18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
A we francji po staremu
~Velture • 2018-07-18, 7:31
Za dużo demokracji mają i za mało multikulti

Jak jakiś zjeb chce mnie nazwać rasistą to droga wolna bo dla mnie to jebane bydło to są podludzie gorsi od pierdolonego zwierzęcia i przykro się patrzy widząc jeszcze jakiegoś białego biorącego w tym udział.

Czyli jednak multikulti się sprawdza i biały uczy się czarnej i ciapatej kultury.
Takie tolerancyjne i nowoczesne, że rzygać mi się chce



Nie byłem rasistą nigdy ale z każdym takim filmem nabieram UZASADNIONYCH uprzedzeń do pewnych grup ludzi i nawet nie robię tego umyślnie.
To tak jakby ktoś w zielonych butach codziennie rano cie walił w pysk i po pewnym czasie idąc ulicą i widząc kogoś w zielonych butach byś go unikał i z góry zakładał, że ci jebnie w pysk.
Zgłoś
Avatar
baxterio 2018-07-18, 12:01 4
Arabowie trzymali bardzo wysoki poziom, przodowali w naukach scislych i medycynie, a Bagdad byl owczesnym Nowym Yorkiem. Az do XII wieku i pojawienia sie imama Hamida al-Ghazali, ktory wszystko nazwal herezja i dzielem szatana (np matematyka). I wszystko poszlo w pizdu, nie otrzasneli sie z tego do dzis...
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-07-18, 12:04
o nie! ty rasisto!
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-18, 12:30 1
Kurwa kierowca to jakaś Pizda....
Przez dzikie tereny się jeździ zygzakiem.
Zgłoś
Avatar
djhardy 2018-07-18, 12:32
Jacy Wy jesteście uprzedzeni. Jak już czarny to złodziej. Przecież widać, że to obsługa hotelu, pomaga rozładować bagaże. Oni je na pewno będą zaraz do pokoi roznosić
Zgłoś
Avatar
Kadan 2018-07-18, 13:04 2
Za dziesięć lat w Paryżu, będziemy mogli oglądać na żywo "Helikopter w ogniu".
Zgłoś
Avatar
ddss 2018-07-18, 13:44
Każdy kierowca powinien mieć uzi na taki przypadek, kto jest za ?
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-07-18, 20:14
KKK powinien być legalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Oponka 2018-07-18, 20:52
Erutlev napisał/a:


Ciekaw jestem kiedy bym dostał jakiś pozew sądowy jakbym sobie dojebał wielki napis na tylnej szybie auta "Multikulti jest dobre! Wprowadźmy je do Izraela! #PomóżIzraelowi"



jeden z polaków mieszkających w cudownej stolicy tolerancji i postępowości, Szwecji, dostał karę 6 miechów więzienia za naklejkę na aucie "ostatni Szwed bierze flagę". sytuacja na fakcie. gość się Jerzy Grunwald nazywał i w wywiadzie się przyznał, że spierdolił z powrotem do Polski przed tamtejszym "wymiarem sprawiedliwości", bo u nas jest normalnie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-18, 21:12
Oponka napisał/a:



jeden z polaków mieszkających w cudownej stolicy tolerancji i postępowości, Szwecji, dostał karę 6 miechów więzienia za naklejkę na aucie "ostatni Szwed bierze flagę". sytuacja na fakcie. gość się Jerzy Grunwald nazywał i w wywiadzie się przyznał, że spierdolił z powrotem do Polski przed tamtejszym "wymiarem sprawiedliwości", bo u nas jest normalnie


No nie dziwię się. Tam wszyscy grają w deathmatch a on chciał pograć w capture the flag.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2018-07-20, 12:27
też nie byłem rasistą dopóki nie zacząłem mieszkać w międzynarodowym akademiku...
zwierzęta
Zgłoś
Avatar
Pablos2302 2018-07-20, 18:26
To po prostu biedni turyści którzy chcą odzyskać swój bagaż, bo kierowca zaczął uciekać
Zgłoś
Avatar
Catar 2018-07-22, 21:01
co za zjeb nie zamknął na klucz
Zgłoś