18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Friko 2020-08-18, 13:50
Teraz czekamy na zmianę z pierogi ruskie na pierogi rosyjskie,
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-08-18, 14:02 6
Czy od dzisiaj nie cygan i nie rom tylko "osoba kojarząca się z węgierskim sosem na bazie papryki"
Zgłoś
Avatar
repowski 2020-08-18, 14:36 2
Zgłoś
Avatar
35i 2020-08-18, 16:16
Hitlerowcy dziwne skojarzenia mają. Dlaczego nie rumuński sos na bazie papryki? Od Węgrów mogliby się odpierdzielić chyba, że mszczą się na nich za zmianę frontu pod koniec wojny.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-18, 17:31 8
To jest światowy trend. Knorr prawdopodobnie to zrobił, żeby nie odstawać od reszty i tu kilka przykładów:

1. L’Oreal usunie ze swoich produktów słowo " whitening" (wybielanie) , bo BLM tak zażądało
2. Johnson & Johnson zaprzestało produkcji kremu wybielającego Fine Fairness z powodu ataków BLM ,bo produkty wybielające są nieetyczne
3. Neutrogena wpłaciła 200 tysiecy dolarów na BLM , jak ci oskarżyli firmę o rasizm z powodu produkcji kremu "Fine Fairness Overnight Brightening Cream"
4. Ryż Uncle Ben i placki Aunt Jemima zmienią nazwę na Mr Ben i Mrs Jemima, znikną też twarze wujka i cioci z opakowań
5. Luksusowa francuska marka odzieży Celine została oskarżona o rasizm , ponieważ na Instagramie były tylko 2 czarne modelki, wpłacili 250 tysięcy dolarów na konto BLM
6. Zniknęły z opakowań lodów i słodyczy takie słowa jak Eskimos, chicos , coon i inne związane z mniejszościami czy posiadające konotacje etniczne

Lista zmian nazw szkół , mostów, produktów, ulic, fundacji itp. itd dostępna jest na WIKI
en.wikipedia.org/wiki/List_of_name_changes_due_to_the_George_Floyd_protests
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-08-18, 17:54
Mgmacius napisał/a:

Przecież ich z Indii wyjebali pare tysięcy lat temu. Skapna się i odeślą z powrotem.



Pralpunkt napisał/a:

Zaplanować ich do wagonów i do Indii, tam żyją ich miliardy, nawet się nie skapną ze coś im przybyło



Czy Wy macie w ogóle pojęcie o liczbach
Zgłoś
Avatar
ruddie 2020-08-18, 19:03 3
przestać kupować to gówno u Knorra i tyle, jedyne, co działa na koncerny, to kasa
Zgłoś
Avatar
DSStrielok 2020-08-19, 0:57
Zmienią nazwę na sos złodziejski?
Zgłoś
Avatar
miksuss 2020-08-19, 1:12
Kiedy ktoś usuwa twoją historię, przez cenzurowanie kulinarnej tradycji a ty jako szef stowarzyszenia się cieszysz. Co oni mają w mózgu to nie wiem. Następny krok: eksterminacja Cyganów?
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2020-08-19, 5:33 5
Przy zmianie opakowania niech pójdą w klasykę.

Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-08-19, 5:52
A ja się pytam

Zgłoś
Avatar
borelli 2020-08-19, 8:11
Sos węgierski jest tak samo obraźliwy jak cygański, czyli w ogóle, więc nie wiem o co to halo... Zaraz jeszcze jakiś idiota się przypierdoli do barszczu ukraińskiego, bo jest w kolorze krwi wymordowanych Polaków, albo pierogi ruskie, które kojarzą się z okupacją, komuną i obozami koncentracyjnymi, nie wspominając już o tych kolorowych galaretkach, które mogą się kojarzyć ze zboczeńcami LPG+, a przecież ich należy wielbić, a nie zamieniać w gówno w jelitach. Co za kpina z tą całą poprawnością polityczną.
Zgłoś
Avatar
bzdurakappa 2020-08-19, 8:35 1
Zatrzymanie przez policję za kradzież tudzież inne przestępstwa nie powinno być nazywane: "rosnącą liczbą napaści na Romów."
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-08-19, 9:53
Pare lat temu ktoś tu napisał że: skoro nazwa cygan obraża to można mówić "Grupa Ówczesnych Wędrowców Niemających Ojczyzny" w skrócie gówno. Jestem za .
Zgłoś
Avatar
Graf_von_Krolock 2020-08-19, 22:38
Zyklon B?
Nein, Zyklon gut. Zigeuner be.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie