18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Michal1970 2024-10-02, 1:03
@mit2: Nie wiesz? Tyle się mówi o ekologii, auta, rowery, na prąd. To i rakiety teraz, będą ekologicznie spadać na łeb i "Bohatera prądem".
Zgłoś
Avatar
Davezz 2024-10-02, 1:26
O kurwa, ale hard.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-10-02, 5:22 1
Loookas79 napisał/a:

I chuj ... niech spada więcej takich rakiet ... i najlepij by podczas upadku eksplodowały
Jebane żydy
trudno jestem rasistą ...



Niby tak tylko że to spadło na łeb brudasowi.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-10-02, 5:41
Jakby się nie ruszał z pod tej latarni to teraz by się z tego smial
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-02, 5:44 1
baronturbina napisał/a:

Trochę za słabe na hard ale niech się wksperci wypowiedza.

Ano, temat powinien być przeniesiony.

RumcajsTrzeci napisał/a:

Akurat zginął Palestyńczyk

Pedator napisał/a:

Niby tak tylko że to spadło na łeb brudasowi.

Jeśli brudasowi (w sensie arabowi wierzącego w Srallaha) to fajnie.

Tyle że w Palestynie mieszka sporo nie-durnych ludzi. Jest tam mieszanka etniczna, różnych ludów tubylczych i najeźdźczych. Np. północna połowa Lewego Brzegu to historyczna Samaria — choć akurat samarytan zostało tylko 900. Wiele z tych ludów zostało siłą przechrzczonych na Islam ale mają na islam wyjebane — za wyjątkiem arabów którzy są w dużej mierze Prawdziwymi Wyznawcami.

Hamas raz wygrał wybory w 2006, używając sztuczek z pojebaną ordynacją wyborczą. I wtedy wprowadzili totalitaryzm. Wyborów od tego czasu nie było ani jednych. Ludzie ich nienawidzą, ale mogą zrobić mniej więcej tyle co Nawalny czy Kasparow (choć poparcie dla Hamasu jest dużo dużo mniejsze niż dla Putlera).

Ale jeśli zginął arab, duże piwo dla źle strzelającego. I pamiętać mi że Koran zabrania alkoholu!
Zgłoś
Avatar
~Beny 2024-10-02, 6:37
sadistic.pl/konflikt-izraelsko-palestynski-2023-wersja-bez-komentarzy-...
Zgłoś
Avatar
Veliturałkę 2024-10-02, 6:37
Nie jestem ekspertem, ale to nie jest rakieta tylko jej silnik startowy, który odłącza się od rakiety po wypaleniu paliwa (lasek prochowych). Wtedy uruchamia się silnik marszowy i rakieta leci dalej a silnik startowy spada na ziemię.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-10-02, 7:59
Veliturałkę napisał/a:

Nie jestem ekspertem, ale to nie jest rakieta tylko jej silnik startowy, który odłącza się od rakiety po wypaleniu paliwa (lasek prochowych). Wtedy uruchamia się silnik marszowy i rakieta leci dalej a silnik startowy spada na ziemię.



Spadło to spadło na chuj drążyć.
Zgłoś