18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
A na inkasację napadamy tak
nemiroff • 2012-06-28, 8:42
Oczywiście Moskwa:D
Wczorajszy napad na inkasację. Wieźli 12,5mln rubli (ok 1,3mln.zł).
Kierowca dostał wpierdol jakimś ciężkim narzędziem, drugi, który trzymał torbę i nie chciał się z nią rozstać - cios nożem i 2 strzały z kałacha, w klatkę i biodro. Żyje ale ledwo ledwo. Widać na filmie, że jeden z przestępców pokazał ryjek.Może to będzie wystarczające, żeby ich złapać
Zgłoś
Avatar
Goly567 2012-06-28, 13:14 2
@bloodwar - moim zdaniem kałąch jest przy takiej robocie bardzo potrzebny. W razie czego strzał w silnik unieruchomi pojazd. I gdyby coś, cokolwiek chciało by zareagować to mamy dużą siłę ognia. Sądzę że w pojeździe mieli drugi. Akurat w tym wypadku się nie przydał, pistolet byłby poręczniejszy, ale gdyby coś się skomplikowało dobrze mieć coś takiego, najlepiej z przeciwpancerną amunicją której sile nic się nie oprze.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-06-28, 13:22
zajebistą fure mają
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-28, 13:24 14
Dobrze zrobili, zwykłym opelkiem podjechali żeby się w oczy nie rzucać...tylko ktoś dostał cynk ze środka i ich załatwili, w tym wypadku nawet czołg nie pomoże

Goly567 napisał/a:

@bloodwar - moim zdaniem kałąch jest przy takiej robocie bardzo potrzebny. W razie czego strzał w silnik unieruchomi pojazd. I gdyby coś, cokolwiek chciało by zareagować to mamy dużą siłę ognia. Sądzę że w pojeździe mieli drugi. Akurat w tym wypadku się nie przydał, pistolet byłby poręczniejszy, ale gdyby coś się skomplikowało dobrze mieć coś takiego, najlepiej z przeciwpancerną amunicją której sile nic się nie oprze.


Wyłącz kurwa GTA, dzieciaku...
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-28, 13:48 2
Goly567 napisał/a:

@bloodwar - moim zdaniem kałąch jest przy takiej robocie bardzo potrzebny. W razie czego strzał w silnik unieruchomi pojazd. I gdyby coś, cokolwiek chciało by zareagować to mamy dużą siłę ognia. Sądzę że w pojeździe mieli drugi. Akurat w tym wypadku się nie przydał, pistolet byłby poręczniejszy, ale gdyby coś się skomplikowało dobrze mieć coś takiego, najlepiej z przeciwpancerną amunicją której sile nic się nie oprze.



Tak jak kolega wyżej - ogranicz GTA. Chuj mu z tego kałacha, myślisz, że co to jest, chwytasz za spust i wszyscy dookoła umierają i chowają się po krzakach? Tamci ochroniarze gdyby wyszli z samochodu, to mieli by element zaskoczenia bo goście ich najwyraźniej nie widzieli, zdążyliby sprzątnąć wszystkich pistoletem na wodę. No amunicja przeciwpancerna pewnie z bazaru, może od razu ze standardem NATO i bębenkiem 100 pocisków? Chyba za dużo oglądałeś filmów o napadzie w Los Angeles bodajże (chyba tak? pewnie wiesz) gdzie dwóch kolesi tak właśnie uzbrojeni zrobili ładną sieczkę, problem w tym, że zrobili sobie kombinezony z kevlaru i jakichś płytek (dobrze pamiętam? pewnie wiesz) a ten ma czapkę i dresik..
Zgłoś
Avatar
Goly567 2012-06-28, 14:04 2
Mam za słabego kompa żeby grać w GTA. Za to znam obsługę broni i techniki interwencji. Standardu NATO na amunicję 7,62/39 nie ma. Za to sądzę że w takim kraju jak Rosja tacy ludzie mogli by amunicje przeciwpancerną naruchać bez problemu. Tamci ochroniarze byli pod lufą (ok, można zakładać że nie miał broni, w co wątpię) pana kierowcy czarnego wozu bandytów. I co do tego ma Los Angeles.

@Leothyr - i nie popłacz się pizdusiu.
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-06-28, 14:17
pewnie ten cały pener z ekipą stoja za tym .
Zgłoś
Avatar
taz92 2012-06-28, 14:24
koles od ak 47 to niezle ogarniety.. nie dosc ze przypadkowo mu bron gdzies w tyl wystrzelila to jeszce potem ja na ziemie upuscil
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-28, 14:33 2
Goly567 napisał/a:

Mam za słabego kompa żeby grać w GTA.


Ok, teraz to ci uwierzyłem!

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-28, 15:41 1
Goly567 napisał/a:

Mam za słabego kompa żeby grać w GTA. Za to znam obsługę broni i techniki interwencji. Standardu NATO na amunicję 7,62/39 nie ma. Za to sądzę że w takim kraju jak Rosja tacy ludzie mogli by amunicje przeciwpancerną naruchać bez problemu. Tamci ochroniarze byli pod lufą (ok, można zakładać że nie miał broni, w co wątpię) pana kierowcy czarnego wozu bandytów. I co do tego ma Los Angeles.

@Leothyr - i nie popłacz się pizdusiu.



W wielu krajach świata (nawet w odległym USA) sprzedawane są bronie pochodne, robione na wzór nieśmiertelnego "kałacha" AK-47 i one też strzelają "rosyjską" amunicją 7,62x39 mm która w standardzie NATO nazywa się "7,62 MINI" (a w Ameryce 7,62 Special albo 7,62 M43) w odróżnieniu od "7.62 NATO" czyli popularnego 7,62x51. Amunicja "przeciwpancerna" jest dostępna bez problemu, w USA można ją kupić w każdym sklepie (oprócz niektórych stanów - APO, GU, FPO, IL, HI, AK, PR or CA), oczywiście pisząc "przeciwpancerna" mam na mysli taką o wzmocnionym wnętrzu, amunicja teflonowa czy (lepiej ze zubożonego uranu jest oczywiście całkowicie niedostępna dla "cywili"
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-06-28, 18:14
JarekJUHC napisał/a:

@Yasiu tak to wygląda ale na drzwiach ma napisane DELTA . Abynajmniej ja to tak odczytałem .Swoją droga nie pierdolą sie tam U Nas w PL też takich znajdziesz .


Sam jesteś "bynajmniej"
Zgłoś
Avatar
KlapkiKubota 2012-06-28, 18:20
w 0:09 to czasem policja nie jedzie ?

w 0:008 to czasem policja nie jedzie ?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-28, 18:40
Probot123 napisał/a:

w 0:008 to czasem policja nie jedzie ?


Jebany, dobry wzrok ma
Zgłoś
Avatar
JDoe 2012-06-28, 18:41
JarekJUHC napisał/a:

@Yasiu tak to wygląda ale na drzwiach ma napisane DELTA . Abynajmniej ja to tak odczytałem .Swoją droga nie pierdolą sie tam U Nas w PL też takich znajdziesz .



Bynajmniej nie znasz znaczenia niektórych z używanych przez siebie słów, a przynajmniej na to mi wygląda.
Zgłoś
Avatar
minich16 2012-06-28, 19:36
[quote=autor]Na początku filmu chyba jakaś policja przejeżdżała



Rosja to kraj, gdzie przestępcy mają lepszy kontakt z policją, niż policja między sobą
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-06-29, 10:11
Yasiu99 napisał/a:

Na początku filmu chyba jakaś policja przejeżdżała



Obstawiali, doli za darmo nie dostaną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie