18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Acodin Masters
DraGo110 • 2012-02-04, 0:17
Bardzo krzyczymy ?.. Noo.. A teraz krzyczę ? Nie, teraz nie.. dobrze..


Kolega po lewej miażdży
Zgłoś
Avatar
Fajczak 2012-02-05, 12:21
@Staffior- Może i masz 33 lata, lecz nie za bardzo to po Tobie widać, powiewa infantylnością z Twoich tekstów. Jesteś ojcem- i co z tego? Dostałeś od mamy dyplom z napisem "spłodziłem dzieciaka, jestem taki dorosły" ?

Co do samego DXM- to jedno z gorszych gówien, jakie można dostać w tym kraju. Fakt, że panie farmaceutki sprzedają to bez recepty, oraz jego tania cena doprowadza właśnie do sytuacji takich, jak na filmiku- naćpanej gimbazy.
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-02-05, 15:36
Haha z merytorycznej dyskusji dwóch cymbałów przeszło do osobistych pojazdów, a temat odszedł w zapomnienie. Gotta love the internet!
Zgłoś
Avatar
kadol7 2012-02-05, 17:55 2
Kamil jest identyczny do Jared'a Leto w Requiem dla Snu, hahaha. patrzcie i podziwiajcie:



ćpuny.
Zgłoś
Avatar
d................7 2012-02-05, 18:43 1
HanzoHasashi napisał/a:

amatorka, kumpel po 150 tabletkach acodinu gadał z Jezusem



chyba 7 stóp pod ziemią
Zgłoś
Avatar
staffior 2012-02-06, 7:51
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

@ staffior

Dajesz więc genialny przykład kompletnej ignorancji. Badania mam, bo jestem krwiodawcą ze srebrnym już medalem - płodność robiona przy kompleksowym, przeprowadzonym kilka miesięcy temu.

Ze swojego postu cofam więc tylko i wyłącznie słowo "nastoletni".

Gratuluję ojcostwa i na przyszłość - nie patrz na wszystkich przez pryzmat swojego nabrzmiałego ego.



każdy wywód ćpuna jest dla mnie tylko wywodem ćpuna

napisz coś jeszcze- zaraz wyjdzie że jesteś supermenem i bohaterem narodu - tylko gdzie byłeś o HERO kiedy Madzia na próg leciała ?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-02-13, 15:13
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

DXM, to jest gówno, owszem. Cerny napisał trafnie.

A Ty mnie nie znasz i nie wiesz, stary, co brałem, czego nie... Oj nie wiesz Ponad to, czytaj ze zrozumieniem, porównywałem DXM do DMT? :| W którym miejscu? DMT, to substancja wytwarzana przez szyszynkę i napisałem nie mniej nie więcej - tyle.



nie wiem co brales, ale latwo wywnioskowac po tym co piszesz.

"Mam za sobą wieeele przeżartego DXM. Wniosek: Jeden z najbardziej psychodelicznych narkotyków"

jeden z najbardziej nieprzyjemnych, to na pewno. Wniosek: nigdy nie miales w organizmie zadnej dobrej tryptaminy.

a DXM porownales do DMT przez samo wspominanie o nim. to tak jakby piszac wywod o alkocholu czy opiatach wspominalbys, ze DMT jest produkowane przez szyszynke. tylko co to ma kurwa do rzeczy.

piszac jak to sie zajebiscie bawiles po DXM, tylko udowadniasz, ze jedyne co mogles w zyciu brac to DXM, dopalacze, kodeina, jakis dragonfly, cipek moze(ten jegomosc nie wiem jak dziala akurat:P), albo ewentualnie jakeis inhalanty.
chyba, ze masz popierdolony organizm, ktory reaguje na DXM inaczej niz kazdy inny, przez co nie czujesz efektow ubocznych. ale mysle, ze po prostu nie masz porownania

a to juz jest perelka:
"Nie uzależnia fizycznie, toteż nie jest polecany osobom słabym (mnie). Można się wpieprzyć i ciężko później wyjść."

ty chyba sam nie rozumiesz co piszesz:D

edit: kurwa nie moge z tych ich filmow:D na ostatnim sie padawanow dorobili. oni siedza zezwalowani, a mistrz ich po glowie glaszcze:D co to kurwa jest
Zgłoś