18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
nowynick 2020-02-28, 17:09 3
Szegerege12 napisał/a:

Eksperci, proszę o wypowiedzi jak powinien wyjść z tego poślizgu



Kurwa mać serio? Jakby łapiąc z powrotem kierownicę nie skręcił jej gwałtownie w prawo to by nie zaczął poruszać się bokiem do drogi. Prawko mam 20 lat, nie czyni to może ze mnie może eksperta ale jak się zapierdala to się nie wykonuje tak gwałtownych ruchów...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-02-28, 21:14
nowynick napisał/a:

Kurwa mać serio? Jakby łapiąc z powrotem kierownicę nie skręcił jej gwałtownie w prawo to by nie zaczął poruszać się bokiem do drogi. Prawko mam 20 lat, nie czyni to może ze mnie może eksperta ale jak się zapierdala to się nie wykonuje tak gwałtownych ruchów...



Może chuja masz 20 lat, choć prędzej 10, a nie prawko. Oni przez prawy bok się przewrócili. Odkąd to skręt kierownicy w prawo prowadzi do dachowania przez prawy bok???
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-02-28, 21:33 3
krisman1981 napisał/a:

i napisał to tepak z katolickiego ciemnogrodu gdzie jest mniej życia i swobód jak w Rosji pewnie masz date urodzin zaczynającą się od 2000 wieć gówno wiesz marny milienialsie z cipą zamiast kutasa lub odwrotnie cipa z kutasem



Jeśli 1981 to rok twojego urodzenia, to ja i ty jesteś millenialsem alfonsie własnego ojca i matki. Pokolenie urodzone po 1996 roku to pokolenie "Z". Jak tak ci źle w katolickim ciemnogordzie, to spakuj się i wyjedź do prawosławnego kurwidołka, w którym wódka jest tańsza od wody butelkowanej, do 2013 roku piwo nie było alkoholem, a gliniarza na własność można kupić za 100 rubli, kacapski pomiocie.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2020-02-28, 22:11 1
ellsworth napisał/a:

Może chuja masz 20 lat, choć prędzej 10, a nie prawko. Oni przez prawy bok się przewrócili. Odkąd to skręt kierownicy w prawo prowadzi do dachowania przez prawy bok???



To już był drugi manewr. Najpierw skręcił w prawo, auto zatżuciło lekko ale odczuwalnie- spanikował i mocno odbił w lewo (kamera już tego nie pokazała) no i już polecieli że hoho.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2020-02-28, 22:29 1
160 km/h to już nie ma znaczenia w środku niezła kaszanka musiała wyjść. Poza tym wyszło zacnie
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-02-28, 23:28
Ten dźwięk na końcu dość symboliczny.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-02-29, 1:20
a liczyłem na finalnym ujęciu, że będzie uchwycona dusza w kierunku nieba... widocznie w drugą stronę polecieli
Zgłoś