18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
w6667812 2013-04-06, 1:04
he, niemiecki przesiedleniec ze sląska. jak to w ogole śmiesznie brzmi...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-06, 14:10 1
No i się pięknie potwierdza to co pisałem w innym temacie
Z hanysa to jest kawał skurwysyna i zdrajcy i tyle!
Zgłoś
Avatar
tanazwamusibycdostepna 2013-04-06, 14:11
czyżby padł ofiarą dementora?
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-06, 14:20 2
Ciiii nie mówcie nic na slunzaków bo oni nam wungiel dali i gdyby nie oni to byśmy zdechli kurwa jego mać.

A te ćwoki co krzyczą,że Polaki złe i mordowali biedaków podczas 2 wojny to kurwa gratuluję bezmózgowia, mordowaliśmy na swojej ziemi...to oni przyjechali zamordować nas a sami zginęli u nas,to oni przyjechali do nas na śmierć a nie my do nich,to nie my jeździliśmy do niemiec i robiliśmy obozy itd tylko oni przyjechali tutaj i zginęli i czy to był wujek ssmana czy córka w chuju to mam przyjechali do nas?To ginęli to my zostaliśmy napadnięcie do chuja a nie my napadaliśmy i z takiego zjebanego myślenia potem biorą się pojebane sprawy w sądach gdzie się broni oprawcę a nie pokrzywdzonego...
Nie wspomnę o pojebanych filmach typu pokłosie
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-06, 14:30 1
B-B napisał/a:

No i się pięknie potwierdza to co pisałem w innym temacie
Z hanysa to jest kawał skurwysyna i zdrajcy i tyle!



W innym temacie zrobiłeś z siebie idiotę. Widać ciąglę ci mało.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-04-06, 14:34
Szwaby przylazły i zaczęły mordować. Ja nie będę się doszukiwał nawet ziarna dobrej strony u szwabów. Wojska Polskie nie mordowały cywilów, odmówili nawet ofercie nalotom odwetowym, które zaproponowali Angole. Ale jak taki jeden nie zrzeszony Polak zajebał niemca to i grzechu nie ponosi. To była WOJNA, za plecami każdego żołnierza nie można było umieścić całego aparatu sądowniczego. Jak by szwaby wygrał to od razu jak by się ci niewinni cywile cieszyli, że żyją w tak wspaniałym państwie. Sobie bagietki z Francji by sprowadzali i żarli gdyby nie to, że Hitler na froncie wschodnim zjebał. Sama bierność tamtych niemców jest wystarczającą zbrodnią.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-04-06, 14:35 2
Robsajson napisał/a:

Tak to jest jak Polacy wyjeżdżają za większą kasę, podcierać dupy starym ss-manom.



Cóż począć, jak za pchanie wózka z SSmanem płacą kilka razy więcej, niż zarabia w kraju inżynier po dziennych.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-04-06, 14:41 1
Przesiedleniec ze śląska, biedaczysko. Sam chuj pewnie donosił na polaków hanys pierdolony.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-04-06, 14:55
głosowaliście na wnuka wermachtowca to teraz nie płakać, polaki cebulaki
Zgłoś
Avatar
sramnapolske 2013-04-06, 15:11
i znowu się zaczęło pierdolenie o hanysach.. jebane polskie bezmózgi !!!!!!!!!!! Ślask jest częścią polskiej kultury i nic tego nie zmieni!!! jak czytam wasze wypowiedzi mam ochote spalic cały ten kraj... nienawidze was z całego serca.. jebana zakała europy, przydupasy ameryki.. polaczki cebulaczki zajebane!!!!
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-06, 16:13 1
kustoszpan napisał/a:


Poczytaj trochę temat historii Polski po 1944, co się działo na Śląsku i jak żydzi szaleli...


Po tym co niemcy zrobili w czasie wojny, powinni płakać ze szczęścia i na kolanach dziękować, że Stalin miał miękkie serce, bo gdyby chciał sprawiedliwie odpłacić za same tylko swoje 26 mln ofiar wojny, to powinien był wyrżnąć każdego mówiącego po niemiecku na wschód od Łaby, a nie przesiedlania-srania!
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-06, 16:20 1
ellsworth napisał/a:


Po tym co niemcy zrobili w czasie wojny, powinni płakać ze szczęścia i na kolanach dziękować, że Stalin miał miękkie serce, bo gdyby chciał sprawiedliwie odpłacić za same tylko swoje 26 mln ofiar wojny, to powinien był wyrżnąć każdego mówiącego po niemiecku na wschód od Łaby, a nie przesiedlania-srania!



Z czego w większości, to ofiary Józia, albo jego "mądrych" posunięć taktycznych
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-06, 17:44 1
kustoszpan napisał/a:



W innym temacie zrobiłeś z siebie idiotę. Widać ciąglę ci mało.


Jakoś ciebie nikt tam nie popierał więc kto robi z siebie idiotę volksdeutschu? Prawda w oczy kole!

kustoszpan napisał/a:



Z czego w większości, to ofiary Józia, albo jego "mądrych" posunięć taktycznych



No i macie kurwa jebanego hanysa który broni tej zajebanej hanyskiej społeczności bratającej się z niemcami.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-06, 18:34 1
B-B napisał/a:


Jakoś ciebie nikt tam nie popierał więc kto robi z siebie idiotę volksdeutschu? Prawda w oczy kole!

No i macie kurwa jebanego hanysa który broni tej zajebanej hanyskiej społeczności bratającej się z niemcami.



Zakończyłem w tamtym temacie rozmowę z tobą, bo w szale nienawiści, sam sobie zaprzeczyłeś.
Czyli pierdolisz, tak żeby sobie popierdolić,
"góralu" patrioto.
Buzi :-*
Z mojej strony koniec tematu.

P.S.



Mam nadzieję że pryszcze na pysku ci nie wybuchną z nerwów.
Pa.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-04-06, 19:27
no tak najltawiej cala dyskusje sprowadzic do wojny. Duzo ciezej jest napisac o nieudacznictwie narodu, ze przez 23 lata wolnosci nie potrafiono doprowadzic do sytuacji, w ktorej ludzie nie musieliby wyjezdzac i 'podcierac dupy ssmanom'.

Szkoda tez, ze ci wielcy powstancy, zolnierze wykleci i inne gwiazdy nie potrafili zadbac co by kraj nie byl okupowany przez nastepne kilkadziesiat lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie