18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-12-14, 12:26 20
@zmiananicka

Ale zwierzeta typu bydło mają w ogóle inny metaboliz i ich ciało potrafi się tak rozrosnąć. My aby zbudować mięśnie potrzebujemy całe 21? aminokwasów, wtedy nasze ciało buduje mieśnie.

Twoje porównanie to tak jak : kurwa małpy mają palce,dłonie i potrafią skakać po drzewach a ludzie są uczeni chodzić w butach, jeżdzić na rowerze itp.

A po drugie, te miesnie to nie wynik ćwiczeń i jedzenia a w chuj lat selekcji. Gdyby takie coś u ludzi robić - zjebów,głupich,słabych i brzydkich wyrzucać do śmieci to za x lat by byli sami zajebisci ludzie bez grubasów,ciot,dobre dupy z fajnymi cyckami itd
Zgłoś
Avatar
kampton 2014-12-14, 14:40
Ale Skurwysyn zbudowany
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2014-12-14, 15:55
jakimi kurwa kumplami?
Zgłoś
Avatar
KowalSSki 2014-12-14, 19:33 8
Ty i Twoi kumple chodzicie z jajami na wierzchu ?
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-12-14, 19:58 26
Na takim skurwielu mógłbym jechać na wojnę napierdalać się z orkami
Zgłoś
Avatar
nimfomanka999 2014-12-14, 22:47 15
Dużopiję napisał/a:

z czego co gdzieś kiedyś czytałem to specjalna rasa byków do zapładniania.



No takiemu to żadna nie spierdoli.
Zgłoś
Avatar
NecroForce 2014-12-15, 9:36 1
Na trawie to na pewno nie wyhodowane
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2014-12-15, 10:24
Dużopiję napisał/a:

z czego co gdzieś kiedyś czytałem to specjalna rasa byków do zapładniania.



A nie bo to zwykłe mięsne BBB albo Charolaise, aczkolwiek od dupy strony bardziej wygląda to na Belgian Blue.

Tak, jestem specjalistą.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2014-12-15, 10:42 15
nimfomanka999 napisał/a:



No takiemu to żadna nie spierdoli.


Myślę, że Ty to byś się nawet nie opierała.
Zgłoś
Avatar
soadfan 2014-12-15, 10:55
Oglądałem o tym dokument i podobno rasa powstała z krzyżowania bydła o największym potencjale do rozrostu mięśni. Z potomstwa tych osobników wybierano okazy, które miały największą masę mięśniową i tak dalej, aż doszło do tego że ostatnie pokolenia miały wśród swoich przodków samych osobników o największych zdolnościach genetycznych do wzrostu mięśni (więcej wołowiny).

IMO - oczywiście jest to jakieś wytłumaczenie bo i wśród ludzi zdarzają się osobniki które mają naturalnie 50 % większą masę mięśniową od przeciętnej, ale nie wygląda to AŻ tak. No i te krowy wyglądają jakby nie miały grama tłuszczu.
Zgłoś