18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
No jak, kurwa, jeździsz?



Autor nagrania stwierdza (przetłumaczcie sobie sami):
Cytat:

To those that are asking, I did go back to the police with a formal complaint and the will to prosecute the attacker. Everything is in order and I have ID'd the attacker and now it's just a matter of waiting for the results or the call from the PD.

Just for everyone to know. I was NOT trying to race him, and I know the video makes it seem so. But I just wanted to pass him since I noticed he kept staying right next to me. I accelerated a bit to pass him but slowed down when I noticed I was approaching speed limit as well the a yellow light. The guy, for some odd reason, cut right behind me when I passed him, cutting off my friend and tailing me very closely (according to my friend). I didn't notice him behind me since he did it so abruptly, I assume he either got pissed that he thought I was trying to race him? Or that I purposely brake checked him? I was about to tell him that my intention wasn't was to race him but he got all macho on me.

And for those that are wondering. YES I took his little slap to the head. No harm done. I'm not an aggressive guy, I assumed this was another typical road rage, let the guy do his little act and be on with it. Of course I wanted to punch him but that would've made matters worse with all the people watching. If he had tried to take another swing at me then I would've gotten off to defend myself, but 1 little slap was no big deal.


źródło
Zgłoś
Avatar
Earth 2013-05-12, 0:20
Motocyklista zachował się OK, gdyby zaczął się bić z burakiem to z nagrania nici, bo co pokazałby policji. Jednak gdyby burak nie przestał po jednym razie, sam na miejscu motocyklisty wyjebałbym mu. Mam na motocykl rękawice z utwardzeniem na kłykcie ( ? czy jak tam to się nazywa), więc ząbki do wymiany byłyby.
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2013-05-12, 0:44
Wystarczyło raz mu w zęby wyjebać z kevlara w rękawicy i ze dwa zęby by poleciały... pizdeczka
Zgłoś
Avatar
dmq1992 2013-05-12, 1:02
Pierwsze o czym pomyślałem to wjazd z buta w drzwi, a nie jakieś lusterko...
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-05-12, 1:05
Na wsiach pełno jest takich krewkich właścicieli starych wolksvagenów. Aczkolwiek swoją drogą czy jest o co zgłaszać na policję?
Zgłoś
Avatar
jezus90 2013-05-12, 1:07
Takie sytuacje w Ameryce rozwijaja sie nie ciekawie
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-12, 1:53 5
MrKinggston napisał/a:

eee chujowe, ja na miejscu motocyklisty dogoniłbym gościa i urwał mu lusterko


Chuja byś zrobił,
Zgłoś
Avatar
Achtung88 2013-05-12, 2:25
koleś zakupił GTI i myślał że jest panem świata, okazało się że nie, więc musiał się dowartościować GTI jest fajne (jak na golfa)
Zgłoś
Avatar
nopel 2013-05-12, 8:53
Prosta sprawa.
Golf. I to wszystko wytłumaczyło. Taaa, wiem zaraz mnie zhejtują posiadacze 1.9tdi z chipem +10km z allegro za 69.90, ale niestety, większość osób jeżdżących golfami to buraki. Kolo się wkurwił, że go motocykl na starcie wyjebał (chociaż nie wiem co to było, czy motocykl czy co, widać tylko kawałek czachy i zegary), i chciał się dowartościować. Ot, taki typowy posiadacz golfa.
A motocyklista nic złego nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
m................k 2013-05-12, 9:35
Oj popieram kingstona. Urwać lustero, kamień w rękę i wypierdolić, a potem dzida.
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2013-05-12, 9:56
nie ma lusterka, nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-05-12, 10:55 1
typowy właściciel golfa
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-05-12, 11:49 1
Kto widział normalnego kierowcę golfa ręka do góry...
Zgłoś
Avatar
wrc1 2013-05-12, 17:39 1
golf i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2013-05-12, 23:07
na chuj się w ogóle do takich buraków zatrzymywać?
Zgłoś
Avatar
werther 2013-05-13, 14:35
nopel napisał/a:

Prosta sprawa.

A motocyklista nic złego nie zrobił.



Nie, nie złego. W ogóle motocykliści to tacy spokojni ludzie, nic tylko patrzą w lusterka.
Zgłoś