18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
qwachu 2015-12-17, 2:39 6
Popitoleniec napisał/a:

zobacz jak ta pizda przed nim jechala... Ile on mial 30kmh? Mnie tacy nieziemsko wkurwiaja, jak jedziesz po nocce, zajebany mulem, jedynie duza predkosc pozwala ci myslec logicznie 'adrenalina' , a tu leci przed tb pogromca.. 60kmh.. i kurwa zasypiasz...

Jak się przyjrzysz, to na końcu filmu widać przejście dla pieszych. Nie widać na filmie, ale może wczesniej gdzieś było ograniczenie prędkości.

Jak cię to wkurwia to nie siadaj za kółkiem, zdaj prawo jazdy, chociaż pewnie go nie masz, skoro piszesz o 60 km/h.
Zgłoś
Avatar
GoreTime 2015-12-17, 2:44
braincollector napisał/a:

Jakiś wysyp filmików z Lublina jest. To kogoś potrącają, gdzieś ktoś się rozpieprza, jadą pod prąd, policja jakieś pościgi organizuje itd. Naprawdę tylu idiotów jest w tym Lublinie?



Miasto powiatowe, zjada się z nieopodal i masz efekt.
Nie żeby Lubelscy kierowcy byli jacyś zajebiści, ale większość incydentów własnie z przyjezdnymi

edit:
tam ograniczenie do 50 normalnie, ale jakim trzeba być pokurwieńcem by jebać po krawężniku prawą stroną jak można ciągłą lewą , z naprzeciwka mają gdzie zjechać
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2015-12-17, 2:53 1
Patrz w LLUsterka debile są wszędzie.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-12-17, 3:24
Psilocke napisał/a:

Patrz w LLUsterka debile są wszędzie.



Szczególnie na parkingach...parked e lot!!!
Zgłoś
Avatar
i................n 2015-12-17, 3:55 1
kurwa no nie, kto te prawa jazdy rozdaje ja pierdolę. Osobiście zjechałbym w prawo, żeby we mnie pierdolnął i wezwał policję chujowi
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2015-12-17, 4:10 1
To już chyba 3 lub 4 jego temat na głównej, a wy dalej nie zauważyliście, że typ trolluje cały czas w ten sam, chujowy sposób? Banda kretynów.
Zgłoś
Avatar
r................u 2015-12-17, 7:26
Lublin to taka polska Ukraina.
Zgłoś
Avatar
jinn 2015-12-17, 7:32
jakuzapk napisał/a:

bardzo fuck mrożący krew w żyłach film.
I think zacznij kurwa używać jednego języka, fucking crazy bitch.


Ty nie kurwa anderstend, że to był tylko dżołk?
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2015-12-17, 8:20
dobry ziomek, piwko ode mnie. a frajerstwu jadącemu po chłopaku życzę chuja do dupy. pewnie połowa z was nie może wygrzebać resztek ziemi spod pazurów, drobnokurwamieszczańska klasa średnia pożal sie boże.
Zgłoś
Avatar
chylek 2015-12-17, 10:16
Naucz się kurwo pisać!
Zgłoś
Avatar
mblbn 2015-12-17, 10:29
@Popitoleniec
jakbyś nie zauważył to tam było przejście dla pieszych, a po obu stronach tej ulicy są budynki uczelniane i tam zawsze masa ludzi chodzi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-12-17, 11:32 2
Cytat:

dobry ziomek, piwko ode mnie. a frajerstwu jadącemu po chłopaku życzę chuja do dupy. pewnie połowa z was nie może wygrzebać resztek ziemi spod pazurów, drobnokurwamieszczańska klasa średnia pożal sie boże.


Jebać ziemię pod naszymi pazurami. Dobrze umyjemy i będzie czysto. Pomyśl o swojej słomie w butach bo aż mi przez monitor wlatuje.
Zgłoś