18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halmann 2022-01-29, 16:20 1
Ten tekst " a taki był ładny, amerykański" jest kwintesencją wieśniackiego stylu myślenia. Z resztą, cały ten film "Sami swoi" to pean na cześć wsioków, zawiści i głupoty. Każdy kto uważa to za coś fajnego jest dla mnie karaluchem.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2022-01-29, 19:04
Dodge Challenger hatchback. Ciekawe.
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2022-01-29, 20:22
Rozjebie napisał/a:

Zajebiste
Wieśki z podlasia pewnie nawet nie rozumieją o co pytasz



A Ty taki miastowy a w jakiejś spiśdzie mieszkasz
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-01-29, 22:55
chochlikhero166 napisał/a:

Dla swoich braci, dla
Jak jesteście na tyle sprytni, to wyjaśnij mi proszę zagwozdke gramatyczną gwary podlaskiej. Jak mówię że zajebałem "dla" ciebie rower, to masz teraz dwa, czy nie masz żadnego?



a co do tego ? zadałeś pytanie do chuja nie podobne ! więc nawet nie mam zamiaru ci tłumaczyć dodam tylko tyle dla może zastąpić słowo tobie, ciebie ! idz do szkoły się trochę poucz może ogarniesz temat ale chyba tobie to za trudne !

Halmann napisał/a:

Ten tekst " a taki był ładny, amerykański" jest kwintesencją wieśniackiego stylu myślenia. Z resztą, cały ten film "Sami swoi" to pean na cześć wsioków, zawiści i głupoty. Każdy kto uważa to za coś fajnego jest dla mnie karaluchem.



bo ty jesteś umysłową ameba dlatego nie rozumiesz tego filmu xd takie downy jak ty tak mają

baronturbina napisał/a:

Jesteście tak sprytni, że nikt w Polsce A i B, kto po Polsku mówi nie zrozumie waszej „posowieckiej” gwary i naleciałości, wiec oddacie to za suchy, chleb dla konia i gorzką czekoladę. Plot na granicy z waszymi białoruskimi braćmi, wiec nie ma przemytu i bieda na wschodzie taka że niedługo będziecie śnieg wpierdalać.



hahaha wpierdalać to ty możesz ale nam rodzyny z dupy nadajesz się sprzedwaczyku na tyle cię stać by się sprzedać za srebrniki kutasie głupi ! taka twoja godność jesteś petem do szczania ! takie masz zasady sprzedawczyku własna matkę judaszu opchniesz ptfuuu na ciebie ! i w dupie byłeś i gówno widziałeś siedzisz tam piewniczaku w tej swoje noże i życia nie znasz bo ci sprzedawczyki tak mówią! mam na ciebie wiesz co wywalone jajca kmiocie !
Zgłoś