18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
wasiuu 2012-12-28, 23:28 4
WinterWolf, nie zapomnij skomentowac filmikow o petardach (urywaja palce), o seksie przedmalzenskim (prowadzi do piekla i chorob wenerycznych), o zaklocaniu ciszy nocnej (obniza wydajnosc pracownika i prowadzi do zaglady polskiej gospodarki), o wysokoprocentowym alkoholu (powoduje degenaracje, rozpad malzenstw <--- sw. sakrament!!! i pogorszenie stanu zdrowia). Strolluj wszystkie filmiki na kazdy, kurwa, mozliwy temat, ktory Ci sie wyda niemoralny, ale zrob to na portalu Fronda, ziarno, czy chuj wie gdzie jeszcze indziej, a nie tu. Od ludzi, ktorym zycie smakuje lepiej po prostu sie odpierdol, albo sam sprawdz dlaczego tak smakuje. Jutro pewnie zlamie od chuja przepisow swoim samochodem. Donies proboszczowi, podaj moje IP na policje i nie zapomnij podrapac lakieru jakiemus "bezmozgiemu piratowi w rozjebanym polonezie".
Zgłoś
Avatar
kcprwwl 2012-12-28, 23:33 3
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Szkoda że się urodziłeś jebany w pysk lewaku. Bezpieczeństwo kobiet! Kurwa, poucinać wszystkim kutasy, bo gwałty! Palancie, wyjdź mnie z internetu.


Popieram! nie każdego stać na profesjonalnie przygotowaną furę, a żeby driftować czym kolwiek trzeba mieć umiejętności bo nie jest to takie proste na jakie wygląda. WinterWolf wylatał w ch..j godzin w NFS zajebiście driftuje golfem trójką na ręcznym jak pożyczy od ojca
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2012-12-28, 23:36
Widze głupi głupiego popiera, bo sam czegoś wymyśleć nie umie Oby tak dalej panowie, i stawiajcie sobie wzajemnie piwa !
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2012-12-28, 23:42 4
WinterWolf napisał/a:

Widze głupi głupiego popiera, bo sam czegoś wymyśleć nie umie Oby tak dalej panowie, i stawiajcie sobie wzajemnie piwa ![/quote

Nie podejmę się komentowania tematu podniesienia twojego wieku z 19 do 25 w zaledwie kilka h, zaginasz czasoprzestrzeń. Wyjdź już stąd bo jesteś irytujący ; )

Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2012-12-28, 23:45 2
ktso powiedzial ze troluje, wiec ok, ustawilem taki wiek jaki mam w realu, bo po co odmladzac, jak widocznie gimby zwracaja uwage tylko na wiek podany w internecie ktory jest jak najbardziej prawdziwy :* a irytujacy jest twoj nick
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-29, 0:42 2
WinterWolf: Poprawiłeś swój wiek o 6 nie w tę stronę, w którą powinieneś. I proponuję nie odpisywać już gamoniowi, ewidentnie trolluje swoim pseudointelektualnym bełkotem. Jakbym mu napisał "wypierdalaj" to bym dostał warna SSJ3, a on za zwykłe podjudzanie nie dostanie nic.
I wybacz kurwa, że nie sugeruje się twoim prawdziwym wiekiem tylko tym w internecie, przecież cię znam jak każdy na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
Tomek128 2012-12-29, 2:25 2
"nie maszyna a technika czyni z Ciebie zawodnika" a ze niektórym zal dupe ściska ze ktoś coś potrafi 'zimowy pekińczyku' to swoja droga a liga driftingowa w Polsce szybko się rozrasta a kto wie może ten gościu za 2-3 lata będzie startował profesjonalnym samochodem do driftu i gdzieś trzeba się uczyć a nie każdego stać na tor i auto z bebechami za 50 tysiecy i nie każdy ma do niego dostęp wiele ludzi ćwiczy na państwowych drogach nocą gdy nie ma ruchu. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, wole takich ludzi na drodze bo czuja auto i potrafią jeździć, a nie jak tak zwani niedzielni kierowcy w fabi z salonu.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-12-29, 3:17 2
@Winterwolf, idź lepiej handlować pasztetem na allegro... ktoś tu za dużo razy zaciąga ręcznego na redtube, bo z takim tekstami to chyba imponujesz tylko pannom z kółka różańcowego...
Zgłoś
Avatar
fnkdoc 2012-12-29, 9:56
mam dom ok 500m od tego zakrętu. 8 lat temu jak miałem jeszcze poloneza to tez tak latalem do pracy
A dziś kurwa taki ruch, że wszyscy jadą tam grzecznie 60km/h
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-12-29, 10:44
@JezusToŻyd: Zgadza się, sam bym tam wydzwonił w barierke po deszczu
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2012-12-29, 12:38
zal dupe sciska tak? ze inne zdanie? czy ze prawdziwie i logicznie sie mysli? a moze logiczne myslenie i realistyczne podejscie do zycia sprawiam wam bol glowy, ze pomyslec trzeba co? jak kosmonauta nie ma sprzetu to na miotle w kosmos nie poleci, co poradzisz. a widzac ze moje zdanie spotyka sie z takim hejtem tylko ze wzgledu ze potepiam takich ludzi to pozdro moze kiedys w was albo w wasze dziecko taki matol wyjebie na zakrecie, to zmienicie zdanie. pozdro
Zgłoś
Avatar
fnkdoc 2012-12-29, 15:03 1
@WinterWolf odnoszę wrażenie, że obce jest Ci pojęcie zabawy samochodem. Nie musisz mieć wypasionego samochodu i jeździć nim co tydzień na tor. W powyższych filmach koleś jeździ bokiem w miejscach gdzie nie ma przejść dla pieszych i nie są to tereny osiedlowe gdzie ci dziecko może wybiec zza zaparkowanego auta. Ja nie widzę żadnego problemu, sam nie mogę się doczekać kiedy znów nabędę jakiegoś tylno-napędowca.
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2012-12-29, 15:18
@up Ja równierz bawiłem się w podobny sposób bmw e30 jakieś 5 lat temu. dlaczego do czasu? dlatego że właśnie w podobnym miejscu, na podobnym zakręcie zgineła moja 14 letnia siostra przez jakiegoś pseudo driftera pod kołami poloneza. chłopak nieogarnął zakrętu, pociągło go za bardzo,wyjebał w krawężnik z taką siła że "dupa" samochodu zmiazdzyla moja siostre na murku. chłopak próbował uciec, ale na szczęście tylna oś poszła sie jebać, więc zaczął uciekać na piechte. ktoś wysiadł z samochodu (po drugiej stronie drogi) zaraz po wypadku i dogonił tego cwela. jeszcze siedzi w wiezieniu i posiedzi jeszcze kilka lat i mam nadzieje że mu orają dupe codziennie... długa kara nieprawdaż? Długa ale nie ze względu na smierć mojej siostry, ale głownie że auto było przerobione, nie odnotowane w papierach. jego własny samochód, złamał kilka przepisów dzieki czemu dostał większą karę. może i uszło by mu to płazem, gdyby nie kamera na latarni między pasami. wszystko było nagrane. Teraz już wiesz dlaczego nie lubie takich cwaniaków w byle gównie na drodze, bez zabezpieczeń dodatkowych, popisujących się przed cholera wie kim...
Zgłoś
Avatar
takija 2012-12-29, 15:43 1
WinterWolf napisał/a:

@up Ja równierz bawiłem się w podobny sposób bmw e30 jakieś 5 lat temu. dlaczego do czasu? dlatego że właśnie w podobnym miejscu, na podobnym zakręcie zgineła moja 14 letnia siostra przez jakiegoś pseudo driftera pod kołami poloneza. chłopak nieogarnął zakrętu, pociągło go za bardzo,wyjebał w krawężnik z taką siła że "dupa" samochodu zmiazdzyla moja siostre na murku. chłopak próbował uciec, ale na szczęście tylna oś poszła sie jebać, więc zaczął uciekać na piechte. ktoś wysiadł z samochodu (po drugiej stronie drogi) zaraz po wypadku i dogonił tego cwela. jeszcze siedzi w wiezieniu i posiedzi jeszcze kilka lat i mam nadzieje że mu orają dupe codziennie... długa kara nieprawdaż? Długa ale nie ze względu na smierć mojej siostry, ale głownie że auto było przerobione, nie odnotowane w papierach. jego własny samochód, złamał kilka przepisów dzieki czemu dostał większą karę. może i uszło by mu to płazem, gdyby nie kamera na latarni między pasami. wszystko było nagrane. Teraz już wiesz dlaczego nie lubie takich cwaniaków w byle gównie na drodze, bez zabezpieczeń dodatkowych, popisujących się przed cholera wie kim...



Dlaczego zatem, pakujesz wszystkich do jednego worka?

Masz:

sadistic.pl/drift-100-meski-sport-vt162423.htm

polecam drugi filmik, cos dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-12-29, 17:03 1
@Winterwolf, w dupie mamy twoją siostrę, 14lata mogła się nie szlajać byle gdzie, i trzeba było jej lepiej pilnować...miała gówniara pecha i tyle w tym temacie. Sam pewnie , żeś wcześnie odpierdzielał podobne maniany, puki kolega po fachu nie rozwalił siostruni. Zabezpieczenia też gówno dają, bo zazwyczaj chronią tych co są w środku pojazdu, a nie na zewnątrz, Zawszę podziwiam głupotę idiotów ustawiających się na zewnętrznej zakrętów, na jakichkolwiek zawodach moto-sportowych. Mój kumpel pojechał kibicować na jakimś rajdzie we Francji , odlatujące koło od rozpieprzającego się auta złamało mu nogę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie