18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
e................y 2017-03-13, 10:30
@UP
Tak, bo piłka to dla wielu jeden z najlepszych sportów. A na najwyższym poziomie (czyli właśnie w Anglii) większość meczy to rewelacyjne widowiska. Sam byłem na paru meczach Premier League i nawet jak sama gra się nie kleiła to atmosfera była niepowtarzalna.

A co do samych kiboli to też już się tak nie srajcie. Sam ich nie lubię, chociaż mam wśród znajomych takich, co się bawią i w sumie dużo ciekawych rzeczy można się czasem dowiedzieć. Wbrew pozorom to nie tylko oglądanie chujowych meczy i walenie po ryjach, ale nie ma co się rozpisywać. No i nie mówię też oczywiście o tępych Sebonach spod bloków, tylko o gościach, co by mogli robić wiele innych rzeczy, bo np. mają wykształcenie i pieniądze, a wolą jeździć po jakiś zadupiach na trzeciej lidze, ale to ich wybór.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-03-13, 10:40 10
@up Zdajesz sobie sprawę, że widać już na pierwszy rzut oka, że kłamiesz?
Zgłoś
Avatar
v................0 2017-03-13, 10:55 2
Wartości? Nie no, ludzie szanujmy się
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-03-13, 11:00 2
gambler1 napisał/a:

@UP
Tak, bo piłka to dla wielu jeden z najlepszych sportów. A na najwyższym poziomie (czyli właśnie w Anglii) większość meczy to rewelacyjne widowiska. Sam byłem na paru meczach Premier League i nawet jak sama gra się nie kleiła to atmosfera była niepowtarzalna.

A co do samych kiboli to też już się tak nie srajcie. Sam ich nie lubię, chociaż mam wśród znajomych takich, co się bawią i w sumie dużo ciekawych rzeczy można się czasem dowiedzieć. Wbrew pozorom to nie tylko oglądanie chujowych meczy i walenie po ryjach, ale nie ma co się rozpisywać. No i nie mówię też oczywiście o tępych Sebonach spod bloków, tylko o gościach, co by mogli robić wiele innych rzeczy, bo np. mają wykształcenie i pieniądze, a wolą jeździć po jakiś zadupiach na trzeciej lidze, ale to ich wybór.



meczy koza, baranie
Zgłoś
Avatar
żmij 2017-03-13, 11:15 5
kamczak napisał/a:

Tych wartości, żaden z was gimbusów nie zrozumie, ale zawsze możecie sobie napisać, komentarz z dupy, może wam podobny zjeb da wam "piwo".


Wartości? Toś dojebał... Jak dzik w sosnę.
Zgłoś
Avatar
kamczak 2017-03-13, 11:40
Dreamer napisał/a:



No proszę, wytłumacz nam te jakże pewnie szlachetne wartości.
Rozumiem kibicować swojej drużynie, którą się lubi, nie wnikam. Ale jak kurwa głupim trzeba być żeby napierdalać się tylko dlatego, że koleś obok ma inny szalik albo śpiewa przyśpiewkę innej drużyny, nie mówiąc już o rozpierdalaniu stadionów, zamieszek z policją i innych zachowań, z których znani są ci podludzie.



O tym właśnie pisałem, nie dość że nie rozumiesz, to jeszcze mylisz kibica z kibolem. Angole mają piłkę nożną we krwi, dla nich mecz to święto, nie porównuj ich do naszych, którzy nie przychodzą nawet oglądać spotkania, tylko porozpierdalać to i owo. Poza tym jakie napierdalanie, gościu pijany wykrzykiwał do nich, wyjaśnił go strzałem i tyle, nikt nie podbiegł żeby go zbutować, zobacz w jakim wieku są zainteresowani, i jak są ubrani, kibol jak u nas ? Ale spoko, podludzie, itp. zapomniałem że tutaj Piłka nożna to pedalstwo, i wojownicy sadola zawsze się znajdą, żeby pojechać trochę.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-03-13, 11:48 1
@Lopez "Lepsza wiara w coś takiego niż gościa, który chodził po wodzie, ale nikt tego nie nagrał"

chłopcze nawet gdybyś żył sam od urodzenia na bezludnej wyspie pod opieką np. waranów z Comodo albo antylop to i tak wiedział byś że Bóg istnieje a ty dzięki niemu i nikt nie musiał by ci o tym mówić
Zgłoś
Avatar
rbk17 2017-03-13, 11:55 2
Piłka nożna jak widać jest dla prymitywów. Jeszcze nigdy nie widziałem agresji w innym sporcie, wyłtumaczcie mi ten fenomen.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-03-13, 12:01
rbk17 napisał/a:

Piłka nożna jak widać jest dla prymitywów. Jeszcze nigdy nie widziałem agresji w innym sporcie, wyłtumaczcie mi ten fenomen.



z domu nie wychodzisz

kamczak napisał/a:


Ale spoko, podludzie, itp. zapomniałem że tutaj Piłka nożna to pedalstwo, i wojownicy sadola zawsze się znajdą, żeby pojechać trochę.



zawodowa pilka nozna to jest pedalstwo i cyrk. ale napierdalanie sie po ryjach mozna szanowac
Zgłoś
Avatar
harvest 2017-03-13, 12:35 20
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-03-13, 13:03 10
Kibolstwo to jak religia - chodzi o przynależność do grupy.
Wartości mają w dupie. Chrześcijan nie obchodzi co mówił Chrystus a kiboli jakie są wyniki meczu.
Chodzi tylko o to żeby napierdolić tym drugim i czuć się silnym w grupie.

Jak małpy.
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2017-03-13, 13:14 1
Każdy ktory pisze że bieganie za szmaciana kulką, nie zna nawet zasad, nie wie nic o tym sporcie, dodatkowo jest pizdą
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2017-03-13, 15:27
Same ograniczone pizdy się tutaj wypowiadają To, że ktoś da sobie po ryju nie oznacza, ze jest nie wiadaomo kim. ludzie robią gorsze rzeczy, kradną, gwałcą, mordują. to są zwierzeta i podludzie. Poza tym dwóch panów chciało sprowokować kibiców, chciało pokazac jacy sa twardzi, więc jeden z nich dostał w mordę. To tak jakby Ci sie smiał w twarz. Jeden ma charakter taki , że to zignoruje, drugi podejdzie i wyjebie w pysk. Tylko idiota nie zauwązy, że to zwykła prowokacja. Jak dla mnie słuszna reakcja, tak samo bym traktował jakies 80 % uzytkowników na sadolu Ale was to bym jebał łopatą, szkoda pięsci
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2017-03-13, 16:06 2
Adrian92 napisał/a:

Jak dla mnie słuszna reakcja, tak samo bym traktował jakies 80 % uzytkowników na sadolu Ale was to bym jebał łopatą, szkoda pięsci



Uuuu mamy tu cwaniaka! Cwaniak daje 30!
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2017-03-13, 17:29 2
okoń321 napisał/a:

chłopcze nawet gdybyś żył sam od urodzenia na bezludnej wyspie pod opieką np. waranów z Comodo albo antylop to i tak wiedział byś że Bóg istnieje a ty dzięki niemu i nikt nie musiał by ci o tym mówić


Większej głupoty nie słyszałem Powiedz coś jeszcze ciekawego, rozbawiasz mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie