18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
"Albo nie, jednak wracam"



Techniawę w tle dodałem osobiście, bo oryginalne wideo nie miało dźwięku. Więc jeśli ktoś chce za nią hejtować to proszę kierować wypowiedzi pod moim adresem
Zgłoś
Avatar
LaFun 2014-03-29, 12:50
Schylił się jak by myślał, że jakimś cudem nabierze mocy i to nie on się odbije od samochodu, a samochód od niego.
Zgłoś
Avatar
michal3323 2014-03-29, 14:18
Uśmiałem się, piwko.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-03-29, 16:04
PatrolZG napisał/a:

Dlaczego w szkołach nie ma lekcji "Podstawy życia społecznego" ? Tam by sie uczyło dzieci, co to droga, że samochód na drodze boli, że jak pan daje cukierka, to potem będzie ruchał, że jak tata maca po wacku czy pipie to znaczy że jest niedobry itp ? W pierwszej klasie takie dyrdymały niech uczą. Tam i tak jest zabawa, a lepiej żeby dziecko to wiedziało niż gatunki roślin czy inne chuje muje. Oczywiście podstawa to czytanie pisanie i liczenie, reszta to bzdety na drugą klasę.



Za komuny było. Mieliśmy w szkole specjalne zajęcia na których uczyliśmy się kto ma pierwszy powiedzieć dzień dobry, jak układać sztućce, zasady ruchu drogowego, szacunku do ludzi, nauka patriotyzmu, takie typu rzeczy.

Komuna odeszła, odeszło również wychowanie ludzi.

No, ale przecież komuna była zła, okropna i w ogóle do dupy, prawda prawaczki? No co tam dzisiaj na lekcjach? religia = okienko, wdż = okienko, chamy siedzące w ławkach bez jakiegokolwiek szacunku do nauczyciela:roll:
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-03-29, 17:44
Za dj zikusia, suck my motherfucking dick, zawsze piwko!

PS. to nie techno, tylko handsup/dancecore
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-03-29, 17:54
Nieraz jak rano wysiadam z autobusu, to widzę głównie gimnazjalistów wysiadających przednim wejściem/wyjściem do/z autobusu, którzy idą na tyły autobusu i zza niego wychodzą, no kurwa fuck logic.

Wyżej ktoś napisał bardzo dobry pomysł, zrobić coś takiego jak wychowanie do życia w społeczeństwie w pierwszych klasach podstawówki, może zmniejszyłby się odsetek wypadków z winy pieszych.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-03-29, 19:28
Technawa, to bardziej mi pasuje do jumpstyle niż techno
Zgłoś