psychotic napisał/a:

Ale tak właściwie to co ten filmik przedstawia ? Że kolesie zabrali zamówione we wcześniejszym okienku jedzenie w szybkim tempie, bez wypowiedzenia słowa ''dziękuje'' ?? Wow, cóż gangsterka



Widzę, że każdy interpretuje filmik po swojemu, więc może ja napisze co właściwie przedstawia.
Otóż 90% kierowców korzystających z Mcdriva nie toleruje tego,
że jest to bar szybkiej obsługi i zamiast zapłacić i w szybkim tempie zwinąć jedzenie i jechać w swoją stronę to rozmyślają 3 godziny przed mikrofonem co zjedzą, płacą 2 godziny, a przy okienku gdzie wydają jedzenie spędzają kolejną godzine na poukładanie frytek po wszystkich schowkach samochodu.
Ci co dali piwa pewnie sami będą tak odbierać teraz jedzenie,
a hejterzy z Suddenly Psychotic na czele muszą najpierw wyszukać miejscowość gdzie jest mc donald poprosić tatę o podwózkę i wtedy dotrze do nich o czym jest filmik:)
ps. ile masz lat, że wg Ciebie nie powiedzenie zwrotu grzecznościowego to gangsterka?
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-01-20, 11:48
Nie tak ostro chopcy, nie tak ostro....
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-01-20, 11:55 2
Cześć mała mam golfa trójkę
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-01-20, 15:50
foster111 napisał/a:



Widzę, że każdy interpretuje filmik po swojemu, więc może ja napisze co właściwie przedstawia.
Otóż 90% kierowców korzystających z Mcdriva nie toleruje tego,
że jest to bar szybkiej obsługi i zamiast zapłacić i w szybkim tempie zwinąć jedzenie i jechać w swoją stronę to rozmyślają 3 godziny przed mikrofonem co zjedzą, płacą 2 godziny, a przy okienku gdzie wydają jedzenie spędzają kolejną godzine na poukładanie frytek po wszystkich schowkach samochodu.
Ci co dali piwa pewnie sami będą tak odbierać teraz jedzenie,
a hejterzy z Suddenly Psychotic na czele muszą najpierw wyszukać miejscowość gdzie jest mc donald poprosić tatę o podwózkę i wtedy dotrze do nich o czym jest filmik:)
ps. ile masz lat, że wg Ciebie nie powiedzenie zwrotu grzecznościowego to gangsterka?



Ale co ten filmik robi na sadisticu?? Bardziej pasowałby do poradnika ''jak żyć w wielkim mieście'' Chcesz nas uczyć jak korzystać z usług MC Drive?? I właśnie dlatego skomentowałem to w taki a nie inny sposób,bo nie potrafiłem znaleźć przesłania tego ''Sadystycznego'' filmiku. A co do mojego wieku to wystarczy spojrzeć na ten który jest widoczny w moim profilu.
PS. A ile ty masz lat że nie potrafisz odczytać sarkazmu co do zwrotu ''gangsterka'' ??
Zgłoś
Avatar
Fett 2012-01-20, 23:17
Kurwa jakiś czas pracowałem w McDonaldzie i takich kurwa zabawnych kolesi mieliśmy kilka razy w tygodniu. Za pierwszym razem takie żarty nawet śmieszyły, później wkurwiały. Po miesiącu już nikt na to nie zwracał uwagi. A najczęstszym kurwa dowcipaskiem to było podchodzenie pod McDrive udając samochód. To tak z 10 razy w tygodniu. No kurwa żal
Zgłoś
Avatar
foster111 2012-01-21, 0:12
Suddenly Psychotic, No widzisz, lat masz więcej ale cynik z ciebie słaby. Ironia w tym zdaniu jest oczywista, tyle, że nazwanie z dupy gangsterką zwykłej akcji na jaja wieje zawiścią. Tak wiem, w Lęborku nie ma Maka.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-01-21, 8:02
foster111 napisał/a:

Suddenly Psychotic, No widzisz, lat masz więcej ale cynik z ciebie słaby. Ironia w tym zdaniu jest oczywista, tyle, że nazwanie z dupy gangsterką zwykłej akcji na jaja wieje zawiścią. Tak wiem, w Lęborku nie ma Maka.



Zawiść występuje wtedy, kiedy ktoś pisze ''Tak wiem, w Lęborku nie ma maka''... Cieszę się twoim szczęściem że u was jest MC Donalds, mi osobiście MC do życia nie jest potrzebny bo nie truje się takim gównem.
Zgłoś