18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
Justynka99 2021-05-23, 15:49
pazuzu napisał/a:

Akurat Włochy miały jeden z lepszych kawałków chociaż Finlandia miała lepszy. To byly jedyne dwa zespoły z jajem i pomysłem na siebie a nie jakieś żałosny pop. Gusta jak dupa każdy ma swoją ale grunt że nie wygrało żadne disco polo ani podobne gówno



To chyba przeoczyłeś Francję i Szwajcarię. Ja wolę rocka, ale tak patrząc na same umiejętności to te dwa kraje były na zupełnie innym poziomie niż reszta. Ogólnie jak co roku - większość to pop bez żadnego pomysłu, ale też co rok jednak kilku lepszych się trafia.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-05-23, 15:52 2
Poważnie, kogokolwiek takie gówna interesują?
Zgłoś
Avatar
blacksider 2021-05-23, 16:06
petru23 napisał/a:

Francja powinna wygrać. Zero szoł, zero odciągania uwagi od wokalu. Wyszła, zasliewala, powaliła.



dla mnie lepsza była piosenka Szwajcarii - i też nie robili jakiegoś show.
Zgłoś
Avatar
Gadozer 2021-05-23, 16:10 1
swampman napisał/a:

eurowizja jest dla typowego plebsu bez gustu i dla starych znudzonych bab.
europejski festyn disco polo chujni.
ni to kurwa koncert ni to cyrk. jak widze takie cos to juz marze zeby uslyszec zenka



Słuchasz na codzien gównianej muzyki z ziomkami pod blokiem i uważasz się za wielkiego znawcę .
Gówno to jest to co słychać codziennie w radiu. A ty przytuptujesz w rytm i uważasz to za szczyt możliwości piosenkarzy...

Jednak Eurowizja to festiwal osobliwości i każdy przedstawia swoją piosenkę na swój sposób. W końcu na szczęście w tym roku to doskonałe było widoczne. Ci którzy włożyli trochę serca w swoje przedstawienie zakończyli na wysokiej lokacie. A ci którzy grali pod publikę dostali to na co zasłużyły. Niemcy Wlk Brytania Hiszpania Holandia po 0 od publicznosci.
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-05-23, 16:20
Kto by nie zapierdolił bucha pod stołem w takiej sytuacji ten pizda i frajer
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-05-23, 16:23 4
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, chuj z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



Niestety ale lewaki opanowały znacznie więcej dziedzin w życiu niż eurowizję.
Co gorsze, doszli do polityki i władzy a teraz rozsiewają zarazę we własnych krajach.
Takie Niemcy są papierowym krajem, rozmawiałem z wieloma Niemcami, zero przywiązania do swojego kraju. Wojsko stopniowo rozbrajane, wysoki socjal i masa różnych kultur, Niemcy we własnym kraju nie czują się komfortowo i bezpiecznie. Jakby tam wybuchła wojna domowa to śmiem twierdzić, że wojsko by sobie z tym nie poradziło. A jeszcze nie tak dawno Niemcy militarnie byli potęgą. Wciąż mają dobre czołgi ale armia jest coraz słabsza.
Poznałem też wielu Koreańczyków, mega podoba mi się ich patriotyzm i przywiązanie do kraju.
A co do eurowizji to jest to taki sam ściek poprawności politycznej jak np netflix. Dlatego nie oglądam, coraz większe marki popierają tą ideologie dlatego jej nie zatrzymamy a za kilkanaście lat Polska będzie zupełnie innym krajem. jestem tego pewny
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-05-23, 18:02
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, chuj z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



No ale koniec końców to ty masz wpływ na to czego słuchasz, to kwestia twojego wolnego wyboru.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2021-05-23, 18:27 2
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, chuj z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



To samo z nagrodami Nobla. W szczególności Literatura
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-05-23, 18:39
zwierzak30 napisał/a:

Czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach,bierze do bani tą całą eurowizję?



tak, bo ktoś ustalil, że mają o niej nakurwiac wszystkie media, a ludzie biorą sobie do bani i do serca to, o czym trąbią wszystkie telewizje w europie.

propaganda rozrywkowa
Zgłoś
Avatar
TimeBandit 2021-05-23, 18:51
To się inaczej powinno nazywać

Zgłoś
Avatar
RogiPierogi 2021-05-23, 19:27
petru23 napisał/a:

Francja powinna wygrać. Zero szoł, zero odciągania uwagi od wokalu. Wyszła, zasliewala, powaliła.



Ta jęczybuła? Co roku dokładnie to samo, ten sam model, ten sam kwik... Nuda!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-05-23, 19:36
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, chuj z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



Słabo znasz historię Eurowizji jak uważasz że nagle coś się stało z tym konkursem.
To jest cyrkowy festiwal kiczu od 40 lat. Tylko na samym początku to był konkurs muzyki na poziomie
Zgłoś
Avatar
gumofc 2021-05-23, 20:26
Można się było domyślić że dupy będą pękać też na sadolu. Tak Was to boli że wygrał klasyczny rock a nie jakaś nijaka popowa piosenka?

Akurat w tym roku było naprawdę dobrych utworów, żal tylko że jurorzy bez gustu zaniżyli pozycję niektórym utworom. Dla mnie Ukraina najlepsza ale Finlandia, Islandia i Włochy też dobre. Wygrały włochy, ok, ale Ukraina powinna być zdecydowanie wyżej.

Wokalista nie ćpa na nagraniu tylko schyla się po szklankę którą upuścił inny członek zespołu. Obczajcie sobie nagranie w lepszej jakości to zobaczycie. Po paranoi jaką nakręcili idioci członkowie zespołu mają być poddani narkotestom.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-05-24, 1:02
Gadozer napisał/a:

Słuchasz na codzien gównianej muzyki z ziomkami pod blokiem i uważasz się za wielkiego znawcę .
Gówno to jest to co słychać codziennie w radiu. A ty przytuptujesz w rytm i uważasz to za szczyt możliwości piosenkarzy...
Jednak Eurowizja to festiwal osobliwości i każdy przedstawia swoją piosenkę na swój sposób. W końcu na szczęście w tym roku to doskonałe było widoczne. Ci którzy włożyli trochę serca w swoje przedstawienie zakończyli na wysokiej lokacie. A ci którzy grali pod publikę dostali to na co zasłużyły. Niemcy Wlk Brytania Hiszpania Holandia po 0 od publicznosci.



chuja wiesz czego ja slucham pajacu

radia nie sluchalem nigdy. za to ty widze ze lubujesz sie w gownie dla plebsu wiec powodzenia. tandeta jak skurwysyn i twoje wywody ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Gadozer 2021-05-24, 11:50
swampman napisał/a:

chuja wiesz czego ja slucham pajacu
radia nie sluchalem nigdy. za to ty widze ze lubujesz sie w gownie dla plebsu wiec powodzenia. tandeta jak skurwysyn i twoje wywody ja pierdole



Twoja odpowiedź daje nam obraz twojej osoby. Dziękujemy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie